Куди поїхати на вихідні. До Миколаєва над Дністром Куди поїхати на вихідні. До Миколаєва над Дністром Місто Миколаїв розташоване неподалік від річки Дністер, за 3 км від залізничної станції Миколаїв-Дністровський. Воно є районним центром Львівської області. На території Миколаївського району відомо 15 поселень епохи енеоліту (III тис. до н. е.) поблизу сіл Більче, Верин, Гірське, Криниця, Крупсько, Прийма, Раделичі, Рудники та Тростянець. До І тисячоліття нашої ери на території району відноситься 9 поселень поблизу сіл Верин, Заклад, Крупсько, Рудники та Тужанівці та два скарби римських монет у Стільсько та Миколаєві.
Інь-Янь: унікальний острів Франківщини, про який мало хто знає Інь-Янь: унікальний острів Франківщини, про який мало хто знає Річка Дністер, що протікає одразу кількома областями України, славиться не тільки однойменним каньйоном. Однак про більшість туристичних родзинок знають лише бувалі мандрівники. Саме до таких місць можна віднести унікальний острів Інь-Янь.
Безлюдна весна в Карпатах Безлюдна весна в Карпатах Цьогоріч карантин вніс поправки у календарний графік травневих свят у горах. За кількістю відпочивальників період травневих свят прирівнювали до новорічних вакацій. Та чи планують сьогодні туристи відпочинок у Карпатах і які виклики поставив коронавірус перед власниками готельних комплексів та зелених садиб – у репортажі кореспондента Укрінформу.
Wizz Air повертається до України : 7 нових напрямків та база у Львові Wizz Air повертається до України : 7 нових напрямків та база у Львові Провідний лоу-кост авіаперевізник в Україні угорська Wizz Air повідомила про відкриття 1 липня 2020 року нової бази у Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького, де розмістить один літак Airbus A320. Вона стане вже другою базою авіакомпанії в Україні. Крім того, Wizz Air оголошує про відкриття 7 нових маршрутів до Біллунна (Данія), Таллінна (Естонія), Лісабона (Португалія), Гамбурга (Німеччина), Щецина (Польща) зі Львова, а також із Харкова до Талліна і Берліна (Німеччина). 
Таємниці Миколаєва, або Білі Хорвати чи Австрійські Військові? ФОТО. ВІДЕО Таємниці Миколаєва, або Білі Хорвати чи Австрійські Військові? ФОТО. ВІДЕО Під час карантину хочеться кудись виїхати, провітритися. Щоб не було людей, але не в ліс і не в парк, бо оштрафують. То може поїдемо у поле з підземними тунелями? В законі про це нічого не сказано.
Кабмін оцінює втрати туристичної галузі від коронавірусу в 1,5 мільярда доларів Кабмін оцінює втрати туристичної галузі від коронавірусу в 1,5 мільярда доларів Кабмін оцінює втрати імпорту та експорту туристичних послуг від пандемії коронавірусу у 1,5 млрд доларів.
Всеукраїнський молодіжний конкурс інноваційних проєктів розвитку туризму на сільських територіях Всеукраїнський молодіжний конкурс інноваційних проєктів розвитку туризму на сільських територіях 13 квітня стартував Всеукраїнський молодіжний конкурс інноваційних проєктів розвитку туризму на сільських територіях в умовах кризових явищ. Конкурс проводиться в рамках проголошення 2020 року Роком розвитку туризму в регіонах та на сільських територіях і передбачає врахування кризових явищ, пов’язаних з пандемією. Мета конкурсу: залучення молоді до розробки та впровадження проєктів місцевого економічного розвитку, підтримка підприємницької та інноваційної проєктної діяльності та популяризація сільського туризму як дієвої форми соціально-економічного розвитку сільських територій.
40% туристичних об’єктів у Чорнобильській зоні вже втрачено через пожежі 40% туристичних об’єктів у Чорнобильській зоні вже втрачено через пожежі 25 квітня, відбувся онлайн-брифінг «Три тижні пожеж у Чорнобильській зоні відчуження: реальні ризики для населення та довкілля».
Грантові можливості для туристичної сфери. ВІДЕО Грантові можливості для туристичної сфери. ВІДЕО Про грантові можливості для туристичної сфери в інтерв'ю з експерткою з питань розвитку туристичної галузі, депутаткою ВРУ VIII скликання АННОЮ РОМАНОВОЮ.
