Івано-Франківськ кличе на святкування Дня Дністра Івано-Франківськ кличе на святкування Дня Дністра У суботу, 25 травня, в парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка відбудеться грандіозне святкування Міжнародного дня Дністра.
День матері: Каяк-тур Дністровським каньйоном. ВІДЕО День матері: Каяк-тур Дністровським каньйоном. ВІДЕО Сім'я із Калуша активно відмітила День матері замовивши Каяк-тур по Дністру.
Гастрономічний фестиваль "БІГУС - 2019" Гастрономічний фестиваль Єдиний в Україні гастрономічний фестиваль «БІГУС-2019» проводиться 26 травня 2019 р. з метою збереження, розвитку та популяризації українських національних традицій, кухні, та присвячений Дню міста Калуша.
Вакансії на літо Вакансії на літо Українська туристична компанія «Компас-тур» з організації та проведення активних видів відпочинку шукає на роботу молодих, активних і креативних професіоналів, які люблять та мають можливість поєднати своє захоплення туризмом з робочою діяльністю, бути в курсі розвитку туристичної індустрії.
Мапи Гірських Вершин зі Скретч Покриттям. ФОТО Мапи Гірських Вершин зі Скретч Покриттям. ФОТО KULUAR – pick your own peak – це Мапи Гірських Вершин зі Скретч Покриттям. На сьогодні в лінійці продуктів є Мапа Карпат і Мапа Гірських Вершин Світу. Вони представляють собою унікальний візуалізатор, який дозволить Вам відстежувати свої досягнення та планувати нові захоплюючі подорожі.
ТАБІР "ОПРИШКІВСЬКА БАРТА" ТАБІР Для тих, хто планує своє літо.Цьогоріч центр Хорс готується прийняти дітей на таборування у два заїзди.
Раковецький замок, Уніж, равликова ферма. «Компас-тур» відкрив літній сезон сплавів Дністром Раковецький замок, Уніж, равликова ферма. «Компас-тур» відкрив літній сезон сплавів Дністром 4-5 травня Українська туристична компанія «Компас-тур» відкрила літній сезон сплавів Дністром «Дністер-2019».
На Верховинщині загинуло 3 туристів, одного шукають. ВІДЕО На Верховинщині загинуло 3 туристів, одного шукають. ВІДЕО Сьогодні, 6 травня, у селі Красник Верховинського району вантажний автомобіль "ГАЗ-66", який перевозив туристів, перекинувся у річку Чорний Черемош з висоти близько 40 м. 
Прикарпатців запрошують на пробіг австрійською залізницею Прикарпатців запрошують на пробіг австрійською залізницею Любов до рідного краю та його історії надихнула прикарпатських активістів організувати пробіг слідами австрійської залізниці. Ним хочуть привернути увагу до екології, пам’яток і здорового способу життя.
АКЦІЯ!!! Сплав по Дністру АКЦІЯ!!! Сплав по Дністру 4-5 травня 2019 року Українська туристична компанія «Компас-тур» організовує та запрошує всіх на відкриття сезону сплавів по Дністру «Дністер - 2019», який відбудеться в одному з найбільших в Європі каньйонів.