Журнал Новий Час підготував інфографіку про розвиток туризму в світі, в тому числі Топ-11 найпопулярніших серед іноземних туристів країн і територій в 2016 році.

1. Франція - за рік країну відвідали 82,6 млн туристів. туристична галузь принесла їй $ 43 млрд.

2. США - трохи відставши від Франції за кількістю туристів - 75,6 млн за рік - Сполучені Штати значно обігнали її за доходами від туристичної галузі - $ 206 млрд.

2. Іспанія - почесне друге місце за кількістю туристів з США ділить Іспанія, яку в минулому році також відвідали 75,6 млн осіб, принісши цій країні $ 60 млрд доходу.

3. Китай - за рік привернув до себе 59,3 млн туристів, заробивши $ 44 млрд.

4. Італія - ​​займає наступне місце за кількістю туристів після гігантського Китаю, відставши зовсім не набагато. У минулому році цю країну відвідали 52,4 млн осіб, країна отримала $ 40 млрд доходу від туристичної галузі.

5. Великобританія - привернула за рік 35,8 млн туристів, заробивши $ 40 млрд.

6. Німеччину відвідали за рік 35,6 млн туристів, залишивши в цій країні $ 37 млрд.

7. Мексика також входить в десятку найпопулярніших країн серед туристів - її відвідали 35 млн чоловік за рік.

8. Таїланд - відвідали в минулому році 32,6 млн туристів, принісши країні $ 50 млрд.

9. Малайзія - дуже популярний напрям для подорожей, за рік в країну приїжджало 26,7 млн ​​чоловік.

10. Гонконг порівняємо за популярністю серед туристів з незалежною державою з давньою історією та незабутніми курортами - в минулому році іноземні гості залишили тут $ 33 млрд.

11. Австралія - ​​унікальна країна-континент, яка приваблює чимало іноземців, незважаючи на значну віддаленість від решти світу, заробила на туризмі в минулому році трохи менше, ніж Гонконг - $ 32 млрд.

У порівнянні з цими гігантами досягнення України в туристичній галузі здаються вельми скромними - 13,6 млн туристів за рік і $ 1 млрд доходів від туристичної галузі. Однак і у нас є свої досягнення - за перше півріччя 2017 років Київ відвідали рекордні 700 тисяч іноземців.

Коментарі

Залишити коментар

Код