World Travel Show є найбільшим туристичним ярмарком у Польщі.

4 World Travel Show відбудеться з 18 по 20 жовтня 2019 року в найбільшому в цій частині Європи ярмарку та конгрес-центрі Ptak Warsaw Expo в Надажин. Міжнародна туристична виставка World Travel Show – одна з найважливіших ярмарків туристичної галузі Польщі. Запрошуємо туроператорів та підрядників з усього світу взяти участь у заході. Ярмарки є чудовою можливістю встановити ділові відносини, залучити нових клієнтів і відкрити раніше невідомі ринки.

Наша виставка – це пропозиція найцікавіших туристичних напрямків у країні та світі, кулінарні атракціони та дегустаційні страви, національні костюми, бойові мистецтва, традиційні танці та можливість брати участь у фестивалі мандрівників, лекцій та зустрічей з мандрівниками. Ці унікальні ярмарки дозволять миттєво “подорожувати” по всьому світу в самому серці Європи – на PTAK WARSAW EXPO!
World Travel Show – чудова туристична подія, яка приваблює любителів малих і великих подорожей. Ярмарки поділяються на Національний та Зарубіжний Туристичний Салон, Салон Camper & Caravan, Варшавський Яхт-Салон та Варшавський Лижний та Відкритий Шоу.

Нашим пріоритетом є створення нового стандарту туристичних ярмарків та інтеграції промисловості. Важливою частиною заходу є зустрічі з мандрівниками, які готують цікаві лекції. Завдяки цьому, World Travel Show відвідують тисячі шукачів пригод для пригод і натхнення.
Національна та інмземна туристична виставка – це презентація потенціалу польського та іноземного туризму. Подорож натхнення з усього світу під рукою. Незвичайною привабливістю салону є фестиваль мандрівників, який заповнює зустрічі з відомими мандрівниками.

Фестиваль азіатських культур – це місце презентації туристичної та культурної пропозиції цього фантастичного, населеного багатьма народами континенту. Відвідувачі відчують клімат Азії і надихнуть вас на справжню східну подорож. Наш фестиваль – це шоу традиційних танців, національних костюмів, бойових мистецтв, кулінарних атракціонів та дегустації страв, презентацій найцікавіших туристичних напрямків та багато цікавих семінарів. В одному реченні, миттєве пригода з Азією в центрі Європи – в PTAK WARSAW EXPO біля Варшави під час WORLD TRAVEL SHOW.

Зона медичного туризму – це презентація пропозиції курортних міст, курортних будинків, санаторіїв, а також SPA центрів та клінік.
Для більшості з нас святкова поїздка – відмінний спосіб відродження душі і тіла, але свіже повітря, зміна навколишнього середовища, уповільнення темпів та велика доза сонця – не єдині ліки, які може запропонувати туризм. У нашій країні багато медичних центрів, розташованих у містах з великою кількістю туристичних цінностей, які спеціалізуються на лікуванні та полегшенні різних захворювань здоров’я.

Від моря до гір можна знайти як SPA-центри, санаторії та інші лікувальні комплекси, де можна не тільки комфортно піклуватися про своє здоров’я, а й відпочити від повсякденного життя. Багато з них представлять свою пропозицію в Зоні терапевтичного туризму на виставці World Travel Show.

Салон Camper & Caravan – це розвиток туристичного туризму, який стає все більш популярним у Польщі. Більше 170 кемперів і причепів в одному місці. Крім того, під час ярмарку буде організовано захід для караванізації. У спеціально підготовленому місті ми очікуємо понад 600 команд.

Варшавський яхтний салон – це просування польської суднобудівної галузі. Польща є одним з світових лідерів у виробництві яхт. У цьому салоні будуть представлені верфі і дилери. Це єдина така можливість познайомитися з широким спектром яхт, вітрильних і моторних човнів.

Warsaw Ski & Outdoor Show – обладнання і Зимові спортивні виставки.

Останні тенденції, спеціальні пропозиції та зустрічі з мандрівниками – приїжджайте на Варшавську лижну вуличну виставку і подивіться, що таке індустрія на відкритому повітрі!

WARSAW TRAVEL SHOW

Варшавський фестиваль мандрівників – це подія, яка відповідає очікуванням всіх любителів подорожей.

Тут ви зустрінете найвідоміших мандрівників, які розповідають про свої надзвичайні пригоди і експедиції.
Ми підготували для Вас «Вентиляторну зону», в якій ви зможете поговорити з усіма, випити гарний чай, отримати автограф або взяти сувенірну фотографію.

У рамках фестивалю, ми запрошуємо Вас до Плебісциту Traveler’s!

WARSAW YACHT SALON

Варшавський яхтний салон – це морське шоу та ярмарок водних видів спорту.

Протягом трьох днів пропозицію представляють виробники і дистриб’ютори вітрильних і моторних яхт, спортивних човнів, байдарок, велосипедів і водних скутерів, рибальських човнів, човнів, понтонів, рятувально-рятувального обладнання, човнових причепів і вагонів, а також вітрильного одягу, електроніки та навігації. Компанії, які пропонують чартерні яхти та човни, а також постачальники послуг, страхування та лізингу, також присутні. Всі любителі дайвінгу запрошуються до зони, спеціально підготовленої для них, де чекає обладнання для дайвінгу, дайвінг-поїздки та школи для дайвінгу.

CAMPER & CARAVAN SHOW

П’яте видання CAMPER & CARAVAN SHOW відбудеться в двох незалежних виставкових павільйонах 18-20.10.2019 р., Їх виробники та дистриб’ютори автодома, караванів, пересувних будинків, туристичних спеціальних транспортних засобів та тренерів. “Караванінг місто”, спеціалізований автомобільний сектор, сектор “мобільних будинків” і “позашляховий” сектор – це секції виставки, які вже наповнені транспортними засобами, новими продуктами або додатковими пропозиціями для автолюбителів та туристів.

WARSAW SKI & OUTDOOR SHOW

Варшава Ski & Outdoor Show розвивається з наступними виданнями ярмарку, які щороку відвідують все більше і більше людей.

Наступне видання заходу для любителів активного способу життя, під час якого, в районі п’яти залів, 18-20 жовтня 2019 року, виробники, дистриб’ютори та торговці спортивної та зовнішньої індустрії подарують свою продукцію вперед. Попередня виставка була прекрасним місцем для презентації нових продуктів, інноваційних тенденцій, обміну досвідом та інформацією, лекцій та переговорів з діловими партнерами та галузевими експертами з усього світу.

Цього року ми хочемо розширити тематичну сферу виставки і запросити всіх придбати обладнання для сезону 2019/2020

Прийом заявок на поїздку до: 
5 жовтня 2019

Контакти:
моб.: +38 (050) 171-23-21
Viber: +38(097) 197-73-36

Місце проведення: 
Ptak Warsaw Expo
Al. Katowicka 62,
05-830 Nadarzyn, Polska

Сайт виставки:
worldtravelshow.pl

Коментарі

Залишити коментар

Код