Green Ways ("Зелені маршрути") – це програма, яка реалізовується, як мережа безмоторних маршрутів, що пов’язують різні туристичні атракції.

Новий "зелений маршрут" для пішохідного та велотуризму збираються прокласти по Дністровському каньйону. Координатор проекту Green Ways Сергій Підмогильний розповів, що ця прграма дозволить без великих витрат розвинути інфраструктуру і оживити місцеву економіку, передає Galka.

Відзначимо, що Green Ways – це програма, яка давно працює в Європі і на американському континенті. Реалізована вона як мережа безмоторних маршрутів, які пов’язують різні туристичні атракції.

"Наше завдання в тому, щоб в цьому напрямку заробив і лівий, і правий берег Дністра, щоб об’єднати зусилля різних адміністративних одиниць і направити їх на розвиток тих місць, які мають найбільший туристичний потенціал", – зазначив Підмогильний.

За словами начальника відділу туризму Івано-Франківської ОДА Віталія Передерко, на сьогоднішній день в цьому регіоні сфера екотуризму розвинена дуже погано. Він також підкреслив, що робоча група вже обмірковує стратегію розвитку екологічних зон відпочинку в регіоні Дністровського каньйону.

Директор Дністровського регіонального ландшафтного парку Михайло Ковтун, в свою чергу зазначив, що напрямків розвитку багато, але для якісного впровадження екологічного туризму потрібно залучати і місцеве населення.

"Складно сказати, коли проект втілиться в життя. Плануємо розпочати роботу в деяких напрямках вже в цьому році", – сказав він.

Коментарі

Залишити коментар

Код