ПРОКАТ душ "ДОЩИК" ПРОКАТ душ Українська туристична компанія «Компас-Тур» пропонує Вашій увазі прокат душу "Дощик" актуального в поході, на дачі, наметовому таборувані у тривалій подорожі.
Небезпечний борщівник: що треба знати і як діяти Небезпечний борщівник: що треба знати і як діяти Борщівник отруйний - група рослин, що відноситься до роду борщівник (Heracleum), сімейства зонтичних (Apiaceae Lindl). Крім отруйних видів до даного роду відносяться рослини, які використовують, як корм для худоби, декоративні, а також харчові, з яких протягом століть готували смачні і корисні страви, а також застосовували в лікарських цілях. Але, на превеликий жаль, саме про отруйному борщівник ми згадуємо, коли вимовляється назва даної рослини.
Run Georgie Run. ВІДЕО Run Georgie Run. ВІДЕО 5 липня 2018 року було багате на події для міста Калуш. Чоловік із великою мрією завітав чи вірніше прибіг до м. Калуш.
Чому втопився турист – Андрій Мельничук розібрав по камінчику рафт-бізнес на Черемоші Чому втопився турист – Андрій Мельничук розібрав по камінчику рафт-бізнес на Черемоші Що відомо? Загиблий – керівник турфірми з Черкаської області, який привіз туристів на відпочинок. Про це написав організатор трьох “Черемош-Фестів”, сотень походів, екскурсій та атракцій Андрій Мельничук. в
Їжа в поході, яку їжу взяти в похід? ФОТО. Їжа в поході, яку їжу взяти в похід? ФОТО. Без їжі можна протягнути тиждень, але кому це подобається, тому ми зараз розберемо, яку саме їжу брати в похід. Дочитавши цю статтю до кінця ви будете правильно харчуватися в поході, а не є що попало!
Альтернатива традиційному випускному. Сплав по Дністру. ФОТО Альтернатива традиційному випускному. Сплав по Дністру. ФОТО Якщо вам набридли пошуки ресторану для випускного, пошуки вбрання та офрмлення меню, тоді Туристична компанія "Павлів.if.ua" вам допоможе! 16-17 червня 2018 року випускники 9-А класу загальноосвітньої школи № 3 міста Калуша обрали сплав по Дністру як альтернативу випускному вечору.  
Молодіжна військова програма "Карпатський Легіон" Молодіжна військова програма Учасники програми мають можливість відчути на собі умови, які виходять за рамки комфорту, перевірити власні сили, проявити вольові якості, визначитися щодо подальшого вдосконалення
НАВЧАЛЬНО-ОЗДОРОВЧИЙ ЦЕНТР ХОРС. ТАБІР "ЛИЦАРІ ЧЕСТІ" НАВЧАЛЬНО-ОЗДОРОВЧИЙ ЦЕНТР ХОРС. ТАБІР Навчально-оздоровчий центр "Хорс" запрошує молодь у табір "Лицарі честі".
У Калуші пройшов гастрономічний фестиваль "БІГУС - 2018" У Калуші пройшов гастрономічний фестиваль З нагоди Дня міста у Калуші вдруге відбувся гастрономічний фестиваль «Бігус 2018». Калушани і гості міста, які  завітали недільного дня до парку культури і відпочинку імені Івана Франка, мали можливість скуштувати, незвичайну бойківську страву – бігус. Її не варто плутати з однойменною польською, бо калуська версія зовсім інакша. В її основі аж ніяк не квашена капуста, а квашені білі смугасті буряки, інформують "Вікна" з посиланням на "КалушФМ".
Життя українця, який підкорив Еверест, у небезпеці Життя українця, який підкорив Еверест, у небезпеці У львів'янина Романа Городечного та його компаньйона, що вчора підкорили Еверест, сьогодні при спуску різко погіршився стан. Про це пише голова правління ГО " Варта 700" Наталія Шелестак у Фейсбук.