20 порад туристам від гірського провідника 20 порад туристам від гірського провідника Орест Когут, гірський провідник, засновник «Клуб пішохідних туристів» поділився з читачами порталу «Турінформ Закарпаття» своїми порадами, про те, як провести один день в горах, з поверненням на місце проживання, без ночівлі.
Мапа гірських прихистків, у яких можуть зупинятись заблукалі мандрівники. КАРТА Мапа гірських прихистків, у яких можуть зупинятись заблукалі мандрівники. КАРТА Ця карта може допомогти зорiєнтуватись людям, якi заблукали на певнiй мiсцевостi i дасть можливiсть дочекатись рятувальникiв, зiгрiтись чи просто сховатись вiд негоди.
Інформаційна зустріч 'Безпечні Гори' у Львові. ВІДЕО Інформаційна зустріч 'Безпечні Гори' у Львові. ВІДЕО Хочемо поділитись повним відео із зустрічі у Львові.Якщо хтось пропустив або прослухав, тут зібрані усі найцікавіші моменти.
Одноразова пінна губка ESTEM Одноразова пінна губка ESTEM Скоро у інтернет-магазині "Компас" в продажі одноразова пінна губка ESTEM. Унікальний засіб особистої гігієни тіла. 100% заміна повноцінного душу при відсутності проточної води.
На туристах в чорнобильській зоні за рік заробили 39 мільйонів гривень На туристах в чорнобильській зоні за рік заробили 39 мільйонів гривень Надходження від туристичних послуг за відвідування зони відчуження навколо Чорнобильської АЕС у 2018 році склали 39 мільйонів гривень.
Вулкан Старуня – єдиний в світі унікальний та лікувальний діючий грязьовий вулкан в Україні. ВІДЕО Вулкан Старуня – єдиний в світі унікальний та лікувальний діючий грязьовий вулкан в Україні. ВІДЕО У селі Старуня Богородчанського району Івано-Франківської області на західному березі річки Великий Луковець, у передгір’ї Горгани, геологічні породи утворюють складний тектонічний перегин, на вершині якого розташований вулкан із висотою конуса близько 3 м і довжиною глинистих потоків 10-60 м.
25 музеїв Львівщини відтепер можна відвідати онлайн 25 музеїв Львівщини відтепер можна відвідати онлайн У 2018 році департамент з питань культури, національностей та релігії Львівської облдержадміністрації започаткував новий інтерактивний музейний проект «Відвідай».
Яким насправді є туризм у Львові? Яким насправді є туризм у Львові? Ким є туристи для культурної столиці України відверто розповіла начальниця управління туризму Львова Ліна Остапчук.
В Івано-Франківську відкрили музей історії медицини. ФОТО В Івано-Франківську відкрили музей історії медицини. ФОТО 20 грудня, в місті Івано-Франківськ відкрили музей історії медицини.
Зі Львова до Брюховичів курсуватиме святковий ретро-потяг Зі Львова до Брюховичів курсуватиме святковий ретро-потяг Львівська залізниця до новорічно-різдвяних запускає святковий ретро-потяг. Локомотив Л-3535 курсуватиме зі Львова до Брюховичів з наступного тижня. Про це повідомляє прес-служба Львівської залізниці.