Сон на воді? Тепер це стало реальністю. Компанія SmithFly зі штату Огайо випустила на ринок туристичних товарів новинку - першу в своєму роді плаваючу намет, яка дозволить відпочивати прямо на поверхні водойми.

 
 

Ця інновація носить назву Shoal Tent і являє собою надувний човен зі зручним матрацом, який розташовується усередині міцного намету, прикріпленого до човна. Розміри намету і надувного човна однакові, конструкція виглядає цілісно, оригінально і привабливо.

Унікальний плавучий намет стирає кордони кемпінгу, подорожей і відпочинку на природі. Він не вимагає установки опор для підтримки конструкції і при цьому є повністю надувний, а тиску повітря всередині нього досить, щоб намет зміг встояти при сильному вітрі.

Намет складається з трьох повітряних камер: дві в нижній частині і одна в самій конструкції. Товщина підлоги дорівнює приблизно 15 см, намет водонепроникний і закривається за допомогою восьми надпотужних блискавок.

Розмір конструкції становить 2,44 на 2,44 метра, завдяки чому в ній одночасно можуть перебувати до шести осіб. Плавучий намет важить 34 кг і продається за 1499 доларів. Компанія SmithFly приймає попередні замовлення на товар-новинку, а доставляти покупцям його почнуть у грудні поточного року або в січні 2018-го.

Джерело: Life Buzz

 

Смотрите также: 

  1. Гламурный кемпинг: прозрачная палатка для максимального сближения с природой
  2. Утренние виды из палатки

Коментарі

Залишити коментар

Код