Втекти від цивілізації. Чому популярний зелений туризм Втекти від цивілізації. Чому популярний зелений туризм Зелений туризм - нині це дуже модно. Корреспондент з'ясував, чому це настільки цікаво і захоплююче, з перших рук.
У Львові триває 19 Міжнародна туристична виставка «ТурЕкспо». ФОТО У Львові триває 19 Міжнародна туристична виставка «ТурЕкспо». ФОТО Вже дев’ятнадцятий рік поспіль 16−18 жовтня у Львові проходить Міжнародна виставка «ТурЕКСПО», яка збирає туристичних операторів з усієї України та світу; заклади розміщення та відпочинку; транспортні послуги; авіакомпанії; активний, пригодницький і екологічний туризм; інформаційні технології в туризмі тощо.  
Перший гастрономічний фестиваль "Бульбяні пироги бойківські" Перший гастрономічний фестиваль 13 жовтня 2018 року, вперше на Долинщині відбудеться гастрономічно-етнографічний фестиваль «Бульбяні пироги бойківські». В програмі фестивалю: майстер-класи по приготуванню старовинних бойківських страв, заварювання карпатських трав’яних чаїв, повчальні розповіді про корисні властивості лікарських трав та грибів, дегустація питних медів та овечих сирів, виступи місцевих колективів та бойківських «троїстих» музик, майстер – клас по куванню монет, катання на конях та ще багато цікавого!
Хочете активного відпочинку і командної гри – вам у «Компас-Тур». ФОТО Хочете активного відпочинку і командної гри – вам у «Компас-Тур». ФОТО Українська туристична компанія «Компас-Тур» організовує не лише сплави по Дністру, які полюбилися багатьом нашим краянам, а й успішно проводить командоутворюючі ігри, або як їх ще називають тимбілдинг. Саме таким активним відпочинком для відзначення третьої річниці з часу свого заснування нещодавно скористалася калуська компанія «Леосіті Інвест». Командоутворюючі ігри для колективу цього товариства «Компас-Тур» організував на території унікальної пам’ятки історії та природи «Скелі Довбуша», що у с. Бубнище Болехівської міської ради.
“ВІДІРВАТИСЬ ВІД ЗЕМЛІ”: НА ПРИКАРПАТТІ ПРОЙШЛО СВЯТО НЕБА OKTOBERFLIGHT. ФОТО “ВІДІРВАТИСЬ ВІД ЗЕМЛІ”: НА ПРИКАРПАТТІ ПРОЙШЛО СВЯТО НЕБА OKTOBERFLIGHT. ФОТО Вже втретє на Прикарпатті організовано свято дельтапланеристів, але, цього разу, вперше восени. Тому назва звучить “Свято Неба: october flight” – це унікальний свого роду захід, який пройшов 7 жовтня у знаменитому вітрами та краєвидами місці над Дністром с.Ісаків.
День туризму на Дністрі. ФОТО День туризму на Дністрі. ФОТО 29-30 вересня Українська туристична компанія «Компас-тур» з нагоди всесвітнього дня туризму та закриття літнього сезону «Дністер-2018» організувала для всіх бажаючих акційний сплав Дністровським каньйоном.
Тур вихідного дня на каяках по Дністру Тур вихідного дня на каяках по Дністру Ми пропонуємо Вам 23 вересня 2018 року прогулянковий одноденний каяк-тур по річці Дністер з с. Одаїв до с. Долина на швидкохідних і стійких каяках, як популярний вид активного відпочинку.
Підбираємо одяг для Туризму Підбираємо одяг для Туризму Будь-якому мандрівникові необхідний одяг, здатний протистояти впливу погодних умов і навколишнього середовища. Нижче викладені принципи, яким ви повинні слідувати, щоб правильно вибрати собі одяг на випадок пікової ситуації. Головний з них – ніяких компромісів, коли справа стосується одягу!
АКЦІЙНИЙ сплав по ДНІСТРУ АКЦІЙНИЙ сплав по ДНІСТРУ 29 – 30 вересня 2018 року Українська туристична компанія «Компас-тур» організовує і запрошує всіх на акційний сплав Дністровським каньйоном з нагоди всесвітнього дня туризму та закриття літнього сезону «Дністер – 2018».
Пікнік на стадіоні зібрав весь колектив калуських нафтохіміків. ФОТО Пікнік на стадіоні зібрав весь колектив калуських нафтохіміків. ФОТО Минулої суботи стадіон «Хімік» прокинувся зранку. Ні, не тільки звичними пробіжками по легкоатлетичних доріжках людей, що прагнуть бути в хорошій спортивній формі. Сюди в’їжджала і виїжджала звідси техніка, по центру футбольного поля вже була виставлена велика сцена, а неподалік входу на стадіон з’являлися «білі намети», які мали стати так званими фудкортами – зоною харчування…