Кожен з нас часто зустрічається з такою проблемою, ЯКИЙ ПОДАРУНОК ЗРОБИТИ НА ЮВІЛЕЙ ЧИ ІМЕНИНИ? А хочетьсяПоліт на аерошуті щось незвичайне, ексклюзивне, несподіване. Все просто, політ на АЕРОШУТІ, це саме те що ви шукаєте. Купуємо подарунковий сертифікат, в гарну рамку і на вечірку. Повірте, ваш подарунок буде найкращим і всі будуть заздрити щасливчику.

В подальшому власник сертифіката з’ясовує де і коли ми зможемо здійснити політ. Здебільшого працюємо на спеціально обладнаному майданчику в районі Яремче. Політ над Карпатами особливо відрізняється своїми неперевершеними краєвидами. З висоти 1000 метрів над рівнем моря одночасно видно Надвірну, Делятин і Коломию. Внизу між горами звивається річка Прут, а на горизонті тонкою лінією красується Говерла і Петрос.

Ви запитаєте, а що таке аерошут? Аерошут, по суті це той самий параплан, тільки з двигуном. На сьогодні це найбезпечніший вид повітряного транспорту. Він відкритого типу і на відміну від літака, чи гелікоптера в повній мірі дає можливість відчути смак пташиного польоту. Одного разу з нами літав військовий пілот винищувача і коли ми приземлилися, у нього на очах були сльози, він сказав, «я все життя літаю і тільки сьогодні по справжньому політав».

Мабуть аерошут придумали для тих, хто мріє політати, але по деяким причинам не має можливості літати самостійно. Все що потрібно для здійснення польоту в якості пасажира це бажання. Якщо є бажання, всі інші питання, в тому числі фінансові, відпадають. Таких людей вартість польоту цікавить найменше, у них загоряються очі, вони вмощуються в крісло і вперед, а далі діло за пілотом. Якщо бажання нема, значить то, або дорого, або холодно, або якось іншим разом, або будемо мати вас на увазі. Відразу напрошується думка-і знову нас мають. І як правило задають масу безглуздих запитань: а якщо відмовить двигун, а якщо щось станеться, а якщо воно впаде, а чи видають памперси і ще безліч нісенітниць. Так от, двигун потрібен тільки для того щоб набрати висоту, при заході на посадку його можна вимкнути. Ну і проста відповідь на всі «якщо», якщо щось і має статися то воно станеться на землі, а що стосується памперсів- марна трата грошей, там так дує, що за кілька хвилин все висохне і залишиться тільки витрясти. А от теплими комбінезонами і необхідною амуніцією ми забезпечуємо.

Адреналін, драйв, екстрим, фантастичні краєвиди, які відкриваються з висоти пташиного польоту надихають на прекрасне, додають натхнення, стимулу, жаги, інтересу до життя. Це край необхідно, особливо для тих людей, які по тій чи іншій причині розчарувалися в своїй долі, втратили сенс життя. Політ на аерошуті найкращий засіб від депресії, пригніченості, морального і душевного розладу. Існує жарт, що в небі ми ближче до Бога, але коли я бачу як деякі наші пасажири моляться, ми думаємо що це не жарт, воно мабуть так і є. При виді казкової краси люди мимоволі згадують про нашого Творця.

Обмежень по віку немає. Ви літаєте з досвідченим пілотом в якості пасажира. Полюбляють відчути смак висоти не тільки наші земляки українці, але й громадяни з усього світу. Одного разу літав японець і чи то перекладач не вірно переклав, чи він зрозумів не так. По його міркам воно мало їхати по землі, щось на подобі квадроцикла і коли аерошут відірвався і помчався в небо пілот озирнувся і побачив його очі. На той момент він не був схожий на Японця, це були величезні, щирі, чисто гуцульські очиська, ну такі як в Олекси Довбуша.

Дуже романтично і оригінально освідчитися на аерошуті в коханні. Це можуть взяти на замітку хлопці, чи чоловіки які мають намір зробити пропозицію дівчині. Повірте, жодна дівчина вам не відмовить. Ну і весілля… Молодята, перша шлюбна ніч це не саме яскраве що закарбується у ваших спогадах, а політ на аерошуті не тільки запам’ятається вам на все життя, але й залишиться в весільному альбомі, який колись будуть переглядати ваші діти, внуки і правнуки.

І на завершення. Описати словами відчуття від польоту неможливо, таких слів нема. Це море емоцій, вражень, почуттів. Хто не літав, той не зрозуміє як багато він втратив, але ніколи не пізно.

Контакти: +38 (098) 492-22-58, (066) 322-52-00

Будемо раді бачити вас на борту нашого маленького лайнера!