Оцінка впливу COVID-19 на готельну індустрію України. ВІДЕО Оцінка впливу COVID-19 на готельну індустрію України. ВІДЕО Організатори: Державне агентство розвитку туризму України (ДАРТ); Асоціація Готелів та Курортів України (UHRA). Спікери: Мар`яна Олеськів - голова Державного агентства розвитку туризму України (ДАРТ); Іван Лунь - керівник напрямку міжнародних відносин UHRA. Модератор: Галина Череднюк - менеджер зі зв'язків з громадськістю UHRA.
Перший чат-бот від єдиного туристичного порталу VisitUkraine.Today вже доступний Перший чат-бот від єдиного туристичного порталу VisitUkraine.Today вже доступний Корисний сервіс у Telegram @VisitUkraine_today_bot запрацював 11 січня. Він стане в пригоді всім, хто планує свою подорож до України, а також українцям, які збираються відвідати закордонні країни.
Щось цікаве під землею: у Львові диґери мріють перетворити русло Полтви в туристичну принаду. ВІДЕО Щось цікаве під землею: у Львові диґери мріють перетворити русло Полтви в туристичну принаду. ВІДЕО Підземний Львів. Таємні ходи, незвідані багатства і навіть вогнепальна зброя. Місцеві диґери роками досліджують заховану під землею річку Полтва. Вони мріють перетворити хоча б частину русла в туристичну принаду міста. Що ж там цікавого, під землею в Полтві – у сюжеті. Випуск ТСН.19:30 за 19 січня 2021 року
До уваги всіх туроператорів До уваги всіх туроператорів Відповідно до пункту 23 Ліцензійних умов ліцензіат зобов’язаний щороку до 30 березня подавати статистичний звіт органу ліцензування за попередній рік згідно з додатком 5 до Ліцензійних умов, повідомляє Державне агентство розвитку туризму України.
Микола Сидоренко: Пост про недавніх «покорітєлєй» Микола Сидоренко: Пост про недавніх «покорітєлєй» Я теж переважно хожу соло, тому маю право поділитись думками. Пропускаємо нюанси про погоду, екіпіровку і таке інше. Я про знання маршруту і навігацію.
Аптечка туриста. ВІДЕО Аптечка туриста. ВІДЕО Рекомендації що до комплектації аптечки туриста, від гірського рятувальника Олексія Тригуб’яка.
Прикарпатець розробив мобільний додаток для походів у Карпати. ВІДЕО Прикарпатець розробив мобільний додаток для походів у Карпати. ВІДЕО Роман Гелемб`юк з Івано-Франківщини створив інтернет-платформу "В похід Карпатами", де зібрано все, що потрібно для гірської мандрівки. Платформа має свій додаток для Android. 
Запрошуємо до участі у змаганні “КУБОК КАРПАТ” Запрошуємо до участі у змаганні “КУБОК КАРПАТ” ВП ФАІСУ в Івано-Франківській області вітає всіх з початком зимового сезону в Карпатах та повідомляє, що з01.02.2021 року по 28.02.2021 ми проведемо домашні карпатські змагання з альпінізму.
Заблукалого у горах Закарпаття 25-річного туриста знайшли у Румунії. ОНОВЛЕНО Заблукалого у горах Закарпаття 25-річного туриста знайшли у Румунії. ОНОВЛЕНО Рятувальники другий день розшукують 25-річного львів’янина, що заблукав під час сходження на гору Піп Іван Мармароський, що у Рахівському районі. Про це повідомила ДСНС Закарпатської області.
Український туристичний ринок минулоріч скоротився на 60-70% - Асоціація Український туристичний ринок минулоріч скоротився на 60-70% - Асоціація Ринок турагентів і туроператорів в Україні скоротився на 60-70% у пандемічному 2020 році, ситуацію пом’якшили відкриті кордони Туреччини та Єгипту.
