В Україні побачила світ книжка «ПОШУК ЛІТАКІВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ В УКРАЇНІ» В Україні побачила світ книжка «ПОШУК ЛІТАКІВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ В УКРАЇНІ» "Результатом наших пошуків літаків Другої світової війни на теренах Західної України стала книжка, яку ми видали обмеженим накладом" - Андрій Риштун
Чому річки звивисті. ВІДЕО Чому річки звивисті. ВІДЕО У порівнянні з гірськи́ми річка́ми, які стікають донизу, зви́виста річка на рівни́ні може видава́тися спокійною та неквапли́вою. На відкритих рівнинах кам'янисті стіни змінюються м'яким ґрунтом, даючи́ річкам набагато більше свободи, щоб переміщувати свої нано́си і прокладати власні постійно мінливі ру́сла до моря: рі́чища, які майже ніколи не бувають прямими.
Апітуризм (медовий туризм, бджолиний туризм) Апітуризм (медовий туризм, бджолиний туризм) Апітуризм (медовий туризм, бджолиний туризм) - різновид туризму, що має на меті дегустацію, споживання, купівлю продуктів бджільництва (мед, віск, прополіс, маточне молочко, бджолина отрута, бджолиний підмор, перга, забрус, гомогенат з трутневих личинок) безпосередньо на місці у виробника.
Посібник для громад зі створення продуктів природного туризму Посібник для громад зі створення продуктів природного туризму Видання підготовлено в рамках проекту «Без кордонів: мережа природних маршрутів в Східних Карпатах», що виконується в рамках Програми прикордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007- 2013 і фінансується з фондів Європейського Союзу через Європейський Інструмент Сусідства та Партнерства.
Як вперше підкорювали зимову Говерлу наприкінці ХІХ століття. ФОТО Як вперше підкорювали зимову Говерлу наприкінці ХІХ століття. ФОТО У 1893-му році такий собі пан Тадеуш Смольоховські почав проводити ризиковані соло-виходи на зимові схили Східних Карпат, та ще двоє відчайдух з Татарова Юзеф Шнайдер і Маріан Малашиньскі почали розкатувати Карпати на лижах марки "Пан склепав з чого Бог послав", а посилав, мабуть, шось файне, бо працювали ті добродії в конторі лісничої управи. "Зимою 1897 р. Шнайдер із колегами чи то не мав шо робити, чи то вино йому червененькой шось їм помутило в копоні - взяли та зійшли на Говерлу.
Рівнянин, який нещодавно повернувся з Італії, самоізолювався біля річки Рівнянин, який нещодавно повернувся з Італії, самоізолювався  біля річки Олег Сачук з Рівненщини, який нещодавно повернувся з Італії, самоізолювався і поселився біля річки. Чоловік працює водієм-експедитором. Однією з його останніх поїздок була саме Італія. Він знав про те, що карантину не уникнути, тому вирішив самоізолюватись - залишитись в селі біля річки Горинь. 
Що таке “голі відпустки”? Що таке “голі відпустки”? На початку 2020 року видання Forbes назвало “голі відпустки” модним туристичним трендом, який набирає популярність в усьому світі.
Про радіозв'язок в горах. ВІДЕО Про радіозв'язок в горах. ВІДЕО Про радіозв'язок в горах. Інтерв'ю з Максом і Святославом з клубу Зелена Хвиля
Масштабне карстове провалля біля Стебника з висоти пташиного польоту Масштабне карстове провалля біля Стебника з висоти пташиного польоту 15 березня 2020 року, близько 11 години, утворилося нове карстове провалля поблизу Стебника, що у Дрогобицькому районі. Постраждалих немає.
Карпати - Туманні острови. ВІДЕО Карпати - Туманні острови. ВІДЕО Із зимовими Карпатами в мене окремі відносини - три роки поспіль я бачив лише туман (і друзів по команді). Після двох днів стабільного густого туману я вже не очікував побачити щось далі 10-15 метрів. Проте останній світанок мене приголомшив розповідає Seencleyr_113 .
