Українські велотуристи обирають Карпати, Поділля та Полісся – Держтуризм Українські велотуристи обирають Карпати, Поділля та Полісся – Держтуризм Велосипедний туризм в Україні набирає обертів. Найпопулярніші напрямки – Карпати, Закарпаття, Поділля та Полісся.
Як приховували катастрофи військових літаків за союзу Як приховували катастрофи військових літаків за союзу На прикладі одного літака ми покажемо як діяла радянська система в той час. Грубі помилки пілотів, порушення інструкцій та банальну недбалість вони приховували. І не просто приховували, а ще й ретельно замітали всі сліди. Та часи змінилися, з’явилися металошукачі. Ми знайшли рештки цього літака та відтворили події тих часів.
"Мале Карпатське коло": на Франківщині побудують і відремонтують 100 км туристичних доріг На Сколівщині Львівської області відбулася виїзна нарада з моніторингу реалізації проєкту “Мале Карпатське коло”. Проєкт об’єднує в “туристичне кільце” три області – Івано-Франківську, Львівську та Закарпатську.
Таке побачити я не очікував. Підземна річка Львова - Полтва. ВІДЕО Таке побачити я не очікував. Підземна річка Львова - Полтва. ВІДЕО Пройти Львів навпростець за 7 годин ... під землею. Підземелля Львова. Десятки холодить кров легенд пов'язано з ними. І майже в кожній з таких історій є одне центральне місце - Полтва. Річка, замкнена в бетонно-цегляному саркофазі, глибоко під ногами у місцевих жителів.
"Я живий". 10 хвилин під лавиною. ВІДЕО Інцидент стався під час фрірайд туру в горах Камчатки. Робота гіда - небезпечна праця. Ти зобов'язаний брати ризики на себе, забезпечуючи безпеку клієнта, робити все чітко і максимально безпечно. Але ми теж люди і можемо припуститися помилки, головне в цьому зізнатися самому собі і зробити висновки.
Човен вікінгів попливе Дністровським каньйоном. ФОТО Човен вікінгів попливе Дністровським каньйоном. ФОТО Інформацію в соцмережі поширив директор КП "Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича".
Семінар: Надання послуг гостинності у сільському зеленому туризму для господарів сільських садиб Семінар: Надання послуг гостинності у сільському зеленому туризму для господарів сільських садиб 27 травня 2020 року о 14.00 відкритий онлайн семінар-тренінг "Надання послуг гостинності у сільському зеленому туризму для господарів сільських садиб".Мета семінару - тренінгу: підтримка підприємницької діяльності на сільських територіях та популяризація сільського туризму, як інструменту додаткової зайнятості та збільшення доходів населення у сільській місцевості.
Українець зійшов на Еверест у вишиванці Українець зійшов на Еверест у вишиванці Віталій Козубський у свої 44 роки зійшов у вишиванці на Еверест. Проте, на українській Говерлі чоловік досі не був. Поза горами Козубський – директор комунального підприємства.
У Карпатах загинула туристка з Івано-Франківська У Карпатах загинула туристка з Івано-Франківська У четвер, 21 травня, до рятувальників надійшло повідомлення про те, що група туристів під час проходження маршрутом Чорногірського хребта в районі урочища Гаджина Верховинського району знайшла 58-річну франківчанку.
Путівник Дністровським каньйоном Путівник Дністровським каньйоном Велич Дністровського каньйону зачаровує, а його популярність стрімко росте щороку – за хорошими враженнями, сучасними туристичними продуктами, активним і екологічним відпочинком сюди приїздять дедалі більше українців. Дністровський каньйон – один із найцікавіших туристичних напрямків України, тому що кожен знайде тут щось до душі. На берегах каньйону дедалі частіше відкриваються нові кемпінги та бази відпочинку, активно працюють пункти прокату каяків і велосипедів, гіди і локальні туристичні фірми, з’являються виробники місцевих крафтових продуктів, проводять цікаві місцеві події і заходи, поступово створюються нові туристичні шляхи та екостежки.
