Сезон сплавів по Дністру відкрито. ФОТО. ВІДЕО Сезон сплавів по Дністру відкрито. ФОТО. ВІДЕО 28-29 квітня 2018 року Компанія «ПАВЛІВ & Кº» провела відкриття сезону сплавів «Дністер - 2018», який відбувся в одному з найбільших в Європі каньйонів.
Відкриття сезону «ДНІСТЕР – 2018» Відкриття сезону «ДНІСТЕР – 2018» 28-29 квітня 2018 року Компанія «ПАВЛІВ & Кº» проводить і запрошує всіх на відкриття сезону сплавів «Дністер - 2018», який відбудеться на катамаранах в одному з найбільших в Європі каньйонів.
Інформаційний тур «Вихідні на Долинщині»! ФОТО Інформаційний тур «Вихідні на Долинщині»! ФОТО 21-22 квітня Долинською районною державною адміністрацією проведено інформаційний тур для туроператорів та туристичних агенцій внутрішнього ринку «Вихідні на Долинщині».
Легендарні місця - Дністровський каньйон. ВІДЕО. ФОТО Легендарні місця - Дністровський каньйон. ВІДЕО. ФОТО Дністровський каньйон – унікальне природне явище як в Україні, так і світі. Його різноманіття протяжністю в 250 кілометрів творять скелясті кручі, реліктові ліси з віковими дубами, унікальні джерела та каскадні водоспади, таємні печери, скельні храми та навіть фортеці – сотні пам’яток живої та неживої природи. Тож не дивно, що Дністровський каньйон визнано одним із семи природних чудес України.
Дністер туристичний: де мандрувати і що дивитися. ФОТО Дністер туристичний: де мандрувати і що дивитися. ФОТО Дністер у своїй середній течії - це щось неймовірне. Але ви втомитеся перевіряти цей факт на автомобілі. Бо мости тут – великий дефіцит. Найбільш мальовничу річку України краще вивчати саме з води. Мандрувала: Ірина Пустиннікова
Всеукраїнські змагання зі спортивного туризму – водний туризм «Карпатські ралі». ВІДЕО Всеукраїнські змагання зі спортивного туризму – водний туризм «Карпатські ралі». ВІДЕО Змагання проводились з 30 березня по 01 квітня 2018 року в районі смт. Вигода, Долинського району Івано-Франківської області на  річці Свіча урочище "Шандра".
Дністровська флотилія Дністровська флотилія Якщо вірити історикам, в часи Галицько-Волинського князівства на місці сучасного Галича стояв порт на Дністрі, а ріка була значно повноводнішою, ніж сьогодні. Як торговий шлях з галицького передгір’я до Чорного моря, Дністер був відомий ще в античності. Греки називали його Донастер, а римляни – Тирас.
Тур на «СВЯТО НЕБА» Тур на «СВЯТО НЕБА» Запрошуємо Вас у тур вихідного дня 20 травня 2018 року на дельтадром у с.Одаїв/Ісаків (Тлумацького району), де відбудеться відкриття сезону пара планеризму «СВЯТО НЕБА».
Прикарпаття туристичне. Карпатський Running Прикарпаття туристичне. Карпатський Running Дністровський регіональний ландшафтний парк: підтримка волонтерів, прокладення нових маршрутів, вигода для громад. Туристсько-краєзнача спілка: стежками Довбуша, фестиваль мармуляди. Гастрономічні фестивалі у Калуші: бігусу та пивний. Що нового пропонують туристичні організації в цьому році. І як це впливає на розвиток громад.
Українські трейлери для подорожей. ВІДЕО Українські трейлери для подорожей. ВІДЕО Як українські інженери створюють надлегкі та високотехнологічні трейлери для подорожей. Програма "Майстер справи" на UATV розповідає про українські трейлери, які можуть дати новий поштовх у розвитку електротранспорту.