Run Georgie Run. ВІДЕО Run Georgie Run. ВІДЕО 5 липня 2018 року було багате на події для міста Калуш. Чоловік із великою мрією завітав чи вірніше прибіг до м. Калуш.
Чому втопився турист – Андрій Мельничук розібрав по камінчику рафт-бізнес на Черемоші Чому втопився турист – Андрій Мельничук розібрав по камінчику рафт-бізнес на Черемоші Що відомо? Загиблий – керівник турфірми з Черкаської області, який привіз туристів на відпочинок. Про це написав організатор трьох “Черемош-Фестів”, сотень походів, екскурсій та атракцій Андрій Мельничук. в
Їжа в поході, яку їжу взяти в похід? ФОТО. Їжа в поході, яку їжу взяти в похід? ФОТО. Без їжі можна протягнути тиждень, але кому це подобається, тому ми зараз розберемо, яку саме їжу брати в похід. Дочитавши цю статтю до кінця ви будете правильно харчуватися в поході, а не є що попало!
Альтернатива традиційному випускному. Сплав по Дністру. ФОТО Альтернатива традиційному випускному. Сплав по Дністру. ФОТО Якщо вам набридли пошуки ресторану для випускного, пошуки вбрання та офрмлення меню, тоді Туристична компанія "Павлів.if.ua" вам допоможе! 16-17 червня 2018 року випускники 9-А класу загальноосвітньої школи № 3 міста Калуша обрали сплав по Дністру як альтернативу випускному вечору.  
Молодіжна військова програма "Карпатський Легіон" Молодіжна військова програма Учасники програми мають можливість відчути на собі умови, які виходять за рамки комфорту, перевірити власні сили, проявити вольові якості, визначитися щодо подальшого вдосконалення
НАВЧАЛЬНО-ОЗДОРОВЧИЙ ЦЕНТР ХОРС. ТАБІР "ЛИЦАРІ ЧЕСТІ" НАВЧАЛЬНО-ОЗДОРОВЧИЙ ЦЕНТР ХОРС. ТАБІР Навчально-оздоровчий центр "Хорс" запрошує молодь у табір "Лицарі честі".
У Калуші пройшов гастрономічний фестиваль "БІГУС - 2018" У Калуші пройшов гастрономічний фестиваль З нагоди Дня міста у Калуші вдруге відбувся гастрономічний фестиваль «Бігус 2018». Калушани і гості міста, які  завітали недільного дня до парку культури і відпочинку імені Івана Франка, мали можливість скуштувати, незвичайну бойківську страву – бігус. Її не варто плутати з однойменною польською, бо калуська версія зовсім інакша. В її основі аж ніяк не квашена капуста, а квашені білі смугасті буряки, інформують "Вікна" з посиланням на "КалушФМ".
Життя українця, який підкорив Еверест, у небезпеці Життя українця, який підкорив Еверест, у небезпеці У львів'янина Романа Городечного та його компаньйона, що вчора підкорили Еверест, сьогодні при спуску різко погіршився стан. Про це пише голова правління ГО " Варта 700" Наталія Шелестак у Фейсбук.
Каяк-тур вихідного дня «Галич – Нижнів». ФОТО. ВІДЕО Каяк-тур вихідного дня «Галич – Нижнів». ФОТО. ВІДЕО 13 травня 2018 року Українська Туристична Компанія «Павлів & К°» організувала та провела за п’ять років професійної діяльності перший прогулянковий каяк-тур вихідного дня «Галич – Нижнів» по річці Дністер.