Кожен з нас неодноразово зустрічався з такою проблемою, ЯКИЙ ПОДАРУНОК ЗРОБИТИ НА ЮВІЛЕЙ ЧИ ІМЕНИНИ? А хочеться щось незвичайне, ексклюзивне, несподіване. Все просто, політ на АЕРОШУТІ, це саме те що ви шукаєте. Купуємо подарунковий сертифікат, в гарну рамку і на вечірку. Повірте, ваш подарунок буде найкращим і всі будуть заздрити імениннику. В подальшому власник сертифіката з’ясовує з пілотом де і в який день ми зможемо здійснити політ. Здебільшого  працюємо на спеціально обладнаному майданчику в районі Яремче. Політ над Карпатами особливо відрізняється своїми неперевершеними краєвидами. З висоти  1000 метрів над рівнем моря одночасно видно Надвірну, Делятин і Коломию. Внизу між горами звивається річка Прут, а на горизонті тонкою лінією красується Говерла і Петрос.

Ви запитаєте, а що таке аерошут? Аерошут, по суті це той самий параплан, тільки з двигуном. На сьогодні це найбезпечніший вид повітряного транспорту. Він відкритого типу і на відміну від літака, чи гелікоптера в повній мірі  дає можливість відчути смак пташиного польоту. Одного разу зі мною літав військовий пілот винищувача і коли ми приземлилися, у нього на очах блищала сльоза, він сказав, «я все життя літаю і тільки сьогодні по справжньому політав».

Мабуть аерошут придумали  для тих, хто мріє політати, але по деяким причинам не має можливості літати самостійно. Все що потрібно для здійснення польоту в якості пасажира це бажання. Якщо є бажання, всі інші питання, в тому числі фінансові, відпадають. Таких людей вартість польоту цікавить найменше, у них загоряються очі, вони вмощуються у зручне крісло позаду пілота і…полетіли! А далі діло за пілотом. Якщо бажання нема, значить то, або дорого, або холодно, або якось іншим разом, або будемо мати вас на увазі. Відразу напрошується думка-і знову нас мають. І як правило задають масу безглуздих запитань: а якщо відмовить двигун, а якщо щось станеться, а якщо воно впаде, а чи видають памперси і ще безліч нісенітниць.

Так от, двигун потрібен тільки для того щоб набрати висоту, при заході на посадку його можна вимкнути.  Ну і коротка відповідь на всі «якщо», якщо щось і має статися то воно станеться на землі, а що стосується памперсів- марна трата грошей, там так дує, що за кілька хвилин все висохне і залишиться тільки витрясти. А от теплими комбінезонами і необхідною амуніцією ми забезпечуємо.   

Адреналін, драйв, екстрим,  фантастичні краєвиди, які відкриваються з висоти пташиного польоту надихають на прекрасне, додають натхнення, стимулу, жаги, інтересу  до життя. Це край необхідно, особливо для тих людей, які по тій чи іншій причині розчарувалися в своїй долі. Політ на аерошуті найкращий засіб від депресії, пригніченості, морального і душевного розладу.

Існує  жарт, що в небі ми ближче до Бога, але коли я бачу як деякі мої пасажири моляться, я думаю що це не жарт, воно мабуть так і є. При виді казкової краси люди мимоволі згадують про нашогоТворця.

Особливих обмежень для польотів немає окрім дуже несприятливих погодних умов, тобто якщо захмарилось, для вас це необов’язкова умова, щоб відмінити веселий вікенд. Вік і здоров’я теж не має значення, ви літаєте в якості пасажира і летите  з гарантією, тобто з досвідченим пілотом. Головне, як то кажуть, щоб вітер був попутний, а про решту подбає пілот Анатолій та його команда!

  Надзвичайно романтично і оригінально освідчитися на аерошуті в коханні. Це можуть взяти на замітку хлопці, чи чоловіки які мають намір зробити пропозицію дівчині. Повірте, жодна дівчина вам не відмовить. Ну і весілля… Молодята,  перша шлюбна ніч це не  саме яскраве що закарбується у ваших спогадах, а політ на аерошуті не тільки запам’ятається вам на все життя, але й залишиться в весільному альбомі, який  колись будуть переглядати ваші діти, внуки і правнуки.

І на завершення. Описати словами відчуття від польоту неможливо, таких слів нема. Це море емоцій, вражень, почуттів. Хто не літав, той  не зрозуміє як багато він втратив, але ніколи не пізно політати. Ну і крім власних емоцій, ви можете вільно і офіційно отримати співпрацю з власником аерошуту (він же пілот, екскурсовод і фотограф за сумісництвом!). Якщо ви туроператор чи турагенство, або просто зацікавлена особа, можете отримати винагороду за кожного загітованого потенційного клієнта.

Завжди наш пілот радий  бачити вас на борту свого маленького лайнера: +38 (050) 171-23-21, (097) 197-73-36

Коментарі

Залишити коментар

Код