Садиби Готелі

Зелений туризм — це відвідування туристської місцевості у період найсприятливіший для організації рекреаційної діяльності людей.

Також це прекрасна можливість повернутися до природи, до землі, до свого коріння, суті і стати самим собою. Цю можливість дарує вам ваша багата країна!

Знайдіть квітку едельвейса і зустріньте світанок високо в горах, відпочиньте з вудкою біля тихого озера або річки, осідлайте непокірного скакуна, відчуйте тишу місцевості, ознайомтесь з традиціями, народними промислами, відчуйте смак української кухні та гостинність місцевого населення.

Люди, через зміни умов життя у великих містах-мегаполісах, усе далі відходять від природи. Незмінними супутниками проживання в таких містах є ізольованість людини, почуття самотності, надмірні навантаження на нервову систему, що породжують постійне психологічне напруження і призводять до стресів. Мешканці великих міст усе частіше потерпають від нервових розладів та захворювань нервової системи. У них з’являється природне і цілком зрозуміле бажання виїхати на природу, щоб у спілкуванні з нею звільнити свою нервову систему від навантажень, що накопичилися в умовах міського проживання.

Садиба АРНІКА

Садиба відпочинку «Арніка» розташована с. Осмолода, Рожнятівський район,
 Івано-Франківська область.

На подвір’ї є мангал, літня альтанка,  пасіка. Біля садиби є можливість розкласти намети на облаштованій галявині (3 альтанки для 20 осіб кожна,місце для вогню,туалет) Поруч  зливаються дві річки: Молода і Лімниця.

Садиба у Зумера

Садиба у ЗумераКатегорія: приватний сектор

Адреса: Україна, Івано-Франківська обл., Верховинський р-н, с. Криворівня

Номер телефону: +38(067)344-42-47

Сайт: http://uzumera.if.ua/

 

Приватна садиба «Зелена садиба»

Категорія: Приватний сектор

Адреса: Україна, Івано-Франківська обл., Надвірнянський р-н., с. Зелена (Черник)

Номер телефону: +38(067) 737-68-71, (095) 498-15-50