Мапа гірських прихистків, у яких можуть зупинятись заблукалі мандрівники. КАРТА Мапа гірських прихистків, у яких можуть зупинятись заблукалі мандрівники. КАРТА Ця карта може допомогти зорiєнтуватись людям, якi заблукали на певнiй мiсцевостi i дасть можливiсть дочекатись рятувальникiв, зiгрiтись чи просто сховатись вiд негоди.
Інформаційна зустріч 'Безпечні Гори' у Львові. ВІДЕО Інформаційна зустріч 'Безпечні Гори' у Львові. ВІДЕО Хочемо поділитись повним відео із зустрічі у Львові.Якщо хтось пропустив або прослухав, тут зібрані усі найцікавіші моменти.
Одноразова пінна губка ESTEM Одноразова пінна губка ESTEM Скоро у інтернет-магазині "Компас" в продажі одноразова пінна губка ESTEM. Унікальний засіб особистої гігієни тіла. 100% заміна повноцінного душу при відсутності проточної води.
На туристах в чорнобильській зоні за рік заробили 39 мільйонів гривень На туристах в чорнобильській зоні за рік заробили 39 мільйонів гривень Надходження від туристичних послуг за відвідування зони відчуження навколо Чорнобильської АЕС у 2018 році склали 39 мільйонів гривень.
Вулкан Старуня – єдиний в світі унікальний та лікувальний діючий грязьовий вулкан в Україні. ВІДЕО Вулкан Старуня – єдиний в світі унікальний та лікувальний діючий грязьовий вулкан в Україні. ВІДЕО У селі Старуня Богородчанського району Івано-Франківської області на західному березі річки Великий Луковець, у передгір’ї Горгани, геологічні породи утворюють складний тектонічний перегин, на вершині якого розташований вулкан із висотою конуса близько 3 м і довжиною глинистих потоків 10-60 м.
25 музеїв Львівщини відтепер можна відвідати онлайн 25 музеїв Львівщини відтепер можна відвідати онлайн У 2018 році департамент з питань культури, національностей та релігії Львівської облдержадміністрації започаткував новий інтерактивний музейний проект «Відвідай».
Яким насправді є туризм у Львові? Яким насправді є туризм у Львові? Ким є туристи для культурної столиці України відверто розповіла начальниця управління туризму Львова Ліна Остапчук.
В Івано-Франківську відкрили музей історії медицини. ФОТО В Івано-Франківську відкрили музей історії медицини. ФОТО 20 грудня, в місті Івано-Франківськ відкрили музей історії медицини.
Зі Львова до Брюховичів курсуватиме святковий ретро-потяг Зі Львова до Брюховичів курсуватиме святковий ретро-потяг Львівська залізниця до новорічно-різдвяних запускає святковий ретро-потяг. Локомотив Л-3535 курсуватиме зі Львова до Брюховичів з наступного тижня. Про це повідомляє прес-служба Львівської залізниці.
Рятувальники нагадують правила використання піротехнічних виробів Рятувальники нагадують правила використання піротехнічних виробів Традиційно, у грудні українські крамниці наповнюються новорічною атрибутикою, зокрема піротехнічними виробами. Яскраві обгортки та передсвятковий настрій спонукають громадян купувати численні петарди, салюти та феєрверки. Проте трапляється так, що замість очікуваних веселощів, людина може отримати травми.