«Бойківська сіль»: у Калуші, Долині та Новиці можуть створити новий туристичний маршрут «Бойківська сіль»: у Калуші, Долині та Новиці можуть створити новий туристичний маршрут Спеціалісти трьох територіальних громад – Калуської, Долинської та Новицької – з кінця минулого року працюють над створенням нового туристичного маршруту, який матиме назву «Бойківська сіль». Для цього планують взяти участь у конкурсі від Українського культурного фонду, який 1 грудня 2020 року розпочав прийом заявок для 3 лотів, серед яких «Культурно-туристичний маршрут».
5 простеньких порад для туристів. ВІДЕО 5 простеньких порад для туристів. ВІДЕО Це відео з розряду корисних. В ньому Terra Incognita зібрали 5 простих порад, для тих, хто любить проводити час на природі. Сподіваємось комусь ці поради будуть корисними.
Тема дня. Радіовимір. Зберегти для музею дзвонів. ВІДЕО Тема дня. Радіовимір. Зберегти для музею дзвонів. ВІДЕО ГО "Калуш туристичний" розмістила на сторінці у Facebook оголошення про збір коштів для порятунку трьох дзвонів. Ці дзвони, як йдеться в дописі, "здали на метал". Якщо вдасться зібрати потрібну для викупу суму, то врятовані дзвони стануть експонатами музею дзвонів у Калуші.
Гірські рятувальники попереджають про третій ступінь лавинної небезпеки Гірські рятувальники попереджають про третій ступінь лавинної небезпеки 11 січня 2021 року працівниками Явірницького пошуково-рятувального відділення було проведено зондування снігового профілю та тест компресією на ступінь лавинної небезпеки. Роботи проводились на східному схилі г. Піп Іван Чорногірський крутизною 37° на висоті 1947 м.н.р.м. 
Зимові Карпати та їхні ризики. Василь Фіцак розкрив секрети порятунку людей в горах Зимові Карпати та їхні ризики. Василь Фіцак розкрив секрети порятунку людей в горах Лавини, ураганні вітри, людська халатність і жодної секунди на зволікання. Про те, що означає бути рятувальником, чим небезпечні Карпати і як правильно підготуватися до гірської мандрівки, аби не наражати себе на небезпеку, поділився із Суспільним керівник Чорногірського пошуково-рятувального поста на горі Піп Іван Василь Фіцак.
Невідоме Прикарпаття | Долина, Гошів, Бовкути і не лише... ВІДЕО Невідоме Прикарпаття | Долина, Гошів, Бовкути і не лише... ВІДЕО Недавно я побував у місті Долина, що на Прикарпатті, де виявилося є багато чого цікавого подивитися. Зокрема, приємно вразило саме місто. Також не варто пропускати монастир у Гошові та відвідати більш недосліджені терени у урочищі Бовкути і навкло села Грабів. І це лише перше знайомство з цим краєм.
Наслідки 2020: витрати туристів з України за кордоном впали майже вдвічі Наслідки 2020: витрати туристів з України за кордоном впали майже вдвічі 2020 рік хотів позбавити нас можливості подорожувати. Проте українці все ж знаходили можливість їздити за кордон, проте витрачали вдвічі менше грошей.
Чоловік-підприємець: яким очікують туриста в садибах Прикарпаття у 2021 році. ВІДЕО Чоловік-підприємець: яким очікують туриста в садибах Прикарпаття у 2021 році. ВІДЕО У 2021 році у садибах Прикарпаття очікують на відпочинок чоловіка-підприємця із західної або центральної України.
Оголошені переможці конкурсу проєктів регіонального розвитку Оголошені переможці конкурсу проєктів регіонального розвитку У 2021 р. розпочнеться реалізація двох туристичних проєктів на Івано-Франківщині, які визначені переможцями конкурсного відбору проєктів регіонального розвитку: «Створення комунікаційної єврорегіональної Платформи «ідеальних» міст для переорієнтації туризму в Івано-Франківській області» і «Глемпінги - створення ексклюзивного туристичного продукту в природоохоронних територіях».