Польоти Парапланеризм/дельтапланеризмНавряд чи вдасться знайти слова, щоб майстерно описати політ на параплані над мальовничим Дністровським каньйоном. Тільки уявіть собі: всього кілька кроків - і ви вже летите над землею, стрімко минаючи хмари, а десь внизу величний Дністер грутить свої меандри. Це щось зовсім нереальне, дивовижне, ні з чим незрівнянні яскраві емоції і незабутні враження! Ні в якому разі не закривайте від переляку очі: боятися насправді нічого. Параплан - один з найбезпечніших, найнадійніших і доступних літальних апаратів у всьому світі.

Парапланеризм/дельтапланеризм - це не тільки захоплюючі та приголомшливі види спорту, а ще й прекрасний активний відпочинок для друзів і сім’ї.

Вам не потрібно особливої майстерності і навичок, щоб злетіти в небо - все зробить досвідчений пілот-інструктор, який буде керувати позаду вашими "крилами". Все, що від вас потрібно, - це розслабитися, довіритися професіоналу і насолоджуватися дивовижними панорамами з висоти пташиного польоту!

Хоч парапланеризм відноситься до екстремальних видів спорту, однак є абсолютно безпечним відпочинком. Параплан літає завдяки енергії висхідних потоків повітря, що дозволяє піднятися в небо на висоту до 3 тисяч метрів і підкорити величезні відстані!

На Прикарпатті біля сіл Одаїв та Ісаків є унікальні в нашій країні стартові майданчики, де кілька років підряд проходять відкриті чемпіонати України з дельта- та парапланеризму.

Дельтадроми в селі Одаїв (північно-західні вітри) та селах Ісаків та Підвербці (південно-східні вітри) мають міжнародне визнання.

Дельтадром в Одаєві є унікальним за своєю природо-геологічною будовою.

Природна підкова каньйону на березі р. Дністер довжиною 4-5 км і висотою більше 200 м спрямована на північний захід, а тому збирає усі північно-західні вітри, які створюють чудовий аеродинамічний потік висотою до 300 м. Подібні умови є і на дельтадромі Ісаків - Підвербці, який використовується при південно-східних вітрах.

Контакти: +38 (098) 492-22-58, (066) 322-52-00