Що таке тімбілдінг і навіщо він потрібен в колективі Що таке тімбілдінг і навіщо він потрібен в колективі Якщо ви збираєтеся провести корпоратив для співробітників, але втомилися від нудних барів і ресторанів, саме час підшукати щось більш оригінальне. Наприклад, можна влаштувати тімбілдінг.
Тест-драйв каяка на Лімниці. ВІДЕО Тест-драйв каяка на  Лімниці. ВІДЕО 11 вересня 2019 року на одній із найчистіших річок України, яка служила для лісосплаву до кінця 1950-х років пройшло тестування каяка Українського виробника «LODMIR».
АКЦІЯ!!! Сплав по Дністру - закриття сезону. ВІДЕО АКЦІЯ!!! Сплав по Дністру - закриття сезону. ВІДЕО 28 – 29 вересня 2019 року запрошує всіх на акційний сплав Дністровським каньйоном з нагоди Всесвітнього дня туризму, Міжнародного дня спостереження за птахами та закриття літнього сезону «ДНІСТЕР – 2019».
СВЯТО НЕБА БУДЕ!!! СВЯТО НЕБА БУДЕ!!! Отже, трохи про те, що найбільше цікавить всіх - одну з цікавих подій у Дністровському каньйоні! Коли? - 13 жовтня 2019 році!
УВАГА РОЗШУК УВАГА РОЗШУК Розшукуємо «туристів» які взяли на прокат 15 червня 2019 року туристичне спорядження і досі не повернули.
Вмій працювати і вмій відпочивати Вмій працювати і вмій відпочивати Команда БОЙОВЕ МИСТЕЦТВО ХОРС після фестивалю "Залізна бартка" активно відпочивала. Милуватися красою дністровсього каньйону і відчути себе на плаву нам допомогла Українська туристична кампанія "Компас-тур" .
Активно працюємо – активно відпочиваємо Активно працюємо – активно відпочиваємо 23 серпня, а саме у День Державного Прапора України ТзОВ «Ґудвеллі Україна» організувала для одного із своїх підрозділів гру у пейнтбол.
Разом працюємо – разом відпочиваємо! Разом працюємо – разом відпочиваємо! 16-18 серпня 2019 року Українська Туристична Компанія «Компас-Тур» на замовлення Cтрахової Групи ТАС організувала наметове містечко у популярному гірськолижному курорті Пилипець.
Українець створив мобільний додаток для туристів. ВІДЕО Українець створив мобільний додаток для туристів. ВІДЕО Українські Карпати щороку притягують все більше мандрівників. Вони складають наплічники та рушають у гірські мандрівки. Та не знаючи складності маршруту, часто туристи наражають себе на небезпеку.
Змагання з пейнтболу у "Говерляна 2019 імені В'ячеслава Чорновола". ФОТО Змагання з пейнтболу у Тим часом, поки ви займаєтеся своїми справами в місті, ВГО "Молодий Народний Рух" проводить наметове таборування "Говерляна 2019 імені В'ячеслава Чорновола".