Ольга
Хочу також подякувати Віктору Павліву за чудовий відпочинок і організацію нашого випускного, батькам і дітям все дуже сподобалось, вже не вперше зверталась до цих хлопців за організацією вілпочинку і обов'язково буду ще.Ще раз велике спасибі.
08.06.2021
Оля
Щиро вдячна компанії "Компас-тур" за такий вельме цікавий, креативний і різнобічний відпочинок. Вкотре переконуюсь, що активні відпочинки на теренах Прикарпаття на високому рівні. Я отримала невід'ємний заряд енергії і позитиву!Приємно вражена.Ще раз дякую Віктору Павліву і мега- популярній компанії "Компас-тур"!
26.05.2020
Олена
Велика подяка компанії «ПАВЛІВ & Кº» за допомогу у організації святкування мого дня народження. Професійна робота інструкторів, доброзичлива атмосфера, смачна їда зробили усіх моїх родичів та друзів фанатами сплаву по Дністру. Дякую, від щирого серця! Успіхіввам! До зустрічі!
22.07.2019
Андрій
Кажуть, що молодик ставав справнім козаком лише після того як побував у морському поході. Дякуючи компанії "Павлів і Ко" Гопаківці Школи Бойового Гопака імені Івана Богуна мали змогу вишколювати дух та тіло, вивчати історію, природу та звичаї рідного краю, мандруючи Дністровським каньйоном з Галича в Заліщики. Сплав тривав шість днів. Наймолодшому учаснику було лише шість років. Все було просто супер. Окрема дяка нашому капітану Тарасові Вацебі.
23.07.2018
Olga Nechyporenko
Вже вчетверте сплавлялись з компанією "Павлів & К" і кожного разу це шось неймовірне. Дуже професійні інструктори стають за вихідні рідними. Роскажуть цікаві історії та історичні факти про Дністровський каньон. Всім рекомендую
12.10.2016
Ірина
Ми провели 2 дні на Дністрі, веслуючи в катамаранах, були в печерах та біля водоспаду, заглибились в колорит та культуру місцян. Більшість подорожуючих і весла ніколи не тримали) але вправні команди інструкторів, злагоджена робота "екіпажів! і ми себе відчули королями Дністра! Було реально круто, мальовнича природа, наметове містечко вночі і зранку знову на човнах. Ви, інструктори (Віктор, Олег та Андрій) дуже позитивні та знаєте свою справу! Ідеальний варіант відпочинку для активної компанії! Успіхів вам та багато клієнтів!
15.08.2016
Юрій
Дякуємо хлопцям за організацію чудового заходу "ЙОГА СПЛАВ" від "Yoga IF School". Ми вперше користувалися послугами "Павлів і Ко", і думаємо не в останнє ;) Все було чітко організовано, при тому для майже 50 людей. Приємно бачити що люди живуть своєю справою, і що для нас було важливим - не мають шкідливих звичок. Так тримати! ;)
29.07.2016
Віктор
!!!!!!!!!
06.07.2016
Орест
Дякуємо за незабутній сплав Дністровським канйоном!
18.06.2016
Наська
Всім привіт! Відпочинок з Павлів і компанія - це просто ВАУ...це велика кількість позитивних емоцій, вагон яскравих вражень...хлопці і дівчинка "Гаєчка" ви просто СУПЕР...ДЯКУЄМО ЗА НЕЗАБУТНІЙ ВІДПОЧИНОК 2-3 серпня 2014р. :)
04.08.2014
Bogdan
Хочемо подякувати компанії «ПАВЛІВ & Кº» за незабутні враження під час сплаву по Дністру 23-24 травня 2014 року.Всі наші очікування були перевершені. Все було супер і на вищому рівні.Особливу подяку Вам складає о.Михайло Будник з Вінничини.Дякуємо за вашу працю,старання та вміння організувати приємний відпочинок.До нових зустрічей! РНР,Богдан.
30.05.2014
Сергій
Сауна чудова, враження приємні, це добре, коли можна створити собі комфорт в умовах, наближених до екстремальних! Честь та шана команді компанії Павлів і К!!!
15.10.2013
Галічка
Мобільна баня-сауна - це феєрверк емоцій, ще й шашличок одночасно можна посмажити)) Дякую, Вам за весело і цікаво проведений час, щей з користю для здоровя =)))
15.10.2013
Соня
А відео з Піратської вечірки 2013-взагалі БОМБА!Хочу назад на Дністер!!!
07.10.2013
Вікторія

Компанія "Павлів і Ко"-найкреативніша компанія!!!Чудова піратська вечірка,відмінна організація відпочинку залишить багато спогадів.Окрема вдячність за піратське диско на березі Дністра,смачний бограч і веселу команду піратів-інструкторів !!!

01.10.2013
Компанія «ПАВЛІВ & Кº»
ми щиро дякуємо за відгуки. Приємно коли тебе пам"ятають і після вечірок.
01.10.2013
Віктор
Компанія «ПАВЛІВ & Кº» щиро дякує Вам що не полінувались і залишили свої відгуки. так приємно читати!!!
01.10.2013
Христинка
Я висловлюю велику вдячність за чудову піратську вечірку.Йохохо.вражень море,емоції зашкалюють!Слава Гопаку!
30.09.2013
Олег
Слава Україні! Від імені Проводу Всеукраїнської ГО "Молодий Народний Рух" висловлюю щиру подяку за відмінну організаціюу сплаву, присвяченому 99й річниці створення Легіону Українськиї січових стрільців.
12.08.2013
Віктор
Мені також сподобався, постійно свіжі новини!!!
16.01.2013
Ім'я
E-Mail
Текст
Код