Культовий комплекс Білих Хорватів. ВІДЕО Культовий комплекс Білих Хорватів. ВІДЕО На Львівщині поблизу Миколаєва і сіл Стільсько, Ілів і Діброва є одне дуже унікальне місце - історико-культурний комплекс Стільське городище, яке походить з VIII - середини ХІ століть.
Який він — єдиний діючий вулкан в Україні? Який він — єдиний діючий вулкан в Україні? У СВІТІ є чимало країн, де діючий вулкан не дивина. Узяти хоча б Ісландію — острівну країну на Полярному колі в Атлантичному океані, часто оповиту димом, що куріє від численних вулканів. Проте для нашої країни це все ж дивина. Бо маємо такий усього один…
ТОП-5 найкрасивіших островів України ТОП-5 найкрасивіших островів України Ми не втомлюємося дивуватися тому, наскільки Україна красива і різноманітна. Звичайно, влітку більшість людей їдуть до моря – насолоджуватися південними заходами і сходами сонця, шумом хвиль… Але щоб опинитися на островах, не обов’язково їхати за кордон.
Дрогобицький солеварний завод. ВІДЕО Дрогобицький солеварний завод. ВІДЕО Дрогобицький солеварний завод – найстаріше підприємство України, яке й досі працює. Король Данило Галицький ще не встиг заснувати місто Львів, як за 80 кілометрів від нього у містечку Дрогобич вже добували сіль у промислових масштабах.
Закинутий залізничний тунель у Волосянці Закинутий залізничний тунель у Волосянці Багато цікавого ховається у наших Карпатах, є популярні об'єкти, а є і зовсім мало відомі. Ось наприклад чи знали ви, про існування закинутого залізничного тунелю довжиною 310 м!? Але перед тим як розкривати усі карти, трішки історії і багато пізнавального тексту.
7 місць в Україні, які розквітають навесні 7 місць в Україні, які розквітають навесні Готуйте свої наплічники та з приходом перших днів весни визначайте маршрут у квітучі місця України. Компанія «Павлів & К°» за посиланням на сайт “24” пропонує вам 7 туристичних маршрутів, які вам неодмінно потрібно відвідати.
Озеро Синевир. ВІДЕО  Озеро Синевир. ВІДЕО На висоті майже 1000 метрів над рівнем моря розлилося озеро Синевир. Легенда Карпат, перлина Карпат, Морське Око Карпат - як тільки не називають Синевир.
Маловідомі міста та села Західної України, які варто побачити Представляємо підбірку місць Західної України, де ви знайдете чим зайнятись в будь-який сезон та пору року, адже тут дійсно є на що подивитися, пише “Ukraine is”.
Вісім підземних чудес Тернопільщини. ФОТО Окрім замків та фортець, яких на Тернопільщині найбільше в Україні, наш край славиться найстаршими та найкрасивішими печерами. Деякі з них навіть внесені в Книгу рекордів Гіннеса. 
Невідані та містичні дива України У яке б місце України ти не поїхав, завжди знайдеш захопливу тему для досліджень. Адже українська земля оповита тисячами легенд та переказів. Не останнє місце у нашому фольклорі посідає тема містики та див.
10 пам’ятників, які варто побачити на власні очі Є Україна туристична, про яку знають усі, і є та, про яку не знає майже ніхто. Приміром, у багатьох українців є фото з київським «Їжачком у тумані» або на «12-му стільці» в Одесі. Але є пам’ятники, про які відомо лише місцевим жителям та найзавзятішим мандрівникам.
6 наймістичніших замків Західної України. ФОТО 6 наймістичніших замків Західної України. Моторошні історії кам’яних стін та загублених життів. Містичний туризм стає популярнішим з кожним роком. Тих, які хочуть заглянути крізь шпарину потойбіччя, чи зустрітись віч-на-віч з давно померлою князівною, значно більше за тих, хто боїться прогулюватись будинками з привидами.
Цікаві факти про Українські Карпати Найвище розташований населений пункт – село Випчина Чернівецької області розташований на висоті 1100 м над р.м.
10 українських музеїв просто неба, які варто відвідати взимку Зима – чудова пора, щоб завітати в одне із старовинних українських сіл, де все виглядає так, як двісті років тому. Це скансени – живі музеї просто неба, яких в Україні налічується більше десятка. Тут бережуть багатовікову спадщину традицій зимових календарних свят краю, джерел автентичного фольклору у йорданських піснях, колядках, щедрівках, у маланковому дійстві, танцях, народному музикуванні, костюмах, етнографічній атрибутиці, народних ремеслах…
10 кращих парків України для прогулянок на вихідних Якщо місто набридло, завжди можна з’їздити на день-два в один з найкрасивіших парків.
10 мальовничих містечок Східної Галичини На північ від Карпатських гір, у долинах річок Дністра, Західного Бугу і Сяну лежить мальовнича українська Галичина. Розшита намистами горобини і калини, окутана в тоненьку павутину струмочків та річок, вона потопає у багряно-зелених шовках полів, узлісь, пагорбів та долин. Чепурні села рум’яніють спілими яблуками та виноградом. А древні та сучасні містечка мріють під ласкавим сонцем, гріючи дахи колоритних будиночків, поміж якими гострими вежами тягнуться у небо годинникові ратуші. Бруківку на ринкових площах вже замітає почервоніле листя. Галичина проводжає осінь.
Наддністрянська Швейцарія Це село на Городенківщині може похвалитися не лише Дністром, який біля Незвиська робить півколо, таку собі мальовничу підкову. Є тут і свої гори: Біла, Червона, Ксьондська. Тож місцеві люди кажуть, що у них Малі Карпати.
20 місць в Україні, про які треба знати кожному туристу З повсюдним проникненням інтернету інформація про багатства нашої України зростає і поширюється серед українців. Багато хто і досі не знає, які цікавинки у нас є: незвичні місця або нема кому піарити, або люди просто не уявляють, що з поїздок по Україні теж можна привезти безліч світлин для Інстаграму або показати родичам.
Дрогобицький солевиварювальний завод Ще в добу Київської Русі (Х-ХIII ст.) Дрогобич був відомий як центр солеварної промисловості Прикарпаття і відігравав важливу роль в економічному і культурному житті західноукраїнських земель. Автор Києво-Печерського Патерика в 1097 році записав, що як тільки припинився довіз солі з Галицької і Перемишльської земель, то "не бисть солі по всій Руській землі". А дрогобицькі солеварні здавна були найбільшими в Перемишльському князівстві. Техніка солеварного виробництва тут досягла високого на свій час рівня. Недарма в Дрогобичі протягом багатьох віків, навіть у XVIII ст., продовжували виварювати сіль у кованих "черінях" і формувати її в конічні грудки (головажні, пізніше топки) за способом, що виник ще в часи Київської Русі.
Містичні древні святилища. 13 нерозгаданих культових комплексів, знайдених на території України Забуті боги… Кам’яні ідоли, велетенські жертовники, дерев’яні статуї і химерні споруди. Колись люди вірили їм, жили ними. А потім забули, покинули. Піски часу засипали істини, релігії, і самих людей… Лише їхні сліди, залишені навічно на кам’яних тілах землі повертаються до нас, то тут, то там визираючи із недр древньої історії.