Понад дві тисячі кілометрів пішки Карпатами. ФОТО Понад дві тисячі кілометрів пішки Карпатами. ФОТО З рюкзаками, наметами, мапою і великим бажанням підкорити всі Карпати. Саме так в червні розпочалась перша українська експедиція гірськими вершинами через Румунію, Україну, Польщу до Словаччини. Двоє прикарпатців – Богдан Ославський та Артур Сачковський – поставили собі за мету здійснити те, чого досі не робив ще жоден українець – пройти усі Карпати, а це понад дві тисячі кілометрів, за 100 днів.
Лише третина українців подорожує країною з метою туризму. Опитування Лише третина українців подорожує країною з метою туризму. Опитування За останні 2 роки лише 32% українців вирушали у туристичні мандрівки країною. А 68% населення не віддавали перевагу такому відпочинку. Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою "Рейтинг" у вересні 2021 року.
Турагенція продавала підроблені ПЛР-тести на коронавірус. ВІДЕО Турагенція продавала підроблені ПЛР-тести на коронавірус. ВІДЕО Правоохоронці викрили туристичну агенцію на Запоріжжі, яка виготовляла ПЛР-тести із негативним результатом на COVID-19 для перетину кордону.
Регіональна туристична виставка-ярмарок «DOLTOUR 2021» Регіональна туристична виставка-ярмарок «DOLTOUR 2021» Долинська територіальна громада, як і інші громади Калуського району, розташована у передгір’ї Карпат, де вдало поєднуються мальовничі краєвиди, туристичні об’єкти та логістична доступність, а наявний природно-ресурсний та історико-культурний потенціал дає змогу популяризувати туристичну галузь, як одну з пріоритетних напрямів розвитку регіону.
Ілон Маск відправив на орбіту туристів. ВІДЕО Ілон Маск відправив на орбіту туристів. ВІДЕО Космічний туризм вийшов на новий виток: в капсулі Dragon компанії SpaceX Ілона Маска на орбіту відправили четверо "астронавтів-аматорів". Їх місія стане новим кроком з відкриття космічного простору для тих, хто може собі дозволити таке задоволення.
Святковий сплав по Дністру до 30-річчя Незалежності України. ВІДЕО Святковий сплав по Дністру до 30-річчя Незалежності України. ВІДЕО 11-12 вересня 2021 року Українська туристична компанія «Компас-тур» у межах відзначення 30-річчя незалежності України організувала святковий сплав на катамарана у Дністровському каньйоні.
Навчання гірських рятувальників з пошуку зниклих осіб. ВІДЕО Навчання гірських рятувальників з пошуку зниклих осіб. ВІДЕО 25 – 29 серпня 2021 року в с.Довге, Східницької ОТГ Львівської області на базі навчально-тренувального центру з підготовки гірських провідників відбулись спільні навчання гірських рятувальників з пошуку зниклих осіб.
Пошук туристичних родзинок. ВІДЕО Пошук туристичних родзинок. ВІДЕО Пошук туристичних родзинок. Те, чим мають займатися громади, аби бути фінансово незалежними та залучати інвестиції. Громаду Городенківщини природа наділила унікальними місцями. Це річка Дністер і Дністровський каньйон, який є одним із 6-ти чудес України. Однак території біля нього потребують розвитку. А це - чималі кошти.
ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ, ШОБ НЕ ЗАГУБИТИСЯ У ЛІСІ ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ, ШОБ НЕ ЗАГУБИТИСЯ У ЛІСІ Осінь - сезон тихого полювання та лісових прогулок. Та вирушаючи в ліс, люди часто забувають про заходи власної безпеки, тому не дивно, що трапляються випадки, коли люди прогулюючись лісом у пошуках грибів та ягод, губилися.
Святковий сплав по ДНІСТРУ до 30-річчя НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ Святковий сплав по ДНІСТРУ до 30-річчя НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ Українська туристична компанія «Компас-тур» у межах відзначення 30-річчя незалежності України організовує святковий сплав на катамаранах, каяках та SUP дошці у Дністровському каньйоні, утвореному річкою Дністер шляхом вимивання гірських порід з Подільської височини.
