Зелений туризм

Зелений туризм — це відвідування туристської місцевості у період найсприятливіший для організації рекреаційної діяльності людей.

Також це прекрасна можливість повернутися до природи, до землі, до свого коріння, суті і стати самим собою. Цю можливість дарує вам ваша багата країна!

Знайдіть квітку едельвейса і зустріньте світанок високо в горах, відпочиньте з вудкою біля тихого озера або річки, осідлайте непокірного скакуна, відчуйте тишу місцевості, ознайомтесь з традиціями, народними промислами, відчуйте смак української кухні та гостинність місцевого населення.

Люди, через зміни умов життя у великих містах-мегаполісах, усе далі відходять від природи. Незмінними супутниками проживання в таких містах є ізольованість людини, почуття самотності, надмірні навантаження на нервову систему, що породжують постійне психологічне напруження і призводять до стресів. Мешканці великих міст усе частіше потерпають від нервових розладів та захворювань нервової системи. У них з’являється природне і цілком зрозуміле бажання виїхати на природу, щоб у спілкуванні з нею звільнити свою нервову систему від навантажень, що накопичилися в умовах міського проживання.

Приватна садиба “Дарваїв Кут”

Приватна садиба «Дарваїв Кут» розташована в передгір’ї Карпат, в мальовничому бойківському селі Старий Мізунь, на Івано-Франківщині. Поруч – гірські каскади річок, живописні краєвиди, гори та ліси, багаті на екологічно-чисті гриби, ягоди та лікарські рослини.

Як відомо, бойки завжди вирізнялись своїм етносом, культурою та гостинністю. Тому, саме тут, в приватній садибі «Дарваїв Кут» Ви матимете можливість відпочити, оздоровитись, познайомитися з традиціями та культурою цієї місцевості, а також споживати продукцію, яка вирощується безпосередньо в особистому господарстві та готується у відповідності бойківських традицій.