У Галицькому парку відкрили небачену атракцію Лісову хатинку і її господиню в Галицькому НПП відвідали перші діти. Вчора 04.01.2018 року відкрився проект "В гостях у казки".
Навіщо йти в похід у засніжені Карпати Зима у Карпатах – час особливий. Промені сонця фарбують сніг у золотий, рожевий та фіолетовий колір, а ранковий туман нагадує море з білими бурунами. Збиратись у похід в зимові гори варто ретельно та без поспіху. Розпланувати маршрут, подумати про місце ночівлі, перевірити прогноз погоди та не забути про теплий спальник. Список у кожного свій, утім варто наважитись та хоч раз вирушити у мандрівку засніженими горами. – Сідайте, не бійтесь. Місце для вас знайдеться, і для сумок ваших також, – дядечко згортає свої речі в один бік саней, чекає поки розсядемось та розкладемо наплічники.
Поляк пролетів над зимовим Прикарпаттям на планері і показав світлини подорожі. ФОТО Польський авіатор Себастян Кава пролетів над зимовими українськими Карпатами на своєму планері ASH 25. Під час польоту пілот зробив знімки гір з висоти і опублікував їх на особистому сайті, передає ЦТС.
Як відпочивати правильно. Психологи розписали ідеал відпустки Більшість людей проводить на роботі значну частину життя. Напружений робочий графік та відсутність повноцінного перепочинку часто призводять до емоційного вигорання та виснаження.
Дністровський каньйон і гастрономічний туризм: Прикарпаття назвало пріоритети на 2018-й На Прикарпатті серед головних напрямків роботи у 2018 році будуть розвиток інфраструктури Дністровського каньйону та популяризація гастрономічного туризму.
Поради рятувальників для любителів гірського відпочинку Управління ДСНС в Івано-Франківській області нагадує, що у періоди погіршення погодних умов любителям гірського відпочинку потрібно утриматися від туристичних походів у Карпати. А тим, хто все-таки зважиться на таку подорож, варто пам’ятати, що безпека в горах залежить від багатьох факторів, зокрема – належної підготовки, організованості, дисципліни, дотримання елементарних правил безпеки, відповідно підібраних одягу, взуття тощо, а також – від знання місцевості та її природних перешкод.
Чорнобиль: «радіоактивна перлина» українського туризму Чорнобильська зона стає найпопулярнішим напрямком серед іноземних туристів, які відвідують Україну. Про це свідчить статистика уряду та туристичних операторів. До традиційних місць «паломництва», ЧАЕС та міста Прип’ять, додалася низка нових туристичних об’єктів.
Розвиток туризму в Україні дасть більше робочих місць, ніж промпідприємства - Шеремета Розвиток туризму в Україні може забезпечити створення більшої кількості робочих місць, ніж забезпечують промпідприємства: кожні 26 туристів «створюють» одне робоче місце.
Смак українських Карпат Гастрономічні тури та екскурсії по Україні набирають популярності серед туристів, то ж багато виробників якісних продуктів харчування розширюють власну діяльність та запрошують туристів до себе, тим розповідають їм про специфічність виробництва натуральних продуктів харчування, знайомлять їх з своїм господарством, інформують їх про властивості та характеристики.
Найпопулярніші лижні курорти України Буковель, Драгобрат, Славське. Ціни на скі-паси, житло та харчування - все про те, як спланувати свій гірськолижний відпочинок. Еспресо.TV зібрали усі ціни та умови на різних гірськолижних курортах Карпат.