Відпочинок в Україні: 15 місць, куди можна поїхати цієї весни Якщо ви вважаєте, що в Україні нема де відпочивати і на що дивитись, то ви дуже помиляєтесь. Виявляється, в нашій країні є чимало дивовижних куточків, про які мало хто знає – і навесні вони перетворюються у прекрасні місця для відпочинку.
Містичні древні святилища. 13 нерозгаданих культових комплексів, знайдених на території України Забуті боги… Кам’яні ідоли, велетенські жертовники, дерев’яні статуї і химерні споруди. Колись люди вірили їм, жили ними. А потім забули, покинули. Піски часу засипали істини, релігії, і самих людей… Лише їхні сліди, залишені навічно на кам’яних тілах землі повертаються до нас, то тут, то там визираючи із недр древньої історії.
10 мальовничих сіл Західної України, де варто побувати цього року (20 фото) Західна Україна – це не лише гірські Карпати, красива архітектура Львова і численні замки. Західна Україна – це села. Безліч крихітних, ніби намальованих, нікому невідомих. Великих за розміром і величних сіл. Історичні, старовинні, вічні… таємничі, містичні і вигадані, милі і кумедні. Вони – унікальні. Завітайте – і кожне з них розкаже вам свою вражаючу історію, а, може, казку. Ця казка, що пахне полином Поділля, сходить сонцем над руїнами фортець, вмивається водами Нічлави і колишеться на степових травах вічних доріг, поведе вас у таємницю, щоб навічно закохати у красу українських сіл.
Вирушаєте у гори? Зареєструйте свій туристичний маршрут. КООРДИНАТИ Перед походом у гори важливо зареєструвати свій туристичний маршрут в регіональному підрозділі рятувальної служби. Така реєстрація є безкоштовною.
Українські археологи знайшли трипільський храм віком 6000 років Група українських археологів спільно з британськими колегами знайшла руїни стародавнього храму з людиноподібними фігурками та залишками тварин, принесених у жертву. Відкриття було здійснене восени на території села Небелівка Кіровоградської області, повідомляє Sci News.
У Закарпатті відкрили найбільший фонтан-джакузі з кавою, вином і пивом Позаздрити  такому  шедевру можуть не тільки росіяни.  На Закарпатті 2 січня 2015 року встановили єдиний в Україні цілющий фонтан-ілюзію з кавою, вином і пивом, повідомляють Патріоти України.
Декілька місць, які змінять ваше уявлення про історію Думаєте, що в Україні вже все давно відомо, всі цікаві місця відкриті, досліджені і відвідані не одним туристом? Та ні, ви помиляєтесь! Залишилось, ще й багато маловідомих широкому загалу, однак надзвичайно захопливих місцин, де ви зможете відчути себе справжнім першовідкривачем. Сьогодні мова саме про такі закутки Львівської області.
Карпатський національний природний парк увійшов до ТОП-100 найпопулярніших дестинацій світу Міжнародна туристична асоціація з розвитку сталого туризму "Зелені дестинації" визнала Карпатський національний природний парк однією з найпопулярніших дестинацій світу.
Польща почала видавати українцям дворічні туристичні візи Польські консульства в Україні 5 грудня почали видачу дворічних туристичних віз українцям, які раніше без будь-яких порушень відвідували в туристичних цілях країни шенгенської зони.  
Відбулося засідання робочої групи з реалізації проекту «Івано-Франківська область – край для туризму 26 листопада 2014 року за участю радників голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Басараба Сергія та Кушніра Володимира, директора департаменту міжнародного співробітництва євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації Гасюк Наталії, юристів обласної ради та облдержадміністрації, юристів-практиків відбулося засідання робочої групи проекту«Івано-Франківська область – край для туризму».