Реєстрацію на XVIII Всеукраїнські змагання з пішого мандрівництва "Стежками Героїв 2018" відкрито Реєстрацію на XVIII Всеукраїнські змагання з пішого мандрівництва Реєстрацію на XVIII Всеукраїнські змагання з пішого мандрівництва "Стежками Героїв 2018" відкрито! Люди кажуть, що не жінки - Чоловіки лиш у бій вирушають.А хто ж тоді зберігає край, Який з боями вони залишають?
Який туристичний ніж краще купити для походу Який туристичний ніж краще купити для походу Мабуть найголовніший інструмент в туристичному поході – це ніж. Якісний ніж завжди виручить вас в складній ситуації, а поганий, навпаки, доставить багато проблем. Найкращі ножі мають унікальні характеристики, яких немає у інших моделей туристичних ножів і без яких важко обійтися.
Карпатський “Стоунхендж” Карпатський “Стоунхендж” Всім добре відомий славетний Стоунхендж. Та  мало хто знає, але в Україні є своя така кам’яна дивовижа. Тому, щоб побачити його зовсім необов’язково їхати до Англії,  достатньо просто відвідати наші Карпати.
ПЕРЕЛІК пунктів обігріву, розгорнутих на території Івано-Франківської області ПЕРЕЛІК пунктів обігріву, розгорнутих на території Івано-Франківської області Перелік пунктів обігріву, розгорнутих на території Івано-Франківської області станом на 02.03.2018
Гастрономічний туризм на Івано-Франківщині. ФОТО Гастрономічний туризм на Івано-Франківщині. ФОТО Сьогодні в обласному центрі розвитку туризму Івано-Франківська відбувся круглий стіл на тему: «Гастрономічний туризм на Івано-Франківщині: маркетинг територій через регіональні продукти харчування».
На Драгобраті знайшли зниклих три дні тому лижників. ВІДЕО На Драгобраті знайшли зниклих три дні тому лижників. ВІДЕО У Карпатах загубилися хлопець з дівчиною з Києва. Вони провели три дні і три ночі в ущелину на горі Драгобрат по сусідству з ведмедем-шатуном, поки їх не знайшли рятувальники.
Шість переконливих причин подорожувати самому Шість переконливих причин подорожувати самому Навіть коротка подорож наодинці дасть цікавий досвід та допоможе розвинути корисні навички, які вам пригодяться у повсякденному житті. Чому варто подорожувати наодинці.
В "Укргідроенерго" розповіли, як будуватимуть ГЕС на Дністрі В Укргідроенерго зважено підходить до питання підготовки планованого будівництва ГЕС в басейні Верхнього Дністра.
У Києві відкрилась унікальна виставка до 100-річчя державного герба України У Києві відкрилась унікальна виставка до 100-річчя державного герба України До 100-річчя затвердження Державним гербом — Тризуба Український інститут національної пам’яті спільно з Національним музеєм історії України 26 лютого відкрили виставку «Символ твоєї свободи».
У Микуличині українці і поляки говорили про відновлення обсерваторії на горі Піп-Іван  У Микуличині українці і поляки говорили про відновлення обсерваторії на горі Піп-Іван В с. Микуличин відбулася робоча зустріч українсько-польських експертів з відновлення астрономічної обсерваторії на горі Піп-Іван.