Корпоративні свята - адже це не тільки черговий привід разом повеселитися, але й відмінний спосіб згуртування колективу.

Особливо це стосується робочих колективів, оскільки місце роботи часто об’єднує дуже різних людей. Для того, щоб все склалося якнайкраще і організація корпоративних вечірок не перетворилася на головний біль, потрібна допомога фахівців.

Проведення корпоративних заходів зближує співробітників, підвищує мотивацію, дає заряд енергії для подальшої успішної роботи. Саме тому організація корпоративних свят така популярна в останні роки.

Корпоратив - довгоочікувана подія для багатьох співробітників, можливість поспілкуватися в неформальній обстановці, пізнати один одного, налагодити не тільки ділові, а й більш близькі відносини, що, безсумнівно, позитивно позначиться на результативності їх роботи.

Проведення корпоративу вимагає всебічної підготовки. Це і вибір місця для свята, і уточнення страв меню, та визначення формату вечірки - заміська, ресторанна або клубна. Крім цього, організація корпоративних заходів передбачає замовлення виступів артистів, пошук ведучих та оренду звукової та світлотехніки. Також організація корпоративних заходів зазвичай орієнтується на певний бюджет, в рамках якого належить діяти, і раціонально розпорядитися грошима зможе не кожен. Словом, проведення корпоративних заходів - це тижні підготовки для вечора веселощів. Раді відзначити, що для компанії «ПАВЛІВ і Кº» організація корпоративів - нескладна, так як улюблена і надихаюча, робота.

 Проведення корпоративу: турбота про співробітників - успішна компанія.

 


Командоутворення (тимбілдинг) - це основа успішного колективу і підвищення результатів команди. Замовте у нас організацію та проведення заходів з тімбілдінгу на природі, різноманітні сценарії, активні програми . Розробимо програму під Ваші побажання. Будь-яке підприємство сильно своїми кадрами. Однак навіть якщо Ви візьмете кращих співробітників - це не гарантує позитивний результат. Секрет у тому , що будь-яку трудність можна здолати тільки спільно. Тут на допомогу приходить тімбілдінг влітку, восени, взимку або навесні, не має значення! Тільки командоутворення допоможе об'єднати зусилля і змусити машину успіху крутитися. В умовах сучасності - велике значення має корпоративна культура.

Тимбілдинг -тренінги спрямовані на:

• створення атмосфери неформального спілкування;

• безпосередня побудова команди ;

• вироблення командного духу та вміння працювати в команді ;

• виявлення лідерів ;

• згуртування команди ;

• психологічну разгрузку.

В умовах сучасності - велике значення має корпоративна культура.