На Прикарпатті триває добровільна категоризація туристичних садиб На Прикарпатті триває добровільна категоризація туристичних садиб В Івано-Франківській області продовжується робота щодо проведення добровільної категоризації туристичних садиб на території Івано-Франківської області, інформує прес-службу Івано-Франківської ОДА.
Топ-10 сервісів, які зроблять відпустку дешевшою і цікавішою Топ-10 сервісів, які зроблять відпустку дешевшою і цікавішою "Безвіз" дав можливість українцям частіше виїжджати за кордон. Тепер всіх цікавить питання, як дешевше долетіти і де краще оселитися. Економічна правда підібрала сервіси, які зроблять поїздку і вигіднішою, і цікавішою.
Безпека туриста зимою в Українських Карпатах Безпека туриста зимою в Українських Карпатах У місті Калуші 22 листопада 2018 року пройде зустріч із рятувальниками на тему: "Безпека туриста зимою в Українських Карпатах".
10 причин купити трекінгові палиці 10 причин купити трекінгові палиці Багато хто зараз зададуть собі питання, а що це таке, трекінг? Якщо перекласти з англійської мови це слово дослівно, то вийде, що трекінг - це піший туризм. Значить, здаємо квитки на поїзд і купуємо палиці. По суті, трекінг - подорож по пересіченій місцевості. Трекінгові маршрути можуть проходити по горах, вздовж русла річки або узбережжя моря, через тайгові нетрі, а також з різних населених пунктів.
Український бренд M-TАС Український бренд M-TАС Український бренд M-TAC виготовляє військовий одяг і спорядження та якісний одяг у стилі мілітарі для активного відпочинку.
Безпека туриста в Українських Карпатах Безпека туриста в Українських Карпатах Кожна туристична подорож залишає слід в житті мандрівника, бо є незабутньою подією, насиченою новими знаннями про невідомі краї та власні можливості. Проте у далекій дорозі, за тридев’ять земель від рідного порогу, не оминути екстремальних ситуацій і непередбачуваних труднощів. Долаючи їх, турист складає важливий життєвий іспит – на витривалість, мужність, силу волі, фізичну загартованість і любов до рідного краю. 
Сільська садиба: 7 питань для роздумів перед стартом Сільська садиба: 7 питань для роздумів перед стартом Кожна власна справа має свій початок, господарі сільської садиби повинні дати відповідь на перелік важливих питань, з метою аналізу очікуваних показників, оцінки стратегії, коригування планів дій.
Glamping, або кемп класу "люкс" вже в Україні Glamping, або кемп класу Нарешті це сталося! Радіємо, що в Україні з'явилася вітчизняна компанія з виробництва глемепів. Амбітні цілі, власне виробництво в Україні, реалістичні оцінки ринку, готові фінансові моделі для інвесторів і величезне поле для розвитку в усіх без винятку регіонах країни.
Екскурсії знаменитою солеварнею розробили в Дрогобичі. ФОТО Екскурсії знаменитою солеварнею розробили в Дрогобичі. ФОТО Новий формат екскурсій знаменитою солеварнею Дрогобича буде доступний гостям і жителям міста з грудня 2018 року. Як розповів у коментарі Zruchno.Travel директор Туристичного інформаційного центру Дрогобича Ігор Чава, тепер квитки на екскурсію можна буде придбати прямо в офісі ТІЦ.
Група Каяк-тур Група Каяк-тур Українська туристична компанія «Компас-Тур» пропонуємо вам приєднатись до групи «Каяк-тур», який пропагує прогулянковий каякінг на швидкохідних і стійких каяках по річках, озерах та кар'єрах України.