Із заходу на південний схід: найцікавіші пам'ятки уздовж Дністра Із заходу на південний схід: найцікавіші пам'ятки уздовж Дністра Є багато річок в Україні, але Дністер – особлива й унікальна річка. Прогулюючись уздовж її берегів і спускаючись течією, можна побачити не тільки історичні пам'ятки, а й природні дива.
Як вивезти за кордон групу дітей Як вивезти за кордон групу дітей Набула чинності нова редакція порядку організації виїзду дітей за кордон на відпочинок та оздоровлення.
Перший українець, який відвідав усі 193 країни світу! Перший українець, який відвідав усі 193 країни світу! Українець Костянтин Симоненко відвідав 193 країни світу (члени ООН) і встановив Національний рекорд. Про це повідомив експерт Національного реєстру рекордів України Віталій Зорін на своїй сторінці в соцмережі Facebook.
Проект «Середньовічна корабельня». ФОТО-ВІДЕО Проект «Середньовічна корабельня». ФОТО-ВІДЕО Проект «Середньовічна корабельня» створений для того, щоб привернути уваги громадськості до надбань культурної спадщини нашого краю.
Гори й фестивалі: за чим і які туристи їдуть на Прикарпаття Гори й фестивалі: за чим і які туристи їдуть на Прикарпаття Туризм справедливо називають пріоритетною сферою Прикарпаття. Минулого року туристи залишили у місцевих готелях майже 580 мільйонів гривень. Ще 40 мільйонів отримали невеликі "зелені садиби". Найбільше грошей мандрівники залишають в Яремчі та Івано-Франківську.
Президент України знову наголосив на пріоритетності туристичної галузі Президент України знову наголосив на пріоритетності туристичної галузі На думку очільника держави, Україна має великий потенціал для збільшення ринку внутрішнього туризму. Розвиток туризму є одним з п’яти головних напрямків, по яких в Україні відбуватиметься економічне зростання. Про це заявив Президент України Петро Порошенко в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV.
Туризм: світові тренди 2019 Туризм: світові тренди 2019 Туризм як спосіб відпочинку та галузь економіки активно розвивається останні 150 років. Нове століття та тисячоліття принесло і сюди свої революційні зміни – нові технології та нові тренди. Що саме змінилося? Розповідає Ганна Сидоренко – віце-президент Всеукраїнської Асоціації Керівників Бізнесу – UABL, генеральний директор та засновник інтернет-проекту Karpaty.info і туристичної компанії Karpaty.travel.
Подарунок від колективу на День народження «ПОЛІТ НА АЕРОШУТІ» Подарунок від колективу на День народження  «ПОЛІТ НА АЕРОШУТІ» Кожен з нас неодноразово зустрічався з такою проблемою, ЯКИЙ ПОДАРУНОК ЗРОБИТИ НА ЮВІЛЕЙ ЧИ ІМЕНИНИ? А хочеться щось незвичайне, ексклюзивне, несподіване. Все просто, політ на АЕРОШУТІ, це саме те що ви шукаєте. Купуємо подарунковий сертифікат, в гарну рамку і на вечірку.
Вчені пояснили, чому подорожі корисні для здоров'я Вчені пояснили, чому подорожі корисні для здоров'я Пристрасні мандрівники помічають, що мозок посилено починає  працювати саме під час поїздок в невідомі краї. 
На Черкащині відкрився новий туристичний маршрут підземеллями На Черкащині відкрився новий туристичний маршрут підземеллями Маршрут «Таємничими підземеллями Василіанського монастиря» відкрився в Умані. Любителям екстриму тепер не доведеться далеко їздити. 6 червня в ДІАЗ «Стара Умань» відкрився новий туристичний маршрут «Таємничими підземеллями Василіанського монастиря».