У Городенківському районі облаштували еколого-пізнавальну стежку «До Чернелицького замку». ФОТО У Городенківському районі облаштували еколого-пізнавальну стежку «До Чернелицького замку». ФОТО На Прикарпатті завершили ще один туристичний проєкт 2019 року – у Городенківському районі облаштували еколого-пізнавальну стежку «До Чернелицького замку». Довжина маршруту – 6.8 км. Про це у мережі повідомив Віталій Передерко, начальник відділу туризму та міжнародної технічної допомоги Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму й інвестицій Івано-Франківської ОДА.
Календар туристичних подій 2020 Івано-Франківської області Календар туристичних подій 2020 Івано-Франківської області Календар туристичних подій Івано-Франківської області на 2020 рік оприлюднило Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму й інвестицій Івано-Франківської ОДА.
Як розвести корисне багаття? Як розвести корисне багаття? Ні для кого не секрет, що багаття відрізняються за своєю конструкцією, подальшим ефектом і призначені для різних цілей. Які можуть бути цілі? Основні з них - це освітлення, обігрів і приготування їжі. Список можна доповнити подачею сигналу за допомогою багаття. Звичайно, кожне багаття універсальне: зігрітися можна у кожного і кожен хоч трохи, але висвітлює, але все ж Коефіцієнт корисної дії буде вище, якщо ми будемо використовувати їх за призначенням.
Сніжні Барси Карпат - документальний фільм про гірських рятувальників та врятованих туристів. ВІДЕО Сніжні Барси Карпат - документальний фільм про гірських рятувальників та врятованих туристів. ВІДЕО Цей документальний фільм дасть вам змогу більше дізнатись про роботу гірських рятувальників у Карпатах, та почути зворушливі та неймовірні історії порятунку туристів, які загубились в горах і вижили.
Польський Інститут відзняв неймовірне відео про обсерваторію Білий Слон. ВІДЕО Польський Інститут відзняв неймовірне відео про обсерваторію Білий Слон. ВІДЕО Вражаюче відео про обсерваторію "Білий слон" що розташована на горі Піп Іван відзняв Польський Інститут у Києві.
На Бурштинському водосховищі завершують спорудження оглядової вежі На Бурштинському водосховищі завершують спорудження оглядової вежі Працівники Галицького НПП зібрали понад 10 мішків пластикових та скляних відходів на березі Бурштинського водосховища біля с. Коростовичі.
У Карпатах утворилось озеро глибиною 10 метрів У Карпатах утворилось озеро глибиною 10 метрів Озеро у Верховині утворилося в липні 2008 року внаслідок гірського обвалу північно-західної частини гори Магурка та падіння каміння, дерев та ґрунту, що перекрило гірський потік Кривець.
Туризм в Україні приніс бюджету 3,5 млрд грн Туризм в Україні приніс бюджету 3,5 млрд грн 21 листопада. УНН. За 9 місяців 2019 року до бюджету надійшло 3554,4 млн грн податків від підприємств туристичної сфери. Про це на запит кореспонденту УНН відповіли в Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.
Залишки німецького літака часів Другої світової війни знайшли у Карпатах. ВІДЕО Залишки німецького літака часів Другої світової війни знайшли у Карпатах. ВІДЕО Залишки німецького "Юнкерса", який збили в роки Другої світової війни, знайшли пошуковці в Карпатах. Така знахідка вже не перша. Літаки пошуковці так і залишили в горах - вважають, що їх місце в такому собі музеї просто неба. 
Цьогоріч надходження з туристичного збору зросли на 1,8 млн гривень Цьогоріч надходження з туристичного збору зросли на 1,8 млн гривень Впродовж поточного року до місцевих бюджетів Івано-Франківщини надійшло 5,1 млн грн туристичного збору, що на 1,8 млн грн більше ніж торік. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.
