Пікнік на стадіоні зібрав весь колектив калуських нафтохіміків. ФОТО Пікнік на стадіоні зібрав весь колектив калуських нафтохіміків. ФОТО Минулої суботи стадіон «Хімік» прокинувся зранку. Ні, не тільки звичними пробіжками по легкоатлетичних доріжках людей, що прагнуть бути в хорошій спортивній формі. Сюди в’їжджала і виїжджала звідси техніка, по центру футбольного поля вже була виставлена велика сцена, а неподалік входу на стадіон з’являлися «білі намети», які мали стати так званими фудкортами – зоною харчування…
Кейтеренг для Смайлика Кейтеренг для Смайлика Українська туристична компанія «Компас-тур» на чергове запрошення Української Монтессорі-школи "Смайлика" підчас відкритих дверей  приготувала смачні нетрадиційні страви!
Дивовижне поруч Дивовижне поруч Ми захоплюємося природою Альп та Кавказу, Карпат та Криму і прагнемо будь-що побувати там. Але не всі знають, що Дністровська долина з її ландшафтами має свою неповторну красу. Таємничі ущелини, численні струмки і водоспади, загублені замки і печерні церкви.
Поні - Ванесса запрошує Поні - Ванесса запрошує Поні - Ванесса запрошує. Їзда для дітей на поні в сідлі та на бричці. Катання проводимо біля річки Лімниці, в лісі, на подвір`ї.
Як піднімалися на Говерлу, коли вона ще була на 3 метри нижчою Як піднімалися на Говерлу, коли вона ще була на 3 метри нижчою 15-16 серпня 1913 року керівництво Чорногорського відділу Татранського товариства в Коломиї оголосило про масовий похід на підкорення Говерли – найвищої вершини Чорногори, висота якої, за даними газети «Кур’єр Станиславівський», становила тоді 2 058 метрів над рівнем моря. Як відомо, тепер Говерла є на три метри вищою (2 061 м), мабуть, завдяки тисячам туристів, які за понад сто років наносили з собою глини на підошвах.
Сім’я ресторанів «Лейбова Гора» командно відпочила на Дністрі Сім’я ресторанів «Лейбова Гора» командно відпочила на Дністрі Команда сім’ї ресторанів «Лейбова Гора» провела незабутні вихідні – обравши сплав по Дністру від української туристичної компанії «Копас-тур».
На Прикарпатті пройде І-ий Всеукраїнський фестиваль воїнських традицій «Залізна бартка» На Прикарпатті пройде І-ий Всеукраїнський фестиваль воїнських традицій «Залізна бартка» Днями у приміщенні Рогатинської райдержадміністрації відбулася нарада щодо проведення І-го Всеукраїнського фестивалю воїнських традицій «Залізна бартка», який відбудеться на території села Липівка.
Парапланеристи показали неймовірні кадри Дністровського каньйону з висоти 1800 метрів. ВІДЕО Парапланеристи показали неймовірні кадри Дністровського каньйону з висоти 1800 метрів. ВІДЕО Парапланеристи показали захоплюючі види Дністровського каньйону в селі Одаїв.  
Штормове попередження Штормове попередження Протягом 27–29 липня на ріках басейну Дністра очiкується продовження пiдйомiв рiвнiв води на 0,5–1,5 м,  над рівнями 26 липня, станом на 08.00 год., повідомляє ДСНС України в Івано-Франківській області.
Кажуть, що молодик ставав справжнім козаком лише після того як побував у морському поході Кажуть, що молодик ставав справжнім козаком лише після того як побував у морському поході Гопаківці Школи Бойового Гопака імені Івана Богуна вишколювали дух та тіло, вивчали історію, природу та звичаї рідного краю, мандруючи Дністровським каньйоном з Галича в Заліщики.