ПЕРЕЛІК пунктів обігріву, розгорнутих на території Івано-Франківської області ПЕРЕЛІК пунктів обігріву, розгорнутих на території Івано-Франківської області Перелік пунктів обігріву, розгорнутих на території Івано-Франківської області станом на 02.03.2018
Гастрономічний туризм на Івано-Франківщині. ФОТО Гастрономічний туризм на Івано-Франківщині. ФОТО Сьогодні в обласному центрі розвитку туризму Івано-Франківська відбувся круглий стіл на тему: «Гастрономічний туризм на Івано-Франківщині: маркетинг територій через регіональні продукти харчування».
На Драгобраті знайшли зниклих три дні тому лижників. ВІДЕО На Драгобраті знайшли зниклих три дні тому лижників. ВІДЕО У Карпатах загубилися хлопець з дівчиною з Києва. Вони провели три дні і три ночі в ущелину на горі Драгобрат по сусідству з ведмедем-шатуном, поки їх не знайшли рятувальники.
Шість переконливих причин подорожувати самому Шість переконливих причин подорожувати самому Навіть коротка подорож наодинці дасть цікавий досвід та допоможе розвинути корисні навички, які вам пригодяться у повсякденному житті. Чому варто подорожувати наодинці.
В "Укргідроенерго" розповіли, як будуватимуть ГЕС на Дністрі В Укргідроенерго зважено підходить до питання підготовки планованого будівництва ГЕС в басейні Верхнього Дністра.
У Києві відкрилась унікальна виставка до 100-річчя державного герба України У Києві відкрилась унікальна виставка до 100-річчя державного герба України До 100-річчя затвердження Державним гербом — Тризуба Український інститут національної пам’яті спільно з Національним музеєм історії України 26 лютого відкрили виставку «Символ твоєї свободи».
У Микуличині українці і поляки говорили про відновлення обсерваторії на горі Піп-Іван  У Микуличині українці і поляки говорили про відновлення обсерваторії на горі Піп-Іван В с. Микуличин відбулася робоча зустріч українсько-польських експертів з відновлення астрономічної обсерваторії на горі Піп-Іван.
За Дністровському каньйону пройде новий екомаршрут. ВІДЕО Новий "зелений маршрут" для пішохідного та велотуризму збираються прокласти по Дністровському каньйону. Координатор проекту Green Ways Сергій Підмогильний розповів, що ця прграма дозволить без великих витрат розвинути інфраструктуру і оживити місцеву економіку.
В Україні хочуть створити Держагентство з туризму Державне агентство з розвитку туризму планують створити в Україні. Про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з молодими підприємцями.
Круглий стіл "Гастрономічний туризм на Івано-Франківщині" Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації спільно з громадською спілкою «Карпатський смак» запрошують суб’єктів туристичної діяльності, представників неприбуткових громадських організацій сфери туризму на засідання круглого столу «Гастрономічний туризм на Івано-Франківщині: маркетинг територій через регіональні продукти харчування».