Вода по 100 грн, загублені діти й провалля. Масове сходження на Говерлу та поради. ВІДЕО Вода по 100 грн, загублені діти й провалля. Масове сходження на Говерлу та поради. ВІДЕО Підняти вартість квитка за сходження на Говерлу до 500 гривень. Керівництво Карпатського національного природного парку вважає, що наразі це єдиний спосіб зупинити масовий потік туристів на найвищу вершину України.
Google для туризму: розвиток бізнесу онлайн Google для туризму: розвиток бізнесу онлайн 9 вересня у межах навчальних проєктів, які ДАРТ організовує спільно з компанією Google, стартує освітній курс із розвитку бізнесу онлайн. Програма розрахована на очільників підприємств у туристичній галузі, зокрема: готелів, курортів, кафе, ресторанів, туристичних агенцій, крамниць, місць туристичної привабливості.
До 30-річчя Незалежності вийшов фільм про туристичний потенціал України з мобільним путівником До 30-річчя Незалежності вийшов фільм про туристичний потенціал України з мобільним путівником З нагоди 30-ї річниці Незалежності у мережі опублікували повнометражний фільм про туристичний потенціал України з мобільним путівником, якого вистачить на два місяці мандрівок.
Прикарпатський рятувальник розповів про безпеку в горах Прикарпатський рятувальник розповів про безпеку в горах Від початку 2021 року надзвичайники Івано-Франківщини врятували у Карпатах 89 людей. Із них 36 були травмовані. Начальник 4-ї спеціалізованої пошуково-рятувальної групи Держслужби з надзвичайних ситуацій в області  розповів Тарас Бринда.
Чому українські туристи усе частіше обирають відпочинок за кордоном Чому українські туристи усе частіше обирають відпочинок за кордоном Українські туристи усе частіше обирають іноземні морські курорти, а не вітчизняні через завищені ціни та «проблемний», або навіть відсутній сервіс.
У Карпатах знайшли хлопчика, який відстав від туристичної групи та заблукав. ВІДЕО У Карпатах знайшли хлопчика, який відстав від туристичної групи та заблукав. ВІДЕО Знайшли!!!! О 19:27 групою волонтерів на маршруті в сторону гори Кукул знайдено хлопчика (2015 р.н.) в задовільному стані, який заблукав 14 серпня на горі Говерла поблизу смт Ворохта.
Дорога сирів: новий туристичний маршрут з’явився в українських Карпатах Дорога сирів: новий туристичний маршрут з’явився в українських Карпатах Відтепер українські любителі гастрономічного туризму зможуть відвідувати не лише поодинокі локації, де виробляють, скажімо, вина, сири чи равликів, адже триває розробка цілого маршруту — Гуцульські сирні плаї.
Заповідник "Древній Звенигород" запрошує на відкриття. ПРОГРАМА Заповідник Побачити на власні очі, як виглядало середньовічне княже місто, відтепер можна буде неподалік Львова. 6-8 серпня заповідник відкриває туристичний сезон та презентує оновлений музей.
Андрій Риштун: “Моя найдовша подорож під землею тривала 30 годин”. ФОТО Андрій Риштун: “Моя найдовша подорож під землею тривала 30 годин”. ФОТО Про що цей текст: ІТ-фахівець Андрій Риштун уже 13 років досліджує підземелля. Він розповідає про прогулянки Полтвою (і зокрема, чи є там золото), спуск у соляну шахту на глибину 300 метрів та про те, що дає йому таке хобі.
Чим дивує туристів Прикарпаття. ВІДЕО Чим дивує туристів Прикарпаття. ВІДЕО Дністровський парк, "магічний" Яворів, "столиця" Гуцульщини та бурхливий Черемош: детальний маршрут Івано-Франківщиною для літньої мандрівки.