Міжрегіональний фестиваль "Ретро смак"Фестиваль проводиться з метою збереження та відтворення технічних і культурних здобутків, популяризації та розвитку ретроруху, промоції локальної крафтової продукції та бойківського регіону в цілому.
На Прикарпатті стартують два нові промоційні проектиУправління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації розпочинає реалізацію двох промоційних проектів, покликаних популяризувати туристичний потенціал області і збільшити туристичні потоки внутрішніх туристів.
Перший проект називається «Невдома: мандруй незвіданим Прикарпаттям».
Краще кемпінги, ніж ГЕСДністровський каньйон розташований на території Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької та Хмельницької областей. На Прикарпатті ця заповідна зона — велика принада для науковців, краєзнавців і туристів. Цієї пори, коли ще не забуяла природа, тут можна вивчати травертинові скелі, печери та інші місцеві дивовижі.
Етнічний фестиваль «Гончарувати – Чарувати!»Етнічний фестиваль «Гончарувати-Чарувати» покликаний відродити стиль дибинецьких гончарів та відкрити музей Гончарства з метою збереження та творчого розвитку національних мистецьких традицій майстрів Богуславщини для майбутнього України.
Дмитро Комаров вперше вирушить в експедицію УкраїноюУкраїнський мандрівник та телеведучий Дмитро Комаров, відомий завдяки своєму тревел-шоу «Світ навиворіт», цього року вперше вирушить в експедицію Україною, щоб розкрити туристичний потенціал нашої держави і показати, де відпочивати цього літа, що подивитись та як відчути справжній екстрим.
Локдаун - не вирок!Коли закриваються кафе, ресторани, клуби, скасовуються усі плани і градус напруги зростає - згадайте про тимчасові шатри та тенти і перенесіть запланований захід на природу!
Проводьте свої події на відкритому повітрі, віддалено від великих міст та скупчень народу.
Шатри дають можливість запросити дозволену карантинними нормами кількість людей - і забезпечити достатньо простору для дотримання соціальної дистанції.
Відійди від стереотипів, – святкуй ВИПУСКНИЙ 2021 активно!Випускний вечір у школі чи ВУЗі – це один з найважливіших моментів у житті кожного. Щороку батьки та випускники місяцями обговорюють: Як краще відсвяткувати?
Якщо Вам набридли пошуки ресторану для випускного, пошуки вбрання та оформлення меню у час пандемії COVID-19 тоді Українська туристична компанія "Компас-тур" допоможе.
Стрімке падіння: як змінився туризм у Львові за час карантинуЛьвів – чи не найпопулярніше серед туристів місто України. Прогулятися вулицями міста, випити кави, зайти до одного зі місцевих старовинних соборів або музеїв – звична для багатьох українців ідея, як урізноманітнити вихідні.
Як оглянути найцікавіші памятки під час подорожі?Даємо вам кілька порад, як планувати подорож самостійно, на що слід звернути увагу при плануванні огляду пам’яток. Перечитавши ці поради від “Турінформ Закарпаття”, Ви точно зможете вдало організувати ваше перебування під час подорожі.
Люди їдуть у Карпати, а Карпат не бачатьЗгідно з даними нещодавнього опитування, більшість українців (67%) проводять свою відпустку в Україні, ну а Закарпаття є серед ТОП-5 популярних місць. І це добре. Проте зазвичай туристи, що приїдуть на Закарпаття, купатимуться у термальних басейнах, питимуть мінеральні води, відвідуватимуть фестивалі, дехто піде в музеї, на екскурсії та звісно – смакуватимуть стравами місцевої кухні. Але Карпат — основної “фішки” Закарпаття вони не побачать.
Уряд припинив дію угоди про співробітництво з РФ в галузі туризмуПід час сьогоднішнього засідання Кабмін ухвалив постанову "Про припинення співробітництва між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації в галузі туризму". Ця угода діяла з 1999 року.
Українські інженери розробили супервсюдихід Atlas. ВІДЕОМашина виглядає фантастично стильно, зовнішній вигляд Atlas насправді вражає. Як запевняють розробники, Atlas – це відмінне поєднання універсальності, надійності, високої швидкості, простоти в керуванні та небувалої прохідності.
Понад половина українців економлять на відпочинкуОплата комунальних послуг, освіти все менше потрапляють до розряду економії громадян.
За останні два роки (з січня 2019 р. по березень 2021 р.) українці почали частіше заощаджувати на відпочинку і відпустці (51% проти 47%), на дозвіллі і розвагах (41% проти 36%), а також на предметах розкоші (23% проти 18%).