В Івано-Франківську розпочинається ІІІ сезон безкоштовних екскурсій 10 квітня 2014 р. в управлінні зовнішніх економічних зв’язків і туризму облдержадміністрації відбулась нарада з акредитованими екскурсоводами. Результатом зустрічі стала домовленість про проведення ІІІ сезону щонедільних безкоштовних екскурсій Івано-Франківськом для мешканців і гостей міста впродовж травня-серпня поточного року.
30 українських фестивалів, про які не знає 98% українців. Частина 1 Україна цікава своєю різноманітністю. Природа дарує нам гірські хребти, річкові каньйони, моря, озера, степи і навіть пустелі. Клімат від континентального до субтропічного тішить помірними температурами, вітрами та опадами. Археологія може похвалитися знахідками, старішими за Єгипетські піраміди.
Україна представила у Сочі концепцію Олімпіади-2022 у Львові У головному Медіа-центрі Олімпійських Ігор у Сочі Україна представила членам Міжнародного олімпійського комітету, спортсменам і вболівальникам концепцію Олімпійської Заявки — Львів-2022.
ТОП-10 країн, безвізових для українців Вже давно відомо, що чим більше людина подорожує та знайомиться з культурами інших народів, тим вільнішою та толерантнішою вона стає. Українські громадяни не можуть вільно подорожувати Європою та Сполученими Штатами, але є десятки інших країн, для відвідин яких віза не потрібна або ж оформляється безпосередньо на кордоні або в аеропорту. AutoTravel.ua вибрав ТОП-10 безвізових країн для українців.
Україна увійшла в десятку країн-лідерів зі зростання витрат на турпоїздки Українці увійшли в десятку світових лідерів по зростанню витрат на закордонний туризм в 2013 році, продемонструвавши збільшення витрат на поїздки за кордон за перші дев'ять місяців минулого року порівняно 2012 роком на 15 %.
ТОП-6 місць для мандрівників у 2014 році Два іменитих видання склали список країн, які варто відвідати в 2014 році: легендарна американська газета The New York Times визначила 52 таких місця, а один з найпопулярніших світових туристичних порталів Rough guides обрав 10 країн. Крім того, програму на рік для мандрівників традиційно склав популярний портал Lonely Planet, який ще наприкінці минулого року визначив 10 найцікавіших країн 2014 року.
Всесвітній день снігу Незважаючи на те, що цього року в багатьох країнах світу панує незвично тепла і безсніжна зима, Всесвітній день снігу відбудеться, притому в найбільшому за всю його історію масштабі. 19 січня у 35 країнах світу пройде 610 заходів, так чи інакше пов'язаних із зимовою активністю.
Екстремальні туристичні змагання «Доброволець-2014» Продовжується реєстрація команд  для участі в екстремальних зимових туристичних змаганнях «Стежками Героїв «Доброволець-2014» ім. Клима Савура», які відбудуться 15-16 лютого 2014 року в Березнівському районі на Рівненщині.
Зимові Олімпійські ігри 2022 року у Львові У листопаді минулого року Україна подала декларацію до міжнародного Олімпійського комітету і розпочала першу в своїй історії Олімпійську кампанію щодо отримання права на проведення Зимових Олімпійських ігор 2022 року у Львові. Однією зі складових цього процесу є вибір логотипу Заявки приймаючого міста.
10 найдивовижніших мостів світу Цілком очевидно, що міст в першу чергу слугує спорудою для переміщення з одного берега на інший. Проте, якщо замислитись, образ моста набуває філософського значення, а сама конструкція приносить естетичне задоволення. Архітектори роками працюють над розробкою необхідних схем та креслень, аби досягти ідеального, вимріяного результату.