Якщо Ви вирішили з компанією вибратися у ліс, на річку чи навіть на дачу, Вам знадобляться рецепти для кухні на природі від Компанії „ПАВЛІВ & К°”

Кількість продуктів дана з розрахунку на групу в 8-10 чоловік.

Суп картопляний зі свіжим м'ясом.

Зварити м'ясний бульйон. Очищену цибулю нарізати, підсмажити на маслі або жирі, знятому з бульйону. Нарізану картоплю разом з підсмаженою цибулею покласти в киплячий бульйон, додати сіль, лавровий лист, перець і варити 25-30 хв. Картопляний суп можна варити не тільки на м'ясному, а й на рибному бульйоні. На 1,5 кг м'яса - 3 кг картоплі, 0,5 кг цибулі, 6 столових ложок олії.

 

Щи зелені.

Кропиву або щавель перебрати, добре промити, покласти в відро, залити гарячою водою і довести до кипіння. Потім воду злити, зелень віджати і дрібно нарізати. Цибулю нарізати дрібними часточками і підсмажити, потім додати борошна і смажити ще 1-2 хв. Отриману заправку перекласти у відро, добре перемішати, розвести гарячим м'ясним бульйоном, додати лавровий лист, перець і варити 15-20 хв. За 5-10 хв до закінчення варіння покласти в відро листя щавлю або кропиви і сіль. До зелених щів рекомендується сметана і круто зварені яйця. На 1,5 кг м'яса - 1 кг щавлю або кропиви, 5 цибулин, 5 столових ложок борошна і 6 ложок олії.

 

Суп з м'ясними або рибними консервами.

Зварити на воді овочевий суп (картопляний, щі), як зазначено вище; покласти м'ясні (рибні) консерви і дати йому закипіти. Перед вживанням рекомендується додати зелень (петрушка, кріп). На 3 банки м'ясних консервів (яловичина, свинина, баранина) або рибних (судак, лящ, осетрина) - 2 кг різних овочів, 5-6 л води, 5 столових ложок олії.

 

Суп зі свіжими грибами.

Свіжі гриби (білі, підберезники, маслюки і ін.) Очистити і промити. Корінці відрізати, нарубати і підсмажити на маслі. Окремо підсмажити коріння і цибулю. Капелюшки грибів нарізати скибочками, обшпарити, воду злити. Гриби перекласти у відро, залити водою, варити 40 хв. Потім покласти картоплю, підсмажені корінці грибів, коріння, цибулю, сіль, перець, лавровий лист і варити ще 20-25 хв. У готовий грибний суп добре додати сметану. Суп зі свіжими грибами можна приготувати і на м'ясному бульйоні. На 2 кг грибів - 3 кг картоплі, 500 г коріння і цибулі, 6 столових ложок олії.

 

Харчо по-похідному.

В'ялене м'ясо опустити в холодну воду, довести до кипіння, посолити і варити до готовності (близько 40 хв). Всипати пшеничну (або рисову) крупу. Злегка підсмажити цибулю з томатом в жирі від свинячої тушонки і покласти в казан. Коли все звариться, додати перець, кислі ягоди (жимолость, брусницю) або дикі яблука, хмелі-сунелі і свиняче тушковане м'ясо. Прокип'ятити 3-4 хв і зняти з вогню. Заправити суп товченим часником, зеленою цибулею і томатом-пастою. Через 10-15 хв суп готовий. На 1 кухоль в'яленого м'яса - 1 кухоль крупи, 5-6 цибулин, 1 банку (340 г) свинячої тушонки, 200 г томату-пасти, 1 столову ложку хмелі-сунелі, 10-12 часточок часнику і 2 столові ложки кислих ягід.

 

«Кондер» - густа мисливська юшка з різних продуктів.

У киплячу воду (6-8 л) покласти кухоль крупи (будь-який), молоде листя кульбаби, верхні листки борщівника, щавель і варити на слабкому вогні. Коли крупа почне розварюються, додати картоплю, цибулю, часник, брусницю, трохи м'ясних консервів, краще свинячих, очищену дичину (тетерук, глухар, рябчик, куріпка), сіль. Після 30-40 хв додати лавровий лист, чорний перець.

 

Рибник.

У киплячу воду засипати півтора кухля перлової, пшоняної або ячної крупи, кинути кілька розрізаних навпіл цибулин і горошин чорного перцю. Через 10 хв посолити бульйон і покласти крупно нарізану картоплю. Ще через 5 10 хв закласти вичищену і промиту рибу. У майже готовий рибник (рибі не дають розваритися) додають лавровий лист.

Хочете отримувати актуальні туристичні новини в месенджер?
Підписуйтеся на наш канал Telegram або Viber!

Коментарі

Залишити коментар

Код