22 країни за 80 днів: пара закоханих із Хмельницького на велосипедах об’їхала всю Європу 22 країни за 80 днів: пара закоханих із Хмельницького на велосипедах об’їхала всю Європу UA - 22 країни за 80 днів: пара закоханих із Хмельницького на велосипедах об’їхала всю Європу. Перепочивали Сергій та Юля в українців, які живуть за кордоном, в хостелах, або ж просто спали у наметі. Яку мету собі ставили веломандрівники і чи досягли її – у сюжеті.
У Галичі планують організовувати заходи, спрямовані на збільшення потоку туристів у Галицький район У Галичі планують організовувати заходи, спрямовані на збільшення потоку туристів у Галицький район Галич - одне з найстаріших міст України з багатою історією. У місті та навколишніх селах збереглось чимало історичних пам'яток княжої доби, проте мало хто про них знає і через це Галич втрачає значний туристичний потенціал. Змінити ситуацію у районі взялись представники громадської організації "Галич давній-сучасний", які в рамках проєкту "Мільйон туристів у Галичі" планують організовувати заходи, спрямовані на збільшення потоку туристів у Галицький район.
Андрій Риштун. А що таке Старуня? ФОТО Андрій Риштун. А що таке Старуня? ФОТО -А що таке Старуня? – спитали мене попутчики в машині. Прийшлося розповідати що це капець яке відоме місце де є діючий грязевий вулкан. Колись в Кракові я навіть бачив носорога викопаного поляками з цього болота. Село Старуня знаходиться неподалік траси як їхати з Буковеля на Франківськ, можна заскочити якшо є час. Та зараз мова піде не про саму Старуню, а про трирівневий ДОТ часів першої світової війни що розташований поруч
Ходити в гори стає дедалі небезпечніше. Як це пов'язано з глобальним потеплінням? Ходити в гори стає дедалі небезпечніше. Як це пов'язано з глобальним потеплінням? Альпінізм та гірські походи по всьому світу стануть ще більш ризикованими заняттями через зміни клімату, попереджають вчені. Наприклад зменшення льодовиків і снігового покриву у Альпах призводить до частіших зсувів та обвалів каміння. Як наслідок, частину альпіністських маршрутів треба тепер змінювати, а від деяких - взагалі відмовлятися.
Їжа швидкого приготування від Green Tramps Їжа швидкого приготування від Green Tramps Green Tramps –  компанія що спеціалізується на виробництві їжі швидкого приготування, з ресторанним досвідом і традиціями якості.
Івано-Франківщина презентує туристичні продукти і маршрути на ТурЕКСПО у Львові Івано-Франківщина презентує туристичні продукти і маршрути на ТурЕКСПО у Львові Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації спільно з суб’єктами туристичної діяльності і профільними громадськими організаціями презентують туристичний потенціал Івано-Франківської області на міжнародній виставці «ТурЕКСПО», яка відбувається у рамках Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності упродовж 30 жовтня – 1 листопад 2019 року.
Жорсткий туристичний дисбаланс Жорсткий туристичний дисбаланс За десять років зовнішньоекономічне сальдо туристичних послуг України скотилося з додатних 1,75 мільярда доларів до від'ємних 6,37 мільярда.
Майже мільйон туристів відвідали Прикарпаття за літо Майже мільйон туристів відвідали Прикарпаття за літо ТОП найпопулярніших локацій залишається тим самим: Яремчанщина, Надвірнянський район, Косівщина, Верховинщина, Івано-Франківськ, Дністровський каньйон.
Старуня кличе в парк Льодовикового періоду Старуня кличе в парк Льодовикового періоду 26 жовтня в селі Старуня на Івано-Франківщині відкриють Парк Льодовикового періоду в межах фестивалю «ТопіаріАрт-Раут», будуть мамонт, носоріг, олень, тигр і ще багато всього цікавого.
World Travel Show - найбільший туристичний ярмарок у Польщі. ФОТО World Travel Show - найбільший туристичний ярмарок у Польщі. ФОТО 18 по 20 жовтня 2019 року у найбільшому в цій частині Європи торговельно-конгресному центрі Ptak Warsaw Expo у Надаржині відбулася Міжнародна ярмарка подорожей World Travel Show.