Тотоха
Гора Тотоха, що знаходиться неподалік села Медвин Богуславського району Київської області, вважається енергетичним центром України. Екстрасенси нарахували на Тотосі (є два варіанти походження цієї доволі кумедної назви: за однією версією, гора названа на честь єгипетського бога Тота, за другою — від тюркського слова «особливий») три активні точки, що утворюють трикутник, усередині якого людина відчуває себе захищеною від будь-якої негативної енергетики.
Вважається, що навіть проста прогулянка по горі відновлює ауру людини, зцілює людей від різних захворювань, викликає прилив сил і відкриває чудодійні здібності — наприклад, дар передбачення.
Деякі туристичні агентства вже організовують одноденні автобусні тури на гору Тотоху, під час яких можна встигнути як погуляти, так і помолитися, а також зібрати трави, які мають особливі — цілющі! — властивості.
Дівич-гора
Дівич-гора, яка знаходиться над Дніпром у селі Трипілля Київської області, вважається одним із найпотужніших місць жіночої сили.
Якщо вірити у «перекази давнини глибокої», в язичницькі часи тут було святилище покровительки жінок богині Діви (звідси, власне, і назва), тому чоловіків на Дівич-гору не допускали під загрозою смерті. Зате жінкам дорога на неї була завжди відкрита — в усі часи найчастішими гостями тут були ті, хто не міг завагітніти, або вагітні, які просто хотіли народити здорову дитину.
Буша
Село Буша знаходиться в Ямпільському районі Вінницької області в місці злиття двох річок — Мурафи і Бушанки — в одну.
У 2000 році тут було відкрито Історико-культурний заповідник, площею майже 7 га. На його території знаходиться історичні об’єкти ще IV ст. до н.е. — VII ст. н.е.: скельний храм із висіченим на його стіні унікальним рельєфом, підземні ходи, міська ратуша, Гайдамацький яр і старовинне козацьке кладовище.
Можливо, через таке змішання епох і століть Буша вважається місцем, де людині можуть відкритися — найчастіше у снах — таємниці її минулого (причому не лише її самої, а й усього її роду) і майбутнього — насамперед у тому, що стосується її призначення і місця на Землі. Також вважається, що це місце сили чинить омолоджувальний ефект на жінок, які його відвідують.
Лиса Гора
Ще одне місце сили в Україні — Лиса гора (або Гора відьом) неподалік від містечка Ржищів Київської області — знаходиться на піщаному острові посеред Дніпра. Енергетичний потенціал цього місця пояснюється декількома факторами.
Насамперед, Гора відьом — і це не може бути простим збігом — розташована на тому самому меридіані, що й інше знамените місце сили — піраміда в Єгипті. ЇЇ називають Лисою, оскільки вона позбавлена будь-якої рослинності, а такі місця здавна вважалися провідниками космічної енергії. До того ж, у такі місця часто потрапляли блискавки, що говорить про з’єднання в цьому місці енергії землі і неба.
Ну і, нарешті, в дохристиянські часи тут зазвичай проводилися язичницькі обряди, які й наповнили гору позитивною енергією. На Лису гору в Ржищеві не рекомендується підніматися людям із негативною енергетикою. Справа в тому, що це місце багаторазово підсилює «заряд» людини: якщо вона є провідником позитивної енергії, гора її зцілить, але якщо в людині багато негативу, то відвідування гори відьом може стати для нього небезпечним заняттям.
Богит
Гора Богит — язичницька святиня часів Київської Русі — знаходиться в заповіднику «Медобори», що в Тернопільській області. Її висота — всього 414 метрів, але піднятися на Богит прямим шляхом практично неможливо, треба йти тільки в обхід.
Колись тут знаходилося городище древніх слов’ян і капище з відомою на весь світ статуєю — Збруцьким ідолом, або СВЯТОВИДОМ (зараз знаходиться в Краківському археологічному музеї), до якого мали доступ тільки жерці. Головною визначною пам’яткою гори Богит є дольмен — складений із величезних кам’яних брил вхід в інший світ, що вважається «родичем» Стоунхенджа. Наші предки вірили, що через нього душі померлих людей ідуть на небо, а потім повертаються назад, щоб вселитися в немовлят. Люди, які хоча б раз піднімалися на Богит, запевняють, що після таких відвідин у них у житті щось тай змінювалося на краще.
Кам’яна могила
Кам’яна могила, розташована неподалік від селища Мирний, у Мелітопольському районі Запорізької області, вважається найдавнішим пам’ятником такого роду на території України.
Це своєрідний кам’яний насип висотою 12 метрів і діаметром аж у три кілометри, у якому знаходиться 62 кам’яні печери, в яких учені знайшли 160 кам’яних табличок із написами, датованими III ст. до н.е. Імовірно їх залишили ще племена арья, які проживали в ті часи на півдні України, проте згодом мігрували в Іран та Індію.
Відвідування Кам’яної могили — прекрасна можливість звернутися до мудрості свого роду й отримати енергетичну поміч від предків, тому сюди часто приїжджають ті, у кого в житті склалася непроста ситуація.
Володимирська гірка
Володимирська гірка в центрі Києва вважається місцем сили ще з доісторичних, а точніше — з дохристиянських часів.
Наші предки вірили, що тут є енергетичний тунель, який сполучає Землю з космосом, тому саме на Володимирській гірці був пантеон язичницьких богів — древні кияни приходили до них із найрізноманітнішими проханнями і незмінно отримували допомогу.
На відміну від району з негативною енергетикою, до якого належить київська Лиса Гора, Саперна слобідка, урочище Чортове, Корчувате, Звіринець та Теличка, енергетика Володимирської гірки — позитивна, і «підживитися» нею може кожен охочий.
Джерело: Моя планета
Коментарі