Стадіон готувався до виїзного дійства-пікніка під назвою «КАРПАТНАФТОХІМ» – НОВИЙ СТАРТ»! І присвячувалося це дійство професійному святу працівників найбільшого калуського підприємства – Дню працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

…Ближче до третьої години дня (свято починалося рівно о 15-ій) головний вхід стадіону перетинало все більше і більше людей. Ішли групами і поодинці, за руку з одним із більше малюками. З глибини стадіону (там – сцена) дзвенить музика. Праворуч – пивна ятка, прямо і ліворуч – фудкорти, з яких доносяться запахи, що язик проковтнеш…

Та батько втримує хлопчика (років п’яти), який рветься туди, звідки пахне. Треба найперше в чергу до столиків, за якими господарі свята – хостери хутко обмінюють запрошення на квитки у вигляді паперових браслетів на руку. А черга виростає на очах!.. Бо якраз за оті квитки у фудкортах і можна буде придбати все оте, що так смачно пахне: приготовлені на мангалі м’ясні та рибні страви (шашлики – пальчики оближеш!), перші страви, напої і навіть куліш.

Вітерець повіває то з одного, то з іншого боку… І розносить цілим стадіоном дим-димок від мангалів. Загазовка?! Усміхаються прихожі: хоч свято пов’язане з нафтохімією, але від тих «димків-газів» нині пахне лишень здорово і смачно. Бо давно забуто в Калуші період, коли містом стелився противний хлор…

Ведучому, здається, рот не закривається. Встигли підмітити: добре веде, програму! Він переміщається з одного місця стадіону в інший, бо все те, про що розповідає, висвітлюється на великому екрані, що правобіч сцени.

Грає Гімн України, піднімається прапор свята і спортивних змагань. Біля вишикуваних спортсменів – голова об`єднаного профкому підприємства Олег Кушлик. Привітавши всіх зі святом, Олег Дем’янович не втримується, аби не висловити свої побажання: підприємству – нових успіхів і відмінних перспектив, спортсменам –хороших результатів.

Засюрчав свисток судді на тренувальному футбольному полі, що на протилежному боці стадіону. Там почалися змагання з міні-футболу. І судить не будь-хто, а що не є справжній суддя, який недавно обслуговував і центральні матчі Української Прем’єр-ліги, – Євген Геренда.

А ведучий уже запрошує поперед сцени бажаючих взяти участь у кулінарному конкурсі, який теж проводять добре знані в кулінарних колах особистості – переможці реаліті-шоу Майстер Шеф! (канал СТБ) Вадим Бжезинський та Михайло Грушецький.

Назбиралося бажаючих до приготування смачних страв – аж на чотири команди. Пішли в рух качині грудинки, морква, цибуля, спеції… Задиміло – зашкварчало – запахло… До того, що по стадіону розійшлося оголошення: тато загубив хлопчика, який ось біля конкурсантів-кулінарів, плаче… Знайшовся тато! І вже з сином не розлучався, разом споглядали, як майстерно знімаються з овочів стружки…

Майже одночасно в різних місцях стадіону проходять інші дійства. Багато з них – присвячені дітям. І в тих «дитячих зонах» працюють аніматори з пензликами в руках – кілька порухів пензликом і… на дитячому личку з’являється… кольоровий метелик!..

А поруч, біля самого кутка футбольного поля професор Відкривайко проводить для малих шоу-хіміків. Доливає у воду «соплі Бегемота» і ще якоїсь речовини з банки-пшикавки в посудину і кличе до себе дітлахів: вмокайте руку, якщо не боїтесь. Не бояться!.. А Професор ту руку – чирк вогнем. Загорілося! Але не пече…

На протилежному боці стадіону в розпалі змагання сімейних команд, де окрім звичної естафети, проходили і жартівливі конкурси. Один із таких «жартівливих» викликав масу емоцій у присутніх: дві мами в ямі з піском тягнули одна одну з добрих кілька хвилин, але так і не змогла котрась із них перемогти. Бойова нічия! Тати були настирливіші… Переміг «червоний».

А біля самої трибуни все готове для змагань зі штовхання гир, армрестлінгу, перетягування линви. Ці-ка-ві були змагання. Оплески гриміли, аж гуділо під склепінням трибуни, та так, що голуби, які якимось дивом поселилися там, випурхували і більше не залітали.

При всіх цих дійствах не зменшувалися черги до трьох фотозон: бажаючі фотографувалися на фоні логотипу підприємства. Особливо тягнулися до ось цього: «Я люблю «КНХ». До іншого, того, що ліворуч трибуни, підійшли і керівники «КАРПАТНАФТОХІМу» на чолі з гендиректором Іваном Підсадюком та гостями свята – міським головою Ігорем Матвійчуком і головою райдержадміністрації Наталією Бабій.

А на сцені вже настроюють інструменти музиканти… Це не заважає ведучому, що поміж них, «співати оди» калуським нафтохімікам. Торкається теми трудових династій: Сорохтеїв – загальний стаж роботи 535 років, Ковалишиних (350 років), Сондеїів, Яковин, Михайлюків

Після цього до мікрофона підходить генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Іван Підсадюк:

– Я щиро вітаю всіх з нашим професійним святом! Нам дано «новий старт», який виражається і в сьогоднішньому святкуванні. За можливість його проведення дякуємо засновникам нашого підприємства, його Наглядовій раді. Вітальні слова зі святом вам – від голови Наглядової ради Ілхама Мамедова, першого заступника голови Ігоря Щуцького. Минуло уже більше року успішної роботи «КАРПАТНАФТОХІМу». Наш колектив демонструє високий професіоналізм, вагомі трудові здобутки.

Похвальним є і те, що пуск виробництв  підприємства приніс позитивні результати не тільки нам, а й місту й району. Вагомий внесок «КАРПАТНАФТОХІМу» і в економіку області та України. Ми впевнено дивимося в майбутнє.

У найближчі роки в планах нашого підприємства – реалізація нових інвестиційних проектів. Тому в цей святковий день я хочу побажати всім здоров’я, добробуту – вам, вашим родинам і близьким! Зі святом вас, нафтохіміки!

А відтак розпочався концерт. До пізнього вечора на стадіоні гриміла музика, звучали пісні у виконанні як місцевих талантів, так і відомих українських естрадних артистів.

Петро ШЕВЧУК.

 

Щоб змовити кейтеренг, фуд-корт на своє свято звертайтесь за тел.: (097) 197-73-36, (050) 171-23-21

До теми:

  1. Сім’я ресторанів «Лейбова Гора» командно відпочила на Дністрі

Хочете отримувати актуальні туристичні новини в месенджер?
Підписуйтеся на наш канал Telegram або Viber!

Коментарі

Залишити коментар

Код