Голосуємо за Галич у всеукраїнській акції «7 чудес України» Як уже повідомлялося, місто Галич стало фіналістом п’ятого етапу всеукраїнської акції «7 чудес України» в номінації «7 чудес України: історичні міста та містечка».
ПРОДАЄТЬСЯ Компанія „Павлів & К” продасть підсилювач і дві колонки з динаміками Чеського виробництва TESLA ARM 9408. Ті хто знають що таке TESLA, пояснювати нічого не потрібно. Колонки повністю в робочому стані.
Думчина печера У твердих вапняках, з яких складено береги Дністра, багато природних і штучних печер. Ще у часи палеоліту ці печери рятували від негоди і хижих звірів перших праєвропейців. Деяки з них в пізніші часи були перетворені на солярні святилища. Після прийняття християнства у печерах селилися ченці-пустельники. У всі епохи ці «місця Сили» притягували до себе людей з розвиненою містичною інтуїцією.
Джамала показала тізер на пісню “1944”, яку у Карпатах допомагали знімати калушани Переможниця "Євробачення 2016" співачка Джамала виклала в мережі тизер нового відеокліпу на композицію "1944", яка їй принесла перемогу в Швеції.
Співорганізатор програми “Карпатський Легіон” Катерина Красна стала лауреатом Премії Кабміну Студентка третього курсу Прикарпатського національного університету стала лауреатом Премії Кабінету Міністрів України в 50 000 гривень — за особливі досягнення молоді у розбудові України.
До уваги суб’єктів туристичної діяльності! Навчальний семінар “Медичний туризм Словенії - нові можливості для співпраці” 5 жовтня 2016 року Посольство Республіки Словенія в Україні запланувало у м. Івано-Франківську проведення презентації та навчального семінару для керівників туристичних агентств і операторів, приватних лікарень, реабілітаційних центрів та центрів оздоровлення області на тему: “Медичний туризм Словенії - нові можливості для співпраці”.
Туризм збагатив місцеві бюджети Івано-Франківщини на 1,7 мільйона гривень Як повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області, у січні – серпні 2016 року прикарпатські платники сплатили до місцевих бюджетів 1740,8 тис. грн. туристичного збору, що на 567,1 тис. грн. або на 48 відсотків більше ніж торік.
ТОП фестивалів осені на Західній Україні VG Львів пропонує вам добірку фестивалів на Західній Украіні, які обіцяють бути найцікавішими цієї осені.
Європейський тиждень мобільності в Калуші 07 вересня міський голова Ігор Матвійчук підписав Хартію 2016 і задекларував участь Калуша у ЄВРОПЕЙСЬКОМУ ТИЖНІ МОБІЛЬНОСТІ. Цим підписом Калуш приєднався до двох тисяч європейських міст, в яких щороку відбувається свято раціонального використання транспорту -  Європейський тиждень мобільності.
Західну Україну вважають найкращим місцем для відпочинку - опитування Західну Україну вважають найкращим місцем для відпочинку - опитування Більш як половина українців вважають Карпати найпривабливішим туристичним регіоном в Україні, повідомляє Gazeta.ua. Про це свідчать дані соціологічного опитування, яке провела компанія TNS.