На Косівщині презентували проєкт будівництва культурно-мистецького центру «Дзбан» На Косівщині презентували проєкт будівництва культурно-мистецького центру «Дзбан» На Косівщині відбулась презентація проєкту «Будівництво культурно-мистецького центру «Дзбан» в с. Старому Косові Косівського району Івано-Франківської області».
На Івано-Франківщині визначили місця встановлення нових велопунктів На Івано-Франківщині визначили місця встановлення нових велопунктів Триває реалізація ґрантового проєкту "BikeAccent: велосипедна доступність об'єднує території", який реалізовує в області ГО "Центр соціальних та ділових ініціатив" (м. Яремче).
Івано-Франківська область презентує туристичний потенціал у Львові Івано-Франківська область презентує туристичний потенціал у Львові У Львові протягом 20-22 жовтня триває Міжнародний форум індустрії туризму та гостинності, пише УТК "Компас-тур" посилаючись на сайт "Івано-Франківщина туристична" .
Прикарпатські крафтові господарства ініціюють створення гастрономічної стежки. ВІДЕО Прикарпатські крафтові господарства ініціюють створення гастрономічної стежки. ВІДЕО Марковані гастрономічні стежки планують створити на Прикарпатті. Для цього ініціатори громадської спілки "Дорога смаку Прикарпаття" залучили сім крафтових господарств. Ще 30 - готують свої документи для участі. Прикарпатські крафтові господарства виготовляють сири, різноманітні види трав'яних чаїв чи солодощі з меду.
Тревел-блогери розкрили три маловідомі локації в Карпатах, які варто відвідати. ВІДЕО Тревел-блогери розкрили три маловідомі локації в Карпатах, які варто відвідати. ВІДЕО Найчастіше у Карпати вирушають по гірський відпочинок. Що не дивно, адже вони там фантастичні. Та подружжя ведучих «У кого більше?» (Новий канал) Ольга Манько та Максим Узол, знімаючи відео для свого YouTube-каналу, показали Карпати з зовсім іншої сторони. 
Спільний авіапростір України і ЄС: експерт прогнозує "бум" туризму Спільний авіапростір України і ЄС: експерт прогнозує Україна готова підписати Угоду про спільний авіаційний простір з ЄС. Про переваги цього договору для українських пасажирів та авіакомпаній в коментарі УНН розповів засновник-партнер ТОВ “Авіаплан” Євген Трескунов.
На Прикарпатті можна буде мандрувати "Стежкою барона" і "Віртуальною Делятинщиною" На Прикарпатті можна буде мандрувати У Делятинській об'єднаній територіальній громаді до кінця 2020-го року створять два туристичні проєкти "Стежка барона" та "Віртуальна Делятинщина". Про це Суспільному Карпати повідомив виконавчий директор Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття Ігор Мельничук.
Туристична привабливість Верховинщини Івано-Франківської області. ВІДЕО Туристична привабливість Верховинщини Івано-Франківської області. ВІДЕО Пандемія внесла корективи у туристичну галузь. А закриття кордонів змусило українців по-новому подивитися на вітчизняні місця відпочинку. Серед найпопулярніших - Карпати. Про туристичну привабливість Верховинщини Івано-Франківської області - далі у сюжеті.
КУПИМО МОРСЬКИЙ КОНТЕЙНЕР 20 ФУТІВ (б/у) КУПИМО МОРСЬКИЙ КОНТЕЙНЕР 20 ФУТІВ (б/у) Купимо в Івано-Франківську недорого бувший у вжитку морський суховантажний контейнер 20 (20 т) для складського зберігання.
Як збільшити середній чек сільської садиби за рахунок дегустації? Як збільшити середній чек сільської садиби за рахунок дегустації? Продажі, важлива складова доходу господаря, що займається сільським туризмом. Пам'ятайте, ви продаєте не ліжко, ви продаєте емоції та рішення.
Парк Льодовикового періоду в Старуні. ВІДЕО Парк Льодовикового періоду в Старуні. ВІДЕО Село Старуня могло би бути звичайним і непримітним. Якби воно не було настільки багатим на природні дива та історичні знахідки. Свого часу тут знайшли цілісінького забальзамованого нафтою велетенського волохатого носорога.  
Сільський туризм в Україні: коли, як не зараз Сільський туризм в Україні: коли, як не зараз У Всесвітній туристській організації ООН (UNWTO) ніби щось знали, адже ще задовго до того, як через пандемію коронавірусу все в світі перевернулося з ніг на голову, 2020-й оголосили «Роком сільського туризму». 
Три важливі туристичні маршрути включили до «Великого будівництва» Три важливі туристичні маршрути включили до «Великого будівництва» Проєкт «Велике будівництво» орієнтуватиметься на прокладання важливих туристичних маршрутів, зокрема топ-3 з них поєднають Чорне й Азовське моря, Київ і Карпати, Київ і Дніпро.
Внутрішній туризм в Україні мав би рости: як змінилась галузь і куди зник "бюджетний" мандрівник Внутрішній туризм в Україні мав би рости: як змінилась галузь і куди зник Що відбувається на ринку внутрішнього туризму в умовах пандемії, як змінилась поведінка українців, де вони проводили свої відпустки, і що користувалось найбільшим попитом.
Сергій Вікарчук: Внутрішній туризм у нашій країні знаходиться у жахливому стані Сергій Вікарчук: Внутрішній туризм у нашій країні знаходиться у жахливому стані Наслідки спалаху COVID-19 відчув на собі туристичний бізнес у всьому світі, втрати якого виходять далеко за рамки десятків мільярдів доларів. Але за цифрами ми не бачимо долі реальних людей.  Найчастіше ці історії дуже драматичні. 
Сільський зелений туризм. «Бойківські світанки» у Новошині Сільський зелений туризм. «Бойківські світанки» у Новошині Сільський зелений туризм. «Бойківські світанки» у Новошині – дивовижні, яскраві і неповторні миттєвості з карпатським колоритом.
Ловаги - прикарпатське село, де страусів більше, ніж людей Ловаги - прикарпатське село, де страусів більше, ніж людей У Рожнятівському районі серед диких зарослів, в оточенні лісу є маленьке поселення Ловаги. У 2001 році тут провели перепис мешканців. Нарахували 56 жителів. Зараз і двох десятків не знайти. Хтось помер, а хтось виїхав. Є декілька хат і маленька церковка - от і все село. Магазину немає. Раз у тиждень сюди приїжджає автобус з продуктами. Тут і скуповуються або їдуть у сусідній Небилів.
ДО ВАШИХ ПОСЛУГ ОРЕНДА РОЗСУВНИХ ШАТРІВ 3Х6 м ДО ВАШИХ ПОСЛУГ ОРЕНДА РОЗСУВНИХ ШАТРІВ 3Х6 м Компанія «Компас-тур» надає послуги по оренді білих і зелених шатер. Оренда шатра дозволяє організувати затишний простір для проведення невеликих вечірок, весіль, виставок і презентацій. 
В Україні запустили єдиний інформпортал для українців, які виїжджають за кордон В Україні запустили єдиний інформпортал для українців, які виїжджають за кордон Корисний вебресурс VISIT Ukraine.Today, який допоможе безпечно й усвідомлено подорожувати громадянам України до іноземних держав розпочав свою роботу 14 вересня.