Одна з найкрасивіших печер Європи знаходиться в Україні Печеру Еміне-Баїр-Хосар називають однією з найкрасивіших печер в Європі. Знаходиться вона на висоті близько 1000 метрів на території Кримського природного заповідника, в 11 кілометрах від селища Мармурове.
Найкрасивішим озером в Україні та родзинкою Українських Карпат є озеро Синевир Найкрасивішим озером в Україні та родзинкою Українських Карпат є озеро Синевир. Це найбільша водойма Українських Карпат, розташована у верхів'ях річки Тереблі, в наймальовничішому регіоні Закарпаття — Міжгір'ї.
Відтепер туристам стане легше «знаходитися». На базі Центру надання адміністративних послуг в Івано-Франківську почав працювати Консультаційний центр управління Державної Служби України з надзвичайних ситуацій в області, — повідомили «Вікнам» у прес-службі ОДА.
У Верховині розробили туристичний маршрут “У гості до трембітаря” Маршрут розпочинається від пам’ятного знака в місті Верховина: "Ось і Жаб’є, Гуцульська столиця…". Далі маршрут продовжується на присілок Швейково. Стежка лягає через струмки та перелази.
5 варіантів для калуських туристів У середньому 400 гривень спроможний залишити у нашому місті кожен турист. Тому навіть 1000 туристів у рік — це майже півмільйона гривень. І — слава про наше місто і в області, і в Україні, і навіть за кордоном. Калуш може бути цікавим для туристів, уже не вперше переконують краєзнавці й історики. Проте, туристична активність у місті поки що дорівнює нулю. Тож, до Дня міста розробили і презентували туристичну мапу Калуша, і навіть — детально розписали один із потенційних калуських туристичних маршрутів.
Подорож у казку. Мандрівний табір Заліщики-Хотин Вже традиційно поряд із стаціонарними таборами Школа Бойового Гопака щоліта проводить і мандрівні табори. Цього ж року ми мандрували Дністровським каньйоном із Заліщиків у Хотин за підтримки компанії «ПАВЛІВ & К°».
Прикарпатці підкорили Ельбрус 1 серпня троє долинян: Ігор Ящур, Мирон Горбовий, Роман Дідоха та брошнівчанин Петро Рибчак вийшли з північної сторони на східну вершину гори Ельбрус, на висоту 5621 метрів. Всі вони – працівники Долинського ГПЗ. Як патріоти рідного міста та нафтовики, взяли з собою на вершину прапори Долини та ПАТ «Укрнафта».
ПАТ «Прикарпаттяобленерго» святкує День компанії 16 серпня, ПАТ «Прикарпаттяобленерго» свою 83 річницю відсвяткувало великим родинним святом, провівши «Козацькі забави».
Сплав Дністром - присвячений 99й річниці створення Легіону УСС 6 серпня 1914 року було сформовано єдине українське національне військове формування в складі австро-угорської армії – Легіон Українських Січових Стрільців (УСС), також відомий в народі як "усусуси". Українські Січові Стрільці стали першими українськими частинами на бойовищах Східної Європи після Полтавської битви, вони мали велике значення для відновлення військових традицій, для зростання українського патріотизму, створення військового словництва, термінології, військового фольклору, пісні й музики.
Археологи знайшли унікальну 500-літню писанку Унікальну писанку вдалось знайти львівським археологам під час вибору водозбірника на вул. Шевській у центрі Львова. Знахідку виявили на глибині 5,5 метрів у водозбірнику, який датують XV- XVI ст, повідомили в прес-службі НДЦ "Рятівна археологічна служба" Інституту археології НАН України.