Прикарпаття туристичне. Карпатський Running Прикарпаття туристичне. Карпатський Running Дністровський регіональний ландшафтний парк: підтримка волонтерів, прокладення нових маршрутів, вигода для громад. Туристсько-краєзнача спілка: стежками Довбуша, фестиваль мармуляди. Гастрономічні фестивалі у Калуші: бігусу та пивний. Що нового пропонують туристичні організації в цьому році. І як це впливає на розвиток громад.
Українські трейлери для подорожей. ВІДЕО Українські трейлери для подорожей. ВІДЕО Як українські інженери створюють надлегкі та високотехнологічні трейлери для подорожей. Програма "Майстер справи" на UATV розповідає про українські трейлери, які можуть дати новий поштовх у розвитку електротранспорту.
Весняні канікули саме на Прикарпатті Весняні канікули саме на Прикарпатті Туристам пропонують запланувати весняні канікули саме на Прикарпатті. Серед рекомендацій — фестиваль бігусу у Калуші.    
Як подорожувати автостопом в Україні та за кордоном Як подорожувати автостопом в Україні та за кордоном Як подорожувати автостопом в Україні та за кордоном: практичні поради.Від редакції: нам часто пишуть із проханням розповісти про бюджетні варіанти мандрівок. Цього разу мова піде про автостоп. Журналіст IGotoWorld.com Андрій Плига має більше ніж трирічний досвід подорожей автостопом в Україні і за кордоном. Виходячи з власного досвіду, він дасть вам практичні поради, як автостопити, що робити, а чого краще уникати.
10 ПОМИЛОК ПРО ТУРИЗМ 10 ПОМИЛОК ПРО ТУРИЗМ 10 помилок про туризм, або що заважає нам відправитися на природу?
Фосфорні штольні Незвиська. ФОТО-ВІДЕО Фосфорні штольні Незвиська. ФОТО-ВІДЕО У лютневий морозяний день Компанія «Павлів і К» організувала для своїх інструкторів та прихильників пізнавальний тур вихідного дня у Незвисько, а сами у штольні. Більша частина сучасного Незвиська лежить у добре захищеній від вітрів долині. З двох протилежних сторін над нею височіють дві гори — Червона й Біла. Такі назви вони отримали завдяки каменю-пісковику.
Піп Іван, Говерла, Петрос – що означають назви Українських Карпат. ФОТО Піп Іван, Говерла, Петрос – що означають назви Українських Карпат. ФОТО Про те, що Говерла найвища гора України, і де вона знаходиться, знають майже всі, багато хто знає й те, яка її приблизна висота, а от чому, хто і коли назвав гору саме таким "ім'ям" – питання вже значно складніше. Попри те, що вивченням назв українських гір, або оронімів – власних назв будь-якого об'єкта рельєфу земної поверхні займаються багато дослідників все одно буває важко точно визначити чи, приміром, Піп Іван таки дійсно названий на честь якогось священика Івана. Але й самі гіпотези походження назв бувають дуже цікавими і несподіваними. "Про Захід" вирішив пошукати звідки ж взялися цікаві назви деяких відомих вершин Українських Карпат.
Зимовий водоспад “Дівочі сльози”. ФОТО. ВІДЕО Зимовий водоспад “Дівочі сльози”. ФОТО. ВІДЕО Сьогодні 03 березня 2018 року Компанія «Павлів & К°» у супроводі директора КП "Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича" Михайла Ковтуна здійснили мандрівку до водоспаду «Дівочі сльози» - унікального травертинового водоспаду, основою якого є мох, що сотнями років ріс, відмирав, кам’янів і спричинявся до появи наступних поколінь цього ж моху.
Спаскінець «Морковка» Спаскінець «Морковка» Спаскінець «Морковка» - засіб для надання допомоги потопаючим, який врятував тисячі життів. Обов'язковий аксесуар в будь-якій складній подорожі.
Реєстрацію на XVIII Всеукраїнські змагання з пішого мандрівництва "Стежками Героїв 2018" відкрито Реєстрацію на XVIII Всеукраїнські змагання з пішого мандрівництва Реєстрацію на XVIII Всеукраїнські змагання з пішого мандрівництва "Стежками Героїв 2018" відкрито! Люди кажуть, що не жінки - Чоловіки лиш у бій вирушають.А хто ж тоді зберігає край, Який з боями вони залишають?