Рецепти традиційних українських зігріваючих напоїв Осінь вже остаточно оселилась на вулицях українських міст і принесла з собою перші похолодання. Тож час одягати теплі речі і діставати ковдри, аби зігрітись.
11 великих помилок при готуванні 11 великих помилок при готуванні 11 великих помилок при готуванні, про які повинен знати кожен. Збережіть собі ці поради!
Що до чого підходить Поки не вивчите напам'ять «що до чого підходить», листочок буде висіти на холодильнику! Зберігайте, щоб не втратити!
Готуємо в поході Готуємо в поході Якщо Ви вирішили з компанією вибратися у ліс, на річку чи навіть на дачу, Вам знадобляться рецепти для кухні на природі від Компанії „ПАВЛІВ & К°” Суп картопляний зі свіжим м'ясом. Зварити м'ясний бульйон. Очищену цибулю нарізати, підсмажити на маслі або жирі, знятому з бульйону. Нарізану картоплю разом з підсмаженою цибулею покласти в киплячий бульйон, додати сіль, лавровий лист, перець і варити 25-30 хв. Картопляний суп можна варити не тільки на м'ясному, а й на рибному бульйоні. На 1,5 кг м'яса - 3 кг картоплі, 0,5 кг цибулі, 6 столових ложок олії...
З ложкою по Україні: страв, які варто спробувати З ложкою по Україні: страв, які варто спробувати Українська кухня, як і її народ, така ж щедра і багата. Наші страви формувалися і змінювалися протягом тривалого часу. Є в українській кухні і страви, запозичені в інших народів. Деякі з них настільки прижилися, що стали вважатися традиційними і споконвічно українськими, хоча мають далеко не українське походження. Давайте докладніше вивчимо певні ласощі, які в достатку можна зустріти на нашому столі.
Банош – частина гуцульської душі Банош як і бринзу споконвіку готують виключно чоловіки, бо вівчарство і все, що з ним зв’язано, — справа чоловіча. Гуцули кажуть: те, що подають в ресторанах або барах, те, що готують вдома на плиті, називати баношем гріх. Бо ж справжній банош готують на вогні, щоб димом пропах і вогню набрався.
Плов зі свининою Плов — страва східних кухонь з рису. Традиційно плов готується в основному для середньоазіатських кочівників у металевому казані (в той час як кавказькі і слов'янські хлібороби свої страви готували в керамічному посуді — горщиках).
Бограч Бограч (богораш, богорош, мадярська уха) — гуляш, приготовлений із м'яса, солодкого перцю, меленої паприки, помідорів, картоплі, моркви та спецій; страва угорської кухні.
Уха на вогні Традиційна уха – це прозорий, трохи в’язкий, концентрований відвар з риби. Уха повинна варитися у відкритому посуді, що не окисляється, без кришки, на невеликому або помірному вогні, у жодному разі не допускаючи бурхливого кипіння.
солянки з копченостями Солянка - це не те блюдо, в якому слід шукати ніжного поєднання смаків. Цей ситний наваристий, гострий і трохи кислуватий суп - ідеальне блюдо для живильного меню в холодну пору року. Класичною основою для солянки є копченості, тому ми зупинимося на рецептах страви з їх використанням. 
ШАШЛИК З БАРАНИНИ Шашли́к  — м'ясо, смажене на деревному вугіллі, зазвичай з баранини, одна з найдавніших страв у світі. Окрім баранини, шашлики роблять з свинини, телятини, курятини, риби та ін.