Топ-10 сервісів, які зроблять відпустку дешевшою і цікавішою Топ-10 сервісів, які зроблять відпустку дешевшою і цікавішою "Безвіз" дав можливість українцям частіше виїжджати за кордон. Тепер всіх цікавить питання, як дешевше долетіти і де краще оселитися. Економічна правда підібрала сервіси, які зроблять поїздку і вигіднішою, і цікавішою.
Безпека туриста зимою в Українських Карпатах Безпека туриста зимою в Українських Карпатах У місті Калуші 22 листопада 2018 року пройде зустріч із рятувальниками на тему: "Безпека туриста зимою в Українських Карпатах".
10 причин купити трекінгові палиці 10 причин купити трекінгові палиці Багато хто зараз зададуть собі питання, а що це таке, трекінг? Якщо перекласти з англійської мови це слово дослівно, то вийде, що трекінг - це піший туризм. Значить, здаємо квитки на поїзд і купуємо палиці. По суті, трекінг - подорож по пересіченій місцевості. Трекінгові маршрути можуть проходити по горах, вздовж русла річки або узбережжя моря, через тайгові нетрі, а також з різних населених пунктів.
Український бренд M-TАС Український бренд M-TАС Український бренд M-TAC виготовляє військовий одяг і спорядження та якісний одяг у стилі мілітарі для активного відпочинку.
Безпека туриста в Українських Карпатах Безпека туриста в Українських Карпатах Кожна туристична подорож залишає слід в житті мандрівника, бо є незабутньою подією, насиченою новими знаннями про невідомі краї та власні можливості. Проте у далекій дорозі, за тридев’ять земель від рідного порогу, не оминути екстремальних ситуацій і непередбачуваних труднощів. Долаючи їх, турист складає важливий життєвий іспит – на витривалість, мужність, силу волі, фізичну загартованість і любов до рідного краю. 
Сільська садиба: 7 питань для роздумів перед стартом Сільська садиба: 7 питань для роздумів перед стартом Кожна власна справа має свій початок, господарі сільської садиби повинні дати відповідь на перелік важливих питань, з метою аналізу очікуваних показників, оцінки стратегії, коригування планів дій.
Glamping, або кемп класу "люкс" вже в Україні Glamping, або кемп класу Нарешті це сталося! Радіємо, що в Україні з'явилася вітчизняна компанія з виробництва глемепів. Амбітні цілі, власне виробництво в Україні, реалістичні оцінки ринку, готові фінансові моделі для інвесторів і величезне поле для розвитку в усіх без винятку регіонах країни.
Екскурсії знаменитою солеварнею розробили в Дрогобичі. ФОТО Екскурсії знаменитою солеварнею розробили в Дрогобичі. ФОТО Новий формат екскурсій знаменитою солеварнею Дрогобича буде доступний гостям і жителям міста з грудня 2018 року. Як розповів у коментарі Zruchno.Travel директор Туристичного інформаційного центру Дрогобича Ігор Чава, тепер квитки на екскурсію можна буде придбати прямо в офісі ТІЦ.
Група Каяк-тур Група Каяк-тур Українська туристична компанія «Компас-Тур» пропонуємо вам приєднатись до групи «Каяк-тур», який пропагує прогулянковий каякінг на швидкохідних і стійких каяках по річках, озерах та кар'єрах України.
Як виглядало судноплавство на Дністрі 100 років тому Як виглядало судноплавство на Дністрі 100 років тому Дністер впродовж багатьох тисячоліть відігравав роль основної транспортної артерії, що зв’язувала Прикарпаття і пониззя з Балканами.