Запрошуємо до співпраці

Туристична галузь сьогодні – невід’ємна складова світового ринку, що посідає друге місце в світовій економіці після комп’ютерної та електронної промисловості. Україна має вагомі об’єктивні передумови, щоб увійти до найбільш розвинутих світу в туристичній сфері. Скільки є ще непізнаного у нашій області. Розповісти всьому світові про перлини історії, культури нашого краю – має намір компанія „ПАВЛІВ & К°”. Це основне завдання нашої компанії. Україна з кожним роком все ширше відкриває перед світом свої унікальні природні багатства, самобутність своєї історії, культури, народних звичаїв та традицій.

Основною метою діяльності компанії „ПАВЛІВ & К°” є пропаганда та розвиток туризму на Прикарпатті та в різних куточках України, ознайомлення туристів з усього світу з унікальними природними багатствами, самобутністю історії, культури, народних звичаїв і традицій українського народу. За доволі короткий час з дня свого народження (3 грудня 2012р.) Компанія вийшла на всеукраїнський рівень, а також має міжнародний досвід у сфері активного туризму. 

Ми щиро впевнені, що Прикарпаття - це майбутнє туристичної галузі не тільки України, а й Європи. Адже на сьогодні туристичний потенціал нашого регіону освоєний лише частково. А поклади туристичного ресурсу на Прикарпатті майже безмежні. Це - гори, чудові водоспади, Дністровський каньйон, недоторкана природа, чисте повітря, неперевершені пейзажі, гірськолижні курорти, зелений туризм та насичена історія. Попри це, туристичний ринок на Прикарпатті розвивається повільно. Адже, регіону необхідні інвестиції, а ще необхідна згуртована і злагоджена робота.

Від наших майбутніх партнерів ми очікуємо і розглянемо різні пропозиції щодо інвестицій, співпраці у напрямку продажу та прокату туристичного спорядження, організації екскурсій та активного відпочинку туристів - сплав/рафтинг, велотуризм, спелеотуризм, кінний туризм, скелелазіння, рибалка тощо.

Ми віримо, що лише об'єднавши наші зусилля ми можемо досягти великого успіху!!!