В Івано-Франківську відкрили музей історії медицини. ФОТО В Івано-Франківську відкрили музей історії медицини. ФОТО 20 грудня, в місті Івано-Франківськ відкрили музей історії медицини.
Зі Львова до Брюховичів курсуватиме святковий ретро-потяг Зі Львова до Брюховичів курсуватиме святковий ретро-потяг Львівська залізниця до новорічно-різдвяних запускає святковий ретро-потяг. Локомотив Л-3535 курсуватиме зі Львова до Брюховичів з наступного тижня. Про це повідомляє прес-служба Львівської залізниці.
Рятувальники нагадують правила використання піротехнічних виробів Рятувальники нагадують правила використання піротехнічних виробів Традиційно, у грудні українські крамниці наповнюються новорічною атрибутикою, зокрема піротехнічними виробами. Яскраві обгортки та передсвятковий настрій спонукають громадян купувати численні петарди, салюти та феєрверки. Проте трапляється так, що замість очікуваних веселощів, людина може отримати травми.
Як вибрати “правильного” туроператора Як вибрати “правильного” туроператора Свята, вихідні і відпустки кожен з нас хоче провести незабутньо. Для цього ми бороздимо простори інтернету, переглядаємо пропозиції і варіанти. Рідко у кого є час планувати свій час по хвилинах, шукати інформацію про екскурсії, дзвонити в готелі і бронювати місця, отримувати візи. Заощадити нам допомагають професіонали, які працюють на цій ниві, а саме туроператори.
Львів вперше увійшов до ТОП-100 туристичних міст світу Львів вперше увійшов до ТОП-100 туристичних міст світу Львів вперше серед українських міст увійшов до рейтингу ТОП-100 туристичних міст світу, посівши 80-ту сходинку.
Стан розвитку туризму в Івано-Франківській області за 2018 рік Стан розвитку туризму в Івано-Франківській області за 2018 рік 5 грудня, вже традиційно в Івано-Франківській ОДА підвели підсумки нашої спільної з РДА, МВК, ОТГ, НГО річної роботи у сфері туризму на великій звітній нараді, окреслили шляхи реалізації спільних проектів на 2019 рік.
Рятувальники закликають туристів дотримуватися правил безпеки у зимових Карпатах. ВІДЕО Рятувальники закликають туристів дотримуватися правил безпеки у зимових Карпатах. ВІДЕО Інформація для тих, хто вже запланував або планує зимовий відпочинок у горах.
Як не натрапити на шахраїв, орендуючи новорічне житло в Карпатах Як не натрапити на шахраїв, орендуючи новорічне житло в Карпатах Скоро Новий рік.  Більшість людей з нетерпінням чекають цього свята. Вже продумують, як краще його відсвяткувати, вдома чи можливо в горах. Серед українців, є досить популярним святкувати новорічну ніч у Карпатах. Гори, сніг, новорічний настрій, що може бути краще.  Тай щодо витрат, то можна орендувати житло за будь-якою ціною, в якщо ви їдете великою компанією, той взагалі святкування обійдеться дешево.
Бог поршнів і клапанів. Василь Курищук відновлює в Косові мотокультуру. ФОТО Бог поршнів і клапанів. Василь Курищук відновлює в Косові мотокультуру. ФОТО Саме так знайомі та друзі жартома називають косівчанина Василя Курищука. Хто хоч раз побував у його майстерні-музеї, буде вражений ще довго. Наприклад, від розповідей про перше авто в Косові, від екскурсії залами з мототехнікою між гуцульських килимів, постолів, бербениць, ламп з австрійських соляних шахт — та й від самого Курищука.
У Львові відкриють перший в Україні інтерактивний меморіальний музей У Львові відкриють перший в Україні інтерактивний меморіальний музей У Домі Франка буде чутно, як розкладають посуд та як звучить голос Соломії Крушельницької.