Богдан Ославський про підготовку до подорожі через усі Карпати Богдан Ославський про підготовку до подорожі через усі Карпати До старту експедиції через усі Карпати — від Румунії до Словаччини — "Арка Карпат" залишилося менше 10 днів. Одначе, за словами одного із двох ініціаторів подорожі, прикарпатця Богдана Ославського, є ще непевності, які, мабуть, не облишать обходисвітів аж до крайнього дня.
Батько і син на Полтавщині створили другий інтерактивний музей історії олії в Європі Батько і син на Полтавщині створили другий інтерактивний музей історії олії в Європі Інтерактивний музей історії олії в селі Мачухи Полтавського району вже став своєрідною «родзинкою» області. Його створили місцеві жителі — батько й син, Віталій та Олександр Білоконі.
Цього року українці будуть охочіше мандрувати Цього року українці будуть охочіше мандрувати Очільниця Державного агентства з розвитку туризму Мар’яна Олеськів розповіла про стан вітчизняної туристичної галузі, яка постраждала від удару коронакризи, та перспективи її відновлення.
На Дністровському каньйоні провели "Свято неба". ВІДЕО На Дністровському каньйоні провели На Прикарпатті відбувся фестиваль для шанувальників пара- та дельтапланеризму "Свято неба". Організували його традиційно на Дністровському каньйоні.
Село на Франківщині втрачає туристів через погану дорогу. ВІДЕО Село на Франківщині втрачає туристів через погану дорогу. ВІДЕО Гірське село Вишків на Франківщині втрачає туристів через поганий стан дороги, яку не ремонтували понад двадцять років. Журналісти Суспільного Карпати дізнавалися, коли шлях почнуть ремонтувати.
Тур вихідного дня: одноденний сплав по Дністру на СВЯТО НЕБА Тур вихідного дня: одноденний сплав по Дністру на СВЯТО НЕБА 30 травня 2021 року Українська туристична компанія «Компас-тур» організовує та запрошує всіх на одноденний сплав по Дністру із відвідуванням «СВЯТО НЕБА: Wings of Freedom». який відбудеться в Одаїв/Ісаків.
Острів Хортиця стане ключовим туристичним «магнітом» всієї України Острів Хортиця стане ключовим туристичним «магнітом» всієї України Міністерство культури та інформаційної політики і Запорізька облдержадміністрація планують не лише відремонтувати Музей історії запорізького козацтва, але й комплексно змінити всю територію острова Хортиця у Запоріжжі. Програмою «Велике будівництво» передбачається, що Хортиця стане одним із ключових туристичних «магнітів» всієї України.
Упродовж двох днів на Прикарпатті проходив фестиваль «РЕТРО СМАК». ВІДЕО Упродовж двох днів на Прикарпатті проходив фестиваль «РЕТРО СМАК». ВІДЕО Міжрегіональний фестиваль "Ретро смак" — масштабний культурно-туристичний проєкт, який вподовж двох минулих вихідних — 22 і 23 травня — відбувався у містах Долина та Калуш.
"Невдома: мандруй незвіданим Прикарпаттям" Сьогодні управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації розпочинає публікацію туристичних репортажів промоційного проекту "Невдома: мандруй незвіданим Прикарпаттям".
Міжрегіональний фестиваль "Ретро смак". ПРОГРАМА Міжрегіональний фестиваль Фестиваль "Ретро смак" це культурно-туристичний проєкт, який в такому форматі, в містах Долина та Калуш, відбудеться вперше.Фестиваль проводиться з метою збереження та відтворення технічних і культурних здобутків, популяризації та розвитку ретроруху, промоції локальної крафтової продукції та бойківського регіону в цілому.
"Легенди Опілля". На Прикарпатті хочуть створити туристичний маршрут Галицьким парком Територія НПП "Галицький", що на Прикарпатті, може вже найближчим часом запропонувати туристам цікавий маршрут "Легенди Опілля".
Чемпіонат України з автослалому та джимхани "Станіславська весна". ВІДЕО Чемпіонат України з автослалому та джимхани 8-9 травня 2021 року поблизу Івано-Франківська у селі Підгір'ї Богородчанського району на аеродромі “Underhill” пройшов чемпіонат України з автослалому та джимхани "Станіславська весна". У чемпіонаті змагались12 учасників з різних міст України.
Як розробити цікавий туристичний маршрут і залучити до нього туристів Як розробити цікавий туристичний маршрут і залучити до нього туристів Туристичний маршрут може бути одним із основних елементів якісної туристичної пропозиції громади. Останніми роками досить актуальним у туристичній галузі є термін «туристичний продукт». Туристичний продукт — це сукупність речових (предметів споживання) та неречових (у формі послуг) споживчих вартостей, необхідних для задоволення потреб туриста, які виникають у період його туристичної подорожі.
Під Івано-Франківськом розквітла долина тюльпанів. ВІДЕО. ФОТО Під Івано-Франківськом розквітла долина тюльпанів. ВІДЕО. ФОТО Завтра 7 травня 2021 року відбудеться офіційне відкриття долини тюльпанів, що в селі Чукалівці поблизу Івано-Франківська.
Дводенний тур: у Карпати по літак «Heinkel» Дводенний тур: у Карпати по літак «Heinkel» Ексклюзивний похід 12 - 13 червня 2021 року з ночівлею в мальовничий куток Карпатських гір на місце падіння німецького літака часів Другої Світової Війни від Української туристичної компанії "Компас-Тур", спільно з ГО "Пошук літаків в Україні"!
В Україні розробили туристичний застосунок TripbyClick за принципом соцмережі В Україні розробили туристичний застосунок TripbyClick за принципом соцмережі Український девелопер Сергій Пастух разом з командою фахівців у галузі туризму та IT розробили мобільний застосунок для подорожей Україною TripbyClick, який працює за принципом соціальної мережі.
Прес-конференція «Friday. Re-Charge / П'ятниця. Перезавантаження». ВІДЕО. ФОТО Прес-конференція «Friday. Re-Charge / П'ятниця. Перезавантаження». ВІДЕО. ФОТО 28 квітня 2021 році наша Компанія «Компас-тур» виконала партнерські технічні завдання, а саме забезпечила власним звуком прес-конференцію, присвячену ініціативі «Friday. Re-Charge / П'ятниця. Перезавантаження», яка відбулася у фортечній галереї "Бастіон".
Як у Вовчинецьких горах Франківської ТГ облаштовують зони відпочинку. ВІДЕО Як у Вовчинецьких горах Франківської ТГ облаштовують зони відпочинку. ВІДЕО Оглядові майданчики, відпочинкові місця із вуличними меблями та промаркований велосипедний маршрут – усе це облаштовують на Вовчинецьких горах в Івано-Франківській громаді.
У базовому таборі Евересту зафіксували коронавірус У базовому таборі Евересту зафіксували коронавірус У південному базовому таборі Евересту, який знаходить у Непалі на висоті 5364 метрів, зафіксували перший випадок коронавірусної інфекції серед альпіністів.
Сплав Полтвою.Підземна річка міста Львова. ВІДЕО Сплав Полтвою.Підземна річка міста Львова. ВІДЕО Чи можливо плавати Полтвою на човні? Команду explorer.lviv.ua також цікавило це питання. Відповідь – ТАК! Адже вони успішно проплили Полтвою від Стрийського ринку через центр міста і аж до очисних споруд . А це більше восьми кілометрів підземеллями Львова.