Свята, вихідні і відпустки кожен з нас хоче провести незабутньо. Для цього ми бороздимо простори інтернету, переглядаємо пропозиції і варіанти. Рідко у кого є час планувати свій час по хвилинах, шукати інформацію про екскурсії, дзвонити в готелі і бронювати місця, отримувати візи. Заощадити нам допомагають професіонали, які працюють на цій ниві, а саме туроператори, повідомляють ВІКНА .

Вибір їх настільки величезний в світовій павутині, що відразу виникає питання “як вибрати правильно туроператора”. До такого складного вибору варто поставитися дуже обережно, адже від цього залежить не тільки якість вашого відпочинку, а й часто життя. На що варто звернути увагу:

Сайт - обличчя кожного туроператора

Кожен поважаючий себе туроператор має власну сторінку в мережі, відвідавши яку можна створити перше враження про цю фірму. Якщо сайт відразу ж вам не сподобається, має дивний або убогий вигляд, то з таким туроператором швидше за все не варто довіряти своє життя. Сайт - це обличчя фірми, його реклама. Серйозні бізнесмени намагаються залучити якомога більше клієнтів, і не пошкодують часу і сил на свою «обкладинку».

Однак, тільки від яскравої картинки і зручного інтерфейсу не варто відштовхуватися. На сайті повинна розташовуватися вся інформація, що цікавить вас починаючи від опису країни, в яку ви збираєтеся відправитися, до вартості номера, в якому ви будете жити. 

Варто також звернути увагу на відгуки про оператора. Вони дають багато корисних порад і рекомендацій людей, вже скористалися даними послугами. Зверніть увагу на кількість турів, які запропоновані на сайті, і чим їх більше, тим престижніша і надійніша така фірма. Мало турів пропонують лише нові, ще не зміцнілі компанії, а значить у них мало зв’язків в тих країнах, куди ви полетите. У разі непередбачених обставин такі фірми мало чим зможуть вам допомогти.

Так само, одним з важливих чинників є ціна турів. Якщо вона занижена, значить щось тут не так. Справа в тому, що надати знижки і бонуси можуть собі дозволити лише акули цього бізнесу, які мають такі можливості, необхідні напрацювання і партнерів,, в решті випадків ви можете нарватися на «лохотрон» і просто втратити свої гроші.

Страхівка - найважливіше в подорож.

Страхівка є обов’язковим елементом в будь-якій подорожі, адже завжди бувають непередбачувані ситуації, і в них ви повинні бути повністю впевненими в своїх правах і безпеки.

Офіс туроператора скаже вам багато про що.

Хороша порада: перш, ніж купувати будь-який тур у того чи іншого туроператора, не полінуйтеся і відвідайте їх офіс. Він також багато про що вам розповість. Подивіться обстановку, ставлення персоналу до клієнтів, потік бажаючих, і інші фактори. Вами обов’язково повинен займатися менеджер або фахівець, який зобов’язаний відповісти на всі ваші запитання, дати пару слушних порад і детально розповісти про країну, її культуру та звичаї. Всі країни різняться одна від одної своїми традиціями і правилами. Те, що вважається легальним і цілком нормальним в одній країні, в іншій може бути категорично не прийнято. Саме в такі нюанси вас і повинні присвятити.

Обов’язково менеджер повинен поцікавитися вашими планами і перевагами на час відпочинку і порадити або надати дані страхової компанії-партнера.

Документи - основний аспект вашої подорожі

Вам обов’язково потрібно буде підписати договір, в якому будуть вказані всі моменти вашої подорожі. Перш ніж підписати, ознайомтеся з ним. Подивіться на шапку договору, де вказано назву фірми і мокру печатку. Назви повинні повністю збігатися, інакше можуть виникнути проблеми в майбутньому.

Особливу увагу зверніть на пункт розірвання договору, з яких причин, з якого боку, уточніть всі незрозумілі вам пункти. Менеджер без проблем повинен буде вам все пояснити і розповісти, адже по ідеї він стикається з цим щодня.

Уточніть вартість і процес отримання візи, адже без цього документа вас можуть не пустити в країну. З боку туроператора вони теж повинні детально ознайомиться з вашими документами, переконається, що вони дійсні на момент підписання договору і подорожі, і з ними все в порядку. Вас повинні ознайомити з маршрутом, точно вказати дату вильоту і прильоту, готелю і вашого номера, кількість днів і ночей, а також реквізити партнером в країні, через яких ви могли б зв’язатися з цією фірмою при виникненні питань.

Коментарі

Залишити коментар

Код