У Калуші взялися за порятунок Сівки і Млинівки. ФОТО+ВІДЕО Група ентузіастів вірить, що незабаром через центр міста потече чиста ріка. А от повернення річки Сівка у попереднє русло складне і потребує виваженого підходу та обдуманих інженерних рішень.
У червні Київ стане світовою столицею туристичного брендингу 20–21 червня до Києва з’їдуться фахівці туристичного напряму – представники багатьох країн: Великобританії, Нідерландів, Португалії, Франції, Швейцарії, Словаччини і, звісно, України. Не оминуть увагою захід і спеціалісти Facebook, Google, TripAdvisor, Expedia, Amadeus, SEGITUR, Phocuswright. Основні питання, які експерти обговорюватимуть під час міжнародного форуму, – туристичний брендинг та маркетинг.
На Прикарпатті знаходиться один з чотирьох нерозгаданих об'єктів давньої України На території сучасної України жили різні племена, які поклонялися своїм божкам. Для цього вони будували спеціальні капища і ставили кам'яні скульптури.
ВЕСНА В ДНІСТРОВСЬКОМУ КАНЬЙОНІ: ПОДОРОЖ У КАЗКУ Дністровський каньйон – місце для відкриттів і пригод. Таємничі ущелини, численні струмки і водоспади, загублені замки і печерні церкви. Така подорож – просто підкорення первозданної природи в джунглях Амазонки, де за кожним поворотом тебе чекають дива. Але «український» варіант набагато безпечніший: і флора, і фауна дарують тільки приємні враження.
ПРОКАТ туристичних каяків Perception Vista Разом завжди легше і веселіше! Розділіть веселощі зі своїм другом, своєю половинкою або з дітьми! Компанія  „ПАВЛІВ & К°” повідомляє Вас, що на прокат Компанії поступили двомісні туристичні каяки (байдарки) Perception Vista для сімейного відпочинку.
Калійні шахти Калуша (ФОТО) Живописний куток Прикарпаття - місто Калуш розташовані в північно-західній частині Івано-Франківської області, в зоні Передкарпатського передгір’я.  Важливим фактором заселення краю були поклади солей, відомі на Калущині ще в 1387 році.
В КАЛУШІ З'ЯВИТЬСЯ ПЕРША БОТАНІЧНА ПАМ'ЯТКА ПРИРОДИ «ВИСОЧАНСЬКІ ДУБИ» (ФОТО) Територія, засаджена віковими дубами, завдяки напрацюванню активістів та підтримці місцевої влади може отримати статус пам'ятки природи місцевого значення.
ІІ Всеукраїнський туристичний фестиваль Головна ідея заходу - популяризація внутрішнього туризму, та підвищення культури подорожі Україною.
На Закарпатті відновлять унікальний музей Губернатор Закарпаття Геннадій Москаль хоче відновити повноцінну роботу знаменитого Музею лісу і сплаву.
АВТОПРОБІГ ПАМ'ЯТІ «Грегіт-Різун» (ФОТО-ВІДЕО) 21 лютого  2016 року відбувся автопробіг на позашляховиках, кросових мотоциклах і квадроциклах у легендарний Чорний Ліс. Він присвячений пам'яті командиру УПА Василю Андрусяку «Грегіт-Різун».