Українська туристична компанія «Компас-тур» — це команда активних і креативних професіоналів, які фанатично люблять свою справу. 

Основною нашою метою є надання високоякісних послуг з організації та проведення активних видів відпочинку, пропаганда та розвиток внутрішнього і в’їзного туризму на Україні. Прокат туристичного спорядження та озвучення заходів найкращим звуком.

За шість років Компанія вийшла на всеукраїнський рівень, а також бувала за кордоном в сфері обслуговування. Постійно приймає участь у туристичних виставках (Тур ЕКСПО, UITM, Регіональна туристична виставка-ярмарок DOLTOUR), семінарах, форумах, круглих столах і екологічних акціях.  

В червені 2016 році наша команда забезпечувала кемпінг та кейтеринг для групи Джамали, які знімали кліп на пісню "1944".

Зйомки кліпу тривали два дні і проходили в Чернівецькій області в буковинських Карпатах на покинутій військовій базі "Памір", яка знаходиться на вершині гори Томнатик (1565 м над рівнем моря).
"Мабуть, це була найважча зйомка в моєму житті. Без зупинки лив дощ, пеленою стояв туман, який не міг прогнати навіть сильний вітер, було жахливо холодно. Здавалося, сама природа вирішила влаштувати нам випробування! Адже ще за день до зйомок світило сонце і ніщо не віщувало негоди", - розповіла переможниця "Євробачення-2016" Джамала.

В 2017 році наша команда запускає власний інтернет-магазин «КОМПАС.if.ua» для любителів активного відпочинку, гір, скелелазів, ентузіастів, дослідників і мандрівників, а також для захисників суверенітету і незалежності України.

 

ВАШ ВІДПОЧИНОК - НАША ТУРБОТА !!!