За Дністровському каньйону пройде новий екомаршрут. ВІДЕО Новий "зелений маршрут" для пішохідного та велотуризму збираються прокласти по Дністровському каньйону. Координатор проекту Green Ways Сергій Підмогильний розповів, що ця прграма дозволить без великих витрат розвинути інфраструктуру і оживити місцеву економіку.
В Україні хочуть створити Держагентство з туризму Державне агентство з розвитку туризму планують створити в Україні. Про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з молодими підприємцями.
Круглий стіл "Гастрономічний туризм на Івано-Франківщині" Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації спільно з громадською спілкою «Карпатський смак» запрошують суб’єктів туристичної діяльності, представників неприбуткових громадських організацій сфери туризму на засідання круглого столу «Гастрономічний туризм на Івано-Франківщині: маркетинг територій через регіональні продукти харчування».
В регіоні Дністровського каньйону планують створити екошлях. ФОТО Сьогодні, 20 лютого, в Івано-Франківську  відбувся “круглий стіл” для обговорення можливостей створення туристичного екошляху в регіоні Дністровського каньйону.
Україна посунула Китай на лижному ринку Євросоюзу Україна покрила майже половину потреб країн Євросоюзу в імпорті лиж і сноубордів. Імпорт лиж і сноубордів в країни ЄС у 2016 році, за який уже готовий звіт, становив 1,5 млн пар (для лиж) або ж штук (для сноубордів) (англійською items). В Україні закупили 731,4 тисячі одиниць товару (49%). На Китай припало 28% імпорту — 420,6 тисячі, на Тайвань 9% – 129,2 тисяч.
У Косові презентували “Зимову Гуцулію” Нещодавно у Косівському музеї народного мистецтва та побуту Гуцульщини відбулася мистецька акція «Зимова Гуцулія». Косівські музейники переконані, що  гуцульський  автентичний зимовий одяг – унікальне явище в історії українського народного костюму. Гармонія екологічних матеріалів, оригінального  крою та розкішного оздоблення  вже вкотре не дає спокою сучасним модельєрам та дослідникам історії моди. Тож, саме цій темі була присвячена мистецька акція.
Небезпека зимових Карпат! Гори люблять відважних і обережних. Адже бувають періоди, коли гірська погода неспокійна, бурхлива й навіть підступна. І якщо ви не обізнані із її примхами, краще не піддавайтеся спокусі вирушати в гори.У розпал гірськолижного сезону, рятувальникам роботи не бракує.
Гроші на відновлення Музею лісу і сплаву на Чорній ріці Міністерство екології України виділило Закарпатській області 53,1 мільйони гривень на відновлення Музею лісу і сплаву на Чорній ріці в Міжгірському районі, повідомляє Музейний простiр.
Іван Ліптуга: "Цей рік присвятимо гастрономічному і винному туризму" Туризм – найгучніший рупор для міжнародного просування країни, який формує позитивний імідж і репутацію. Так уважає засновник Національної туристичної організації України, а раніше директор департаменту туризму Мінекономрозвитку Іван Ліптуга. В інтерв’ю Zruchno.Travel він підвів підсумки туристичного сезону минулого року, а також розповів про перспективи розвитку туризму в 2018 році.
Набрали чинності нові правила ввезення товарів з-за кордону у ручній поклажі З 1 січня 2018 року набув чинності Закон України № 2245-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році». Відповідно до нього внесені зміни до правил безмитного ввезення товарів на територію України громадянами у ручній поклажі та/або у супроводжуваному багажі, інформують в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.