Блог

Калуський Байкал

Якось, святкуючи Новий рік на Високому Замку ві Львові, ми заприязнилися (нашим самогоном, їхніми історіями) з двійком туристів з Кривого Рогу. Їхні історії виплітав ентузіаст розвитку індастріал-туризму: 
"От цей ваш Львів. Тут є стара архітектура, але вона вто-рин-на. Спершу таку збудували в Парижі, Відні, і лиш звідти вона вкрила львівські вулиці. А от наш шматочок Марсу в Україні A piece of Mars in Ukraine I Tourism in Krivoy Rog IКусочек Марса в Украине - унікальний".

Чому Дністер тоне у смітті: руйнуємо міфи про шкідливих туристів

Туристи, як уміють, відсварюються до лобістів ГЕСсів на Дністрі. Їхні антагоністи у відповідь намагаються принизити туриста – "що від них одне сміття". Розхитуємо гнилий зуб міфу про туристів.

11 міфів про Гуцульщину: що туристи про неї знають, а чого не знають і знати не хочуть

Якщо проаналізувати, що шукають і знаходять туристи про Гуцульщину в пошуковиках, то доходимо до висновку, що масові уявлення про цей край можна звести до 11 головних міфів.

МАРШРУТОМ «КАЛУСЬКИЙ СПОТИКАЧ»

Якщо запитаєте, хто впливав на мою персону впродовж життя і, власне, зробив мене таким, яким я є, щиро відповім: родина (тато & мама, брат, бабуня & дідуньо, сини), жінки, друзі та Калуш.

Тому мушу продовжити тему гостьових принад міста мого буремного дитинства. Отже, нині виокремлюються кілька туристичних маршрутів Калуша та Калущини.

Томашівська печера — місце незвичайне і таємниче. ВІДЕО

Печера у Томашівцях колись виручала, мабуть, і первісних людей, які, ймовірно, там проживали. А за часів, коли на наші землі регулярно нападали татари, там переховувалося все невелике тоді село.

Вугільні копальні Прикарпаття

Місяць назад я згадував про дослідження старих штолень де видобувалося буре вугілля на Прикарпатті. Нарешті підготував цікавий фотозвіт про той виїзд. Про вугілля на Покутті, про копальні які збереглися до нашого часу можна прочитати.

Автор: Магновський Ігор