Одне із див Вінниччини і України - Скіфські вали. ФОТО Одне із див Вінниччини і України - Скіфські вали. ФОТО Жити на Вінниччині і не відвідати цю величну пам'ятку історії, археології і природи національного значення просто гріх. Ще називають "Великі вали". Період проживання людей на цій території сягає як мінімум доби Трипілля (4 тис. до н.е.), розквіту городище зазнало в період держави Скитів (7-6 ст. до н.е.), згодом тут мешкали слов'яни-уличі і т.д.
Відпочинок в Карпатах влітку. Куди поїхати та що побачити Відпочинок в Карпатах влітку. Куди поїхати та що побачити Літо вже не за горами і хоча зараз ми всі на карантині по своїх домівках ніхто нам не забороняє думати про хороше та планувати свій літній відпочинок. А для цього ми впевнено пропонуємо вам приїхати в Карпати. Тут можна обрати вакацію на будь-який смак чи гаманець, та й знаходяться Карпати в межах України, а сервіс нічим не гірший за модний європейський. Тож до вашої уваги перелік місць, одне з яких ви обов’язково повинні відвідати.
Проект популяризації внутрішнього туризму розробляють в Держтуризмі Проект популяризації внутрішнього туризму розробляють в Держтуризмі Представники туристичної галузі у владі надаватимуть допомогу учасникам ринку насамперед в частині комунікації та маркетингу.  Відродження туристичної галузі, як в Україні, так і в усьому світі, почнеться з внутрішнього туризму. Такі прогнози робить директор Державного агентства з розвитку туризму Мар’яна Олеськів.
Турагент несе відповідальність за неповідомлення про неоформлення віз... Турагент несе відповідальність за неповідомлення про неоформлення віз... Турагент несе відповідальність за неповідомлення про неоформлення віз для в’їзду до країни відпочинку. Такий висновок зробив ВС в постанові №201/17472/16-ц, текст якої друкує «Закон і Бізнес».
Відновлення сил після карантину Covid-19 Відновлення сил після карантину Covid-19 Пропонуємо у травні 2020 року спільно з УТК "Компас-тур" відновити сили на одноденному сплаві у Дністровському каньйоні.
Запрошуємо усіх представників культури, креативних індустрій та туризму взяти участь в опитуванні Запрошуємо усіх представників культури, креативних індустрій та туризму взяти участь в опитуванні Міністерство культури та інформаційної політики спільно з Комітетом з питань гуманітарної та інформаційної політики Верховної Ради України розробляють пакет підтримки бізнесу в сфері культури, креативних індустрій та туризму, що несе збитки у зв'язку із запровадженням на території України карантинно-обмежувальних заходів з метою попередження поширення захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Заходи з підтримки будуть спрямовані на збереження робочих місць, відновлення оборотного капіталу (грошових коштів для операційної діяльності), основних напрямів діяльності, збереження конкурентоспроможності українських компаній та малого бізнесу.
В пошуках першого збитого літака Другої Світової Війни в околицях Львова В пошуках першого збитого літака Другої Світової Війни в околицях Львова Відомо що Сталін готував потужний наступ на Європу. Тому на західних кордонах СРСР було зосереджено величезну кількість військової техніки, в тому числі і літаків. Гітлер не став чекати поки ця орда все замете на своєму шляху і напав першим. Більшість літаків навіть не встигли злетіти і були знищені ще на землі. Та кілька повітряних боїв між Союзом та Люфтваффе все ж таки відбулося. І сталося це неподалік Львова.
Відкриті навіть у карантин! ТОП-12 аптек-музеїв України Відкриті навіть у карантин! ТОП-12 аптек-музеїв України У той час, коли практично всі музеї України змушені були закритися на карантин, чи не єдиними офіційно доступними для відвідування експозиціями залишилися діючі історичні аптеки з музейними виставками про розвиток фармакології та аптечної справи.
Фото українського рожевого озера потрапило до National Geographic Traveller Фото українського рожевого озера потрапило до National Geographic Traveller Світлина одеського фотографа Євгена Самученка з’явилася на розвороті травневого випуску британського видання про подорожі National Geographic Traveller.
Туризм і карантин через коронавірус COVID-19. ОНОВЛЕНО Туризм і карантин через коронавірус COVID-19. ОНОВЛЕНО Підприємцям у галузі туризму доведеться затягнути паски. Український турбізнес може втратити від $1 млрд до $5млрд, якщо карантин затягнеться.
Верховна Рада України у 18 разів збільшила штрафи для паліїв сухої трави Верховна Рада України у 18 разів збільшила штрафи для паліїв сухої трави Верховна Рада підтримала законопроєкт 2339, який посилює відповідальність за спалювання сухої рослинності в екосистемах України.