Свято Неба: Art Spase Свято Неба: Art Spase 11-12 травня 2019 року відбудеться "Свято Неба", для тих, хто захоплюється польотами парапланеристів та дельтапланеристів над Дністровським каньйоном.
Пейнтбол. Молодіжний клуб Джура. ВІДЕО Пейнтбол. Молодіжний клуб Джура. ВІДЕО 31 березня 2019 року Молодіжний Клуб Джура (Калуш) активно відпочили та розважились під час гри у Paintball, яка дала масу радості, емоцій та адреналіну.
Туристична виставка-ярмарок «КАЛУШ: ВЕСНА – ЛІТО 2019» Туристична виставка-ярмарок «КАЛУШ: ВЕСНА – ЛІТО 2019» Туристична виставка-ярмарок «КАЛУШ: ВЕСНА – ЛІТО 2019» – це перша виставка, яка об’єднає у м. Калуші представників  сфери туризму всієї Івано-Франківської області, стане майданчиком для зустрічей представників регіональних і міжрегіональних туристичних організацій, закладів розміщення, оздоровлення, виробників туристичного спорядження тощо.
Глемпінги для Прикарпаття Глемпінги для Прикарпаття Івано-Франківщина туристична - поєднання гірської і рівнинної зон рекреації. І якщо перша зона сьогодні розвивається на повну, то друга все ще має значний невикористаний потеціал.
Як правильно носити міський рюкзак Як правильно носити міський рюкзак Якщо ви носите поясну сумку (її ще в народі називають бананка) по-новому, тобто через плече, а рюкзак одягаєте навіть поверх суворого пальто - тоді ви явно вже ознайомилися з трендами цього сезону, розглядаючи лук-буки модних брендів.
ВИПУСКНИЙ - 2019 ВИПУСКНИЙ - 2019 Якщо вам набридли пошуки ресторану для випускного, пошуки вбрання та офрмлення меню, тоді Українська туристична компанія "Компас-тур" допоможе!
Відео про підприємство Travel Extreme від телеканалу 2+2 Travel Extreme, яка з 1995 року виробляє рюкзаки, страхувальні системи і різні аксесуари для активного відпочинку.
Трагедія на горі Піп Іван Чорногірський, лютий 2019 року Трагедія на горі Піп Іван Чорногірський, лютий 2019 року Тривають обговорення трагічної події, що сталася на горі Піп Іван Чорногірський ввечері 22 лютого. По різному трактують чому і через що це сталося, хто винен, як уникнути таких ситуацій і т.д.
Із заходу на південний схід: найцікавіші пам'ятки уздовж Дністра Із заходу на південний схід: найцікавіші пам'ятки уздовж Дністра Є багато річок в Україні, але Дністер – особлива й унікальна річка. Прогулюючись уздовж її берегів і спускаючись течією, можна побачити не тільки історичні пам'ятки, а й природні дива.
Як вивезти за кордон групу дітей Як вивезти за кордон групу дітей Набула чинності нова редакція порядку організації виїзду дітей за кордон на відпочинок та оздоровлення.