Чергове послаблення карантину з 22 травня. ІНФОГРАФІКА Чергове послаблення карантину з 22 травня. ІНФОГРАФІКА 22 травня в Україні стартує другий етап послаблення карантину. Отже, знову почнуть працювати транспорт і готелі. Також відновляться спортивні змагання і церковні служби. Але водночас діятимуть певні обмежувальні заходи.
Сплав по Дністру: Журавно - Старий Мартинів. ВІДЕО Сплав по Дністру: Журавно - Старий Мартинів. ВІДЕО Журавно  (Журавне) - містечко в Жидачівському районі, Львіської області в міжріччі Дністра і Свічі. Їзди - всього 70 км від Львова та 63 км від Івано-Франківська.
Пощастить не всім. Як турбізнес Прикарпаття збирається пережити кризу Пощастить не всім. Як турбізнес Прикарпаття збирається пережити кризу Через карантин постраждало багато галузей, але туризм, напевно, найбільше. Відсутність перевезень, нові санітарні норми та й просто страх можуть боляче вдарити по турбізнесу на Прикарпатті, який уже живе в мінус.
Більшість курортних готелів України планує відновити роботу з 1 червня Більшість курортних готелів України планує відновити роботу з 1 червня Більшість курортних готелів України планують відновити роботу з 1 червня, а деякі з них почали роботу з 15 травня та раніше.
Авіакомпанії, які анонсують польоти з України після 22 травня, вводять людей в оману Авіакомпанії, які анонсують польоти з України після 22 травня, вводять людей в оману Авіакомпанії, які анонсують польоти з України на травень-червень, вводять людей в оману, адже про відновлення авіасполучення України з іншими країнами поки що не йдеться.
Як запускатимуть пасажирський транспорт в Україні — умови, етапи і правила Як запускатимуть пасажирський транспорт в Україні — умови, етапи і правила Автобуси, потяги, метро, літаки — з чого почнеться відновлення транспортного сполучення в Україні. «Як ми їздитимемо на роботу?». Я знаю, що це перше питання, яке з’явилося у вас після ознайомлення з переліком зняття карантинних обмежень.
Куди поїхати на вихідні. До смт.Вигода - Бойківський колорит. ВІДЕО Куди поїхати на вихідні. До смт.Вигода - Бойківський колорит. ВІДЕО Хочу вам розповісти про чудовий Бойківський край. Який знаходиться на березі річок Свіча і Мізунка, та серед гірських хребтів тому, що здавна бойки заселяли гірські райони середніх Лісових Карпат. І у цій місцевості об'єдналася група однодумців та створили туристичний кластер "Бойківський колорит". У кластері сільського туризму можна познайомитись з культурою, традиціями, традиційною кухнею, відвідати гірські полонини та попасти вівці та кози, зкуштувати сира, бриндзі, масла. Назбирати грибів, ягід, побачити зубрів, відчути смак гірського повітря. Ласкаво Запрошую у Вигодську ОТГ.
“Львівське Опілля” вимагає реакції щодо спотворення Стільського Городища. ВІДЕО “Львівське Опілля” вимагає реакції щодо спотворення Стільського Городища. ВІДЕО У селі Дуброва впритул до Стільського Городища майже 2 тижні ведуть будівельні роботи – проводять масштабні насипи грунту та встановлюють фігуру Матінки Божої. Роботи не є санціонованими ані місцевою ОТГ, ані відповідальними за збереження історичної спадщини органами обласної влади. При цьому, жодної реакції з боку обласної влади досі немає.
Голова Держтуризму Олеськів: Туризм може досягати до 10% ВВП, якщо ним правильно управляти Голова Держтуризму Олеськів: Туризм може досягати до 10% ВВП, якщо ним правильно управляти Інтерв'ю голови Державного агентства розвитку туризму України Мар’яни Олеськів агентству "Інтерфакс-Україна".
Сімейний автотуризм: 5 післякарантинних маршрутів Сімейний автотуризм: 5 післякарантинних маршрутів Індивідуальні поїздки власним авто на природу та до інших міст мають стати справжнім трендом українського туризму після завершення карантину в Україні. Zruchno.Travel пропонує 5 небанальних маршрутів вихідного дня для автомобільного туризму, щоб з користю провести вікенд з родиною в гарних місцях та на свіжому повітрі.