Сплав по Дністру

Сплав по Дністру

"Умій працювати та вмій і відпочивати" - навчає народна мудрість. Відновити сили після робочого тижня чи трудового року допоможе відпочинок на природі. Чим не варіант кількаденний виїзд на Дністер? Тут, далеко від міського шуму і метушні, на берегах однієї з найбільших річок України, ви зовсім скоро відчуєте потужний приплив життєвих сил і позитивного заряду енергії. Свіже повітря, чисте плесо річки, рибалка, шашлички – це далеко не весь перелік принад, які чекають вас на берегах Дністра. Мальовничі пейзажі подарують ще й неабияку душевну насолоду. «Деякі місця на Дністрі такі гарні, що просяться на полотно і з нетерпінням чекають талановитого пейзажиста», - так писав відомий етнограф О. С. Афанасьєв–Чужбинський. Тут є все, що необхідно для рекреації організму навіть найзатятішого трудоголіка. З собою залишається прихопити веселу компанію і гарний настрій!

Маршрут

Складність

Тривалість

Кількість учасників

Ціна з особи

Замовлення

ОДНОДЕННІ СПЛАВИ

Журавно - Старий Мартинів

26 км

1 день

     

Галич - Маріямпіль

18 км

 1 день   від 6  750  

Нижнів – Одаїв

15 км

1 день

від 6

750

ЗАМОВИТИ

Одаїв – Долина

21 км

1 день

від 6

750

ЗАМОВИТИ

Долина – Петрів

10 км

1 день

від 6

750

ЗАМОВИТИ 

Петрів - Незвисько

16 км

1 день

від 6

750

 

Петрів – Раковець

19 км

1 день

від 6

850

ЗАМОВИТИ 

Незвисько – Уніж

12 км

1 день

від 6

850

 ЗАМОВИТИ

ДВОДЕННІ СПЛАВИ

Нижнів – Долина

36 км

2 дні

від 6

1200

 ЗАМОВИТИ

Долина – Незвисько

26 км

2 дні

від 6

1200

ЗАМОВИТИ 

Незвисько – Устечко

47 км

2 дні

від 6

1300

ЗАМОВИТИ 

Устечко – Заліщики

28 км

2 дні

від 6

1500

ЗАМОВИТИ

ТРЬОХДЕННІ СПЛАВИ

Нижнів – Незвисько

62 км

3 дні

від 6

Договірна

 ЗАМОВИТИ

Незвисько – Устечко

47 км

3 дні

від 6

Договірна

ЗАМОВИТИ 

БАГАТОДЕННІ СПЛАВИ

Галич – Заліщики

185 км

10 днів

від 6

Договірна

 ЗАМОВИТИ

Заліщики – Хотин

105 км

6 днів

від 6

Договірна

ЗАМОВИТИ 

 

У вартість туру входить:

Додатково оплачується:

 - робота інструкторів
 - прокат водного спорядження
 - транспорт із Івано-Франківська
 - харчування згідно з програмою
 - прокат намету, килимка і спальника
 - оформлення страхового полісу

Організатори мають право змінити умови та вартість туру за погодженням із Замовником в разі виникнення обставин непереборної сили, настання яких неможливо передбачити або попередити.

 

Якими бувають рівні складності

Початкова складність — маршрут під силу практично будь-якій фізично здоровій людині. Це аж ніяк не означає, що до маршруту не потрібно готуватися. Але якщо ви полінуйтеся витратити трохи часу на підготовку, то, швидше за все, у вас буде невеличка кріпатура в перші 2 дні туру. Пройдені за день відстані при початковому рівні складності рідко перевищують 15 км (20 км для сплавів і 50 км для велотурів).

Середня складність — маршрут потребує мінімальної підготовки, але під силу фізично здоровій людині, хоч і вимагає від неї додаткових зусиль. До турів середньої складності краще готуватися заздалегідь (як мінімум за тиждень до початку заходу) — бігати, кататися на велосипеді, присідати тощо. Якщо ви знехтуєте підготовкою, перші 2 дні подорожі можуть вас ґрунтовно втомити, хоча надалі ви, швидше за все, втягнетеся, і на фініші будете почувати себе відмінно. При середньому рівні складності пройдені за день відстані рідко перевищують 25 км (40 км для сплавів і 80 км для велотурів).

Висока складність — маршрут зможе подолати будь-яка фізично здорова людина, але без попередньої підготовки витрати сил іноді будуть дуже високими і будуть затьмарювати враження від маршруту. Іншими словами, до складних походів обов'язково потрібно готуватися. Найкраще активізувати підготовку за два тижні до початку туру. Високий рівень складності передбачає не тільки значні відстані — більше 25 км в день, але й значний перепад висот — нерідко 1500 метрів в день (більше 40 км для сплавів і більше 80 км для велотурів).