Відновлення сил після карантину Covid-19 Відновлення сил після карантину Covid-19 Пропонуємо 26 квітня 2020 року спільно з УТК "Компас-тур" відновити сили на одноденному сплаві у Дністровському каньйоні.
Чи оговтається після карантину український агротуризм Чи оговтається після карантину український агротуризм Всеукраїнський карантин добряче зруйнував плани кожного. Туристичний напрямок, зокрема агротуризм, не став винятком. Подорожувати Україною не те щоб складно – неможливо зовсім. Непросто буде і після зняття карантинних обмежень – вже зараз експерти прогнозують величезні дири у кишенях посткарантинних українців. Відтак про туристичні поїздки вже зараз перестають мріяти тисячі мешканців України.
Держагентство з туризму набере штат співробітників тільки влітку Держагентство з туризму набере штат співробітників тільки влітку В даний час Державне агентство з розвитку туризму розпочинає роботу над стратегією по відродженню туризму після карантину. Директор Державного агентства з туризму Мар’яна Олеськів залишиться єдиним співробітником агентства, як мінімум, до кінця травня цього року. Про це Олеськів повідомила під час онлайн-зустрічі "Туризм під час і після карантину", яка транслювалася на сторінці Запорізького Туристичного інформаційного центру в соціальній мережі Facebook.
Сільський туризм в Хмельницькій області. ВІДЕО Сільський туризм в Хмельницькій області. ВІДЕО ТВ7+. Сільський туризм. ОСНОВНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ВЕЧІР ОБЛАСТІ. Запис від 30 березня. Гість студії: Сергій Толстіхін -експерт з розвитку територій.  
10 помилок про туризм, або що заважає нам відправитися на природу? 10 помилок про туризм, або що заважає нам відправитися на природу? Руйнуємо негативні стереотипи про активний туризм, щоб ви відправилися на природу.
Карпатська вузькоколійка і довкола неї: чому варто поїхати у Вигоду Карпатська вузькоколійка і довкола неї: чому варто поїхати у Вигоду Є кілька причин поїхати на вихідний у Вигоду, що за Долиною. Там збереглася унікальна для України вузькоколійна залізниця, і нею ходить екскурсійний потяг – «Карпатський трамвай». Там знаходиться особливий музей «Центр спадщини Вигодської вузькоколійки».
ПЕТИЦІЯ. Штраф за самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків мінімум 50 000 грн ПЕТИЦІЯ. Штраф за самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків мінімум 50 000 грн Громадська організація «Мисливці.Риболови.Біозахисники» підписати петицію до Президента України, яка говорить про збільшення штрафу за самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків мінімум 50 000 грн.
Михайло Ковтун. Про відповідальний туризм та Дністровський регіональний ландшафтний. АУДІО Михайло Ковтун. Про відповідальний туризм та Дністровський регіональний ландшафтний. АУДІО В теперішніх умовах слово «екологія» набуло зовсім іншого значення. Здається, природа, змучилася нагадувати нам про поважне ставлення до себе і збунтувалася. Що може запропонувати відповідальному туристу ландшафтний парк імені Сергія Дідича? Гість студії: Михайло Ковтун, директор підприємства “Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича”.
Оnline-подорожі нашою Україною Оnline-подорожі нашою Україною Українські гіди об'єдналися, аби влаштувати неймовірні online-подорожі нашою країною упродовж карантинного квітня. І це не першоквітневий жарт! Кожен гід дасть тему й лінк на віртуальну прогулянку на власній facebook-сторінці за день до ефіру. Час додали біля дати.  Екскурсії відбуватимуться з балконів/вікон/диванів/авто/вулиць. З презентаціями, жестами, харизмою. Словом, будуть дуууууже різними!
Торнуський перевал закрили, на Яблуницькому — встановили КПП Торнуський перевал закрили, на Яблуницькому — встановили КПП Прохання до усіх громадян краю: у зв’язку з карантинними заходами залишатися вдома та мінімізувати поїздки за межі області.
Віртуальна подорож Прикарпаттям. Центр спадщини Вигодської вузькоколійки Віртуальна подорож Прикарпаттям. Центр спадщини Вигодської вузькоколійки А як минеться карантин – люб’язно запрошуємо до Вигоди, яка має вигідне географічне розташування на межі з Міжгірським та Хустськими районами Закарпаття.
Близько 10% туристичних об'єктів України ризикують збанкрутувати Близько 10% туристичних об'єктів України ризикують збанкрутувати Журналісти Гал-інфо поспілкувались з Головою Асоціації індустрії гостинності України Олександром Лієвим, щоб дізнатися, що очікує на туристичний бізнес України в умовах карантину.
Велосадиба на перехресті світових шляхів Велосадиба на перехресті світових шляхів Як на Закарпатті мандрівниця Аліса Смирна започаткувала новий в Україні вид туристичного бізнесу – велосадибу. Розташована вона в старому колгоспному зерносховищі в селі Дубриничі на Перечинщині, працює сезонно — з кінця весни до осені. Це готель “Добра нуч”, облаштований за принципом “матраценлагер” – де група велосипедистів, яка відкатала день Карпатами, може помитися, посушитися, поїсти та переночувати, разом зі своїми двоколісними друзями.
Туризм і карантин через коронавірус COVID-19. ОНОВЛЕНО Туризм і карантин через коронавірус COVID-19. ОНОВЛЕНО Підприємцям у галузі туризму доведеться затягнути паски. Український турбізнес може втратити від $1 млрд до $5млрд, якщо карантин затягнеться.
В Україні для обсервації підготували понад пів сотні готелів і санаторіїв В Україні для обсервації підготували понад пів сотні готелів і санаторіїв Станом на 31 березня в Україні підготували 61 заклад – це готелі та санаторії – для обсервації українців, які прибувають з-за кордону.
До уваги керівників закладів розміщення Івано-Франківщини До уваги керівників закладів розміщення Івано-Франківщини До уваги керівників закладів розміщення Івано-Франківської області.
В Україні побачила світ книжка «ПОШУК ЛІТАКІВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ В УКРАЇНІ» В Україні побачила світ книжка «ПОШУК ЛІТАКІВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ В УКРАЇНІ» "Результатом наших пошуків літаків Другої світової війни на теренах Західної України стала книжка, яку ми видали обмеженим накладом" - Андрій Риштун
Чому річки звивисті. ВІДЕО Чому річки звивисті. ВІДЕО У порівнянні з гірськи́ми річка́ми, які стікають донизу, зви́виста річка на рівни́ні може видава́тися спокійною та неквапли́вою. На відкритих рівнинах кам'янисті стіни змінюються м'яким ґрунтом, даючи́ річкам набагато більше свободи, щоб переміщувати свої нано́си і прокладати власні постійно мінливі ру́сла до моря: рі́чища, які майже ніколи не бувають прямими.
Апітуризм (медовий туризм, бджолиний туризм) Апітуризм (медовий туризм, бджолиний туризм) Апітуризм (медовий туризм, бджолиний туризм) - різновид туризму, що має на меті дегустацію, споживання, купівлю продуктів бджільництва (мед, віск, прополіс, маточне молочко, бджолина отрута, бджолиний підмор, перга, забрус, гомогенат з трутневих личинок) безпосередньо на місці у виробника.
Посібник для громад зі створення продуктів природного туризму Посібник для громад зі створення продуктів природного туризму Видання підготовлено в рамках проекту «Без кордонів: мережа природних маршрутів в Східних Карпатах», що виконується в рамках Програми прикордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007- 2013 і фінансується з фондів Європейського Союзу через Європейський Інструмент Сусідства та Партнерства.