Калуський рятувальник розповів про небезпеку одноденних зимових походів Калуський рятувальник розповів про небезпеку одноденних зимових походів Гіди, як правило, — люди з досвідом, тож, і спорядження вони повинні мати більше. Якщо в групі два гіда, то сміливо можна на двох брати по карімату, невеликому спальнику, намету, пуховики, хімічні грілки, запасні рукавички, шапки, по два термопокривала.
В Україні вимагають податкових канікул у сфері туризму та розваг В Україні вимагають податкових канікул у сфері туризму та розваг На сайті президента України з’явилася петиція з вимогою влаштувати податкові канікули для підприємств сфери послуг через коронавірус та початок економічної кризи.
Триває розробка мережі маршрутів «Карпатської дороги смаку» Триває розробка мережі маршрутів «Карпатської дороги смаку» Упродовж тижня на Івано-Франківщині відбуваються семінари з метою інформування виробників локальних продуктів харчування про створення мережі гастрономічних маршрутів під загальною назвою - «Дороги вина та смаку України». 10 березня відбулась зустріч у м. Коломиї, 11 березня - у м. Косові, 12 березня - у с-щі Верховина. На 16 березня запланована подія у м. Яремче.
ТСН разом з експертами вирушила в освітній тур до Космачівської ОТГ ТСН разом з експертами вирушила в освітній тур до Космачівської ОТГ Красиве довкілля та унікальні людські вміння - і всім цим не користуватися. Ба більше, не вірити у себе та свої сили. Чому одне з найкрасивіших сіл Карпат із унікальним гуцульським духом лишається бідним і маловідомим для українців? І що з цим можна зробити? Команда ТСН разом з експертами вирушила в освітній тур до об'єднаної територіальної громади на Прикарпатті.
Триває розробка турів вихідного дня з досвідом живої спадщини Карпат Триває розробка турів вихідного дня з досвідом живої спадщини Карпат Упродовж 4-6 березня в м. Телькібаня (Угорщина) управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації бере участь у робочому засіданні Наглядової ради проєкту міжнародної технічної допомоги «52 стилі життя в Карпатах: відродження традиційних культур праці».
Бубнище: Скелі Довбуша. ВІДЕО Бубнище: Скелі Довбуша. ВІДЕО Численними таємницями сповнені Карпати… В цих місцях легендарний опришок Довбуш ховав своє золото, переховувався у печері зі замовленим каменем, що розсувався від чарівного слова. Кажуть також про «руський путь» на Захід, про монастир видовбаний в печерах. Скелі Довбуша – унікальний природній комплекс, пристосований людьми під городище.
5 найкрасивіших ратуш Західної України 5 найкрасивіших ратуш Західної України У XIV-XVIII столітті у багатьох українських містах почали виникати ратуші. Ратуша — споруда, в якій перебувала міська влада. Вона зазвичай чотирикутна в плані та з вежею, що інколи стоїть окремо. Як правило, була одним із найважливіших громадських (зазвичай пишно збудованих і оздоблених) будинків міста
Чи потрібен в сільському туризмі маркетинг? Чи потрібен в сільському туризмі маркетинг? Маркетинг це не просто важлива складова успіху в бізнес діяльності, але й основа для успішних продаж послуг та продуктів. Якщо не буде клієнтів та продажів, існування власної справи, бізнесу сільської садиби буде під загрозою існування.
Зібралися в гори – зареєструйте маршрут Зібралися в гори – зареєструйте маршрут Рятувальники наполегливо радять громадянам реєструвати свої маршрути.
В обсерваторії на Попі Івані планують встановити телескопи В обсерваторії на Попі Івані планують встановити телескопи В Івано-Франківській області на горі Піп Іван у Карпат на будівлі колишньої обсерваторії Білий Слон, яка знаходиться на реконструкції, планують встановити два телескопи – навчальний та для наукових проєктів, пов’язаних з космосом.