Ми пропонуємо Вам 08 липня 2018 року прогулянковий одноденний каяк-тур по річці Дністер з с. Одаїв до с. Долина на швидкохідних і стійких каяках, як популярний вид активного відпочинку.

Ви можете відмінно провести час всією сім'єю та компанією.

Програма:

8:00 – виїзд із Калуша;

9:00 – добираємо учасників у м. Івано-Франківськ;

10:30 – прибуваємо у с. Одаїв. Оглядаємо панораму Дністровського каньйону із дельтадрому міжнародного значення (бажаючі за окрему плату можуть політати на пароплані). Природна підкова каньйону на березі р. Дністер в Одаєві завдовжки 4-5 км і заввишки до 200 м. і більше направлена на північний захід, а тому збирає усі північно-західні вітри, які створюють чудовий динамічний потік заввишки до 300 м. 

11:00 – перекус (чай, кава, канапки) хто має у торбі;

11:30 – старт.

-         Екскурсії:

-    палац колишнього власника цих земель, графа Станіслава Бадені (поляка італійського походження, брата Казімежа Бадені) розташований серед будівель дитячого інтернату. У палацовому парку збереглися величезні старі дерева, зокрема, екзотичні (наприклад, платани);

-     космиринський водоспад. Знаходиться біля села Космирин Бучацького району. Тут розташований цілий комплекс цікавих геологічних і гідрологічних об’єктів. Ця місцина притягує якоюсь магічною силою, саме тут є можливість духовно відпочити і загартуватися.

16:00 – фініш і можна повечеряти всім що привезли із собою.

18:00 – виїзд додому!

 

Місце зустрічі: м. Калуш, м. Івано-Франківськ.

Ціна: 400грн.

У вартість входить:

-         трансфер;

-         прокат каяка, жилета і весла;

-         робота інструктора.  

УВАГА! Поспішайте, місця обмежені. 

Каяк-тур замовляйте за тел.: +38 (097) 197-73-36, (050) 171-23-21

Організатори мають право змінити умови та вартість туру за погодженням із Замовником в разі виникнення обставин непереборної сили, настання яких неможливо передбачити або попередити.

 

Коментарі

Залишити коментар

Код