Проект «Середньовічна корабельня» створений для того, щоб привернути уваги громадськості до надбань культурної спадщини нашого краю.

З цією метою вже навесні 2019-го року на території міського озера буде облаштована справжня Середньовічна Корабельня. Кожен житель Івано-Франківська, а також гість, зможе долучитись до творення двох кораблів, руського та скандинавського типів. На території проекту, крім суднобудівельного, будуть облаштовані і ремісничі майстерні, в яких проводитимуться майстер-класи для дітей та дорослих по середньовічному ремеслу.

Будування двох човнів епохи Середньовіччя є першим проектом в Україні такого масштабу, що в свою чергу приверне до нашого міста увагу, як такого, в якому створюються вагомі креативні культурні проекти. Також захід покликаний максимально залучити громадськість до створення цих культурних об’єктів, та участі в навчальних та розважальних програм будівельного майданчика, що спонукатиме молодь долучитись та проявити свій потенціал.

Очікувані результати:

- зацікавленість громадськості історією свого краю;

- поглиблення розвитку досліджень присвячених історії кораблебудуванню на теренах України;

- зростання співпраці між громадськими організаціями, організаціями державного сектору та приватного сектору, які працюють у культурному та творчому напрямку;

- розвиток комунікацій та співпраці художників - ремісників в освітній та соціальній діяльності;

- збільшення потоку туристів в регіон з України та з закордону.

Запрошуємо всіх, хто хоче відчути епоху Середньовіччя та долучитись до втілення цього проекту.

 Якщо вам подобається цей проект- поширте це ВІДЕО!
«Середньовічна корабельня» шукає партнерів та волонтерів, для будівництва трьох повномасштабних кораблів, в Івано-Франківську.

 

Також можете підтримати проект матеріально : БО «Благодійний Фонд «Дороги Предків» р/р 26006052538439 МФО 336677 ОКПО 42622703. Вкажіть ім’я, прізвище та ціль переказу. 

На Міському озері м. Івано-Франківськ вже з березня 2019р. відбудеться будівництво кораблів праукраїнського та скандинавського типів. Кораблі відтворюватимуться на основі історичних знахідок, човнів тисячолітньої давнини знайдених в Україні та Данії. Будівництво проводитиметься середньовічними методами в тогочасному одязі та побуті. Проект реалізується на базі БО "Благодійного Фонду "Дороги Предків".

До теми:

  1. На човні-драконі Бистрицею до Дністра. Як два скульптори з Івано-Франківська стали “вікінгами”. ФОТО

Коментарі

Залишити коментар

Код