Зелений туризм

Зелений туризм — це відвідування туристської місцевості у період найсприятливіший для організації рекреаційної діяльності людей.

Також це прекрасна можливість повернутися до природи, до землі, до свого коріння, суті і стати самим собою. Цю можливість дарує вам ваша багата країна!

Знайдіть квітку едельвейса і зустріньте світанок високо в горах, відпочиньте з вудкою біля тихого озера або річки, осідлайте непокірного скакуна, відчуйте тишу місцевості, ознайомтесь з традиціями, народними промислами, відчуйте смак української кухні та гостинність місцевого населення.

Люди, через зміни умов життя у великих містах-мегаполісах, усе далі відходять від природи. Незмінними супутниками проживання в таких містах є ізольованість людини, почуття самотності, надмірні навантаження на нервову систему, що породжують постійне психологічне напруження і призводять до стресів. Мешканці великих міст усе частіше потерпають від нервових розладів та захворювань нервової системи. У них з’являється природне і цілком зрозуміле бажання виїхати на природу, щоб у спілкуванні з нею звільнити свою нервову систему від навантажень, що накопичилися в умовах міського проживання.

Приватна садиба "Райський Багрівець"

В чарівному місті Карпат Яремче здається в оренду будиночок "Райський Багрівець". Затишний відпочинок і чистота гарантовані. Будиночок вимащений глиною та побілений вапном. 

Івано-Франківська область, м. Яремча

Зелена садиба"Дзембелики"

«ДЗЕМБЕЛИКИ» надає послуги з КАТАННЯ НА ПОНІ, на бричці та фірі, проживання, харчування. Для комфортного перебування мандрівникам пропонуємо два двохкімнатні номери загальною місткістю до 8 осіб. Обладнані меблями та всіма зручностями, присутній окремий вхід, кухня, два санвузли.

Івано-Франківська область, Калуський район, с. Вістова

Приватна садиба “Дарваїв Кут”

Приватна садиба «Дарваїв Кут» розташована в передгір’ї Карпат, в мальовничому бойківському селі Старий Мізунь, на Івано-Франківщині. Поруч – гірські каскади річок, живописні краєвиди, гори та ліси, багаті на екологічно-чисті гриби, ягоди та лікарські рослини.

Івано-Франківська область, Калуський район, с. Старий Мізунь