1. Смолисті гілочки Сосна, ялина, канадська ялина, і безліч інших хвойних дерев - це моя перша зупинка у вологу погоду, оскільки їх деревина має живицю. Живиця - це смола, яка дуже легко спалахує. Відокремте сухі тріски з-під крони дерева, яка захищає їх від вологи.
2. Очисти все Кора зазвичай є захисною структурою, яка захищає дерево від вогню. В основному кора не світиться самостійно. Зріжте або очистіть сиру кору з палички і запаліть її. Дуже часто суха деревина знаходиться прямо під поверхнею. Особливо якщо це деревина з стоячого мертвого дерева.
3. Розщепіть поліно по всій довжині, щоб воно краще загорілося Просто зняти кору недостатньо, розщепніть деревину уздовж, що дозволить оголити внутрішні сухі шари деревини. Буде набагато легше підпалити невелику тріску, ніж все поліно.
4. Використовуй правильну форму розпалювання Багато спроб розвести вогонь приречені з самого початку, оскільки форма багаття занадто плоска. Зроби конус висотою в фут (30 см - прим. Перекладача) з маленьких гілочок і уникайте низьких форм розпалювання. Високий конус дозволяє вогню поширюватися ефективніше, підсушуючи гілочки і запалюючи їх.
5. Використовуйте засоби для розпалювання в холодну або сиру погоду. Таблетки сухого спирту, гелі для розпалювання, ватяні кульки, просочені вазеліном або навіть суха пакля з дому можуть врятувати життя, коли погода погіршиться.
6. Розводьте багаття з невітряного боку Це дозволить полум'ю поширитися по гілках, охоплюючи їх швидше і краще (Певне автор мав на увазі легкий вітерець, сильний вітер швидше заважає ніж допомагає - прим. Перекладача).
7. Розпалюйте багаття знизу. Вогонь, як і жар піднімається знизу. Так що будьте впевнені, що ви підносите сірник або запальничку до розпалюванні знизу, до основи багаття. Не витрачайте свій час, намагаючись запалити вогонь зверху, як свічку.
8. Використовуйте багато губки Труть - це сухий відмерлий рослинний матеріал, який спрощує розведення вогню. Серцевина розпалювання повинна бути наповнена губкою.
9. Тримайте запас губки під рукою. Запасений грудку губки може врятувати погасаючий багаття або допоможе при розведенні вогню в майбутньому.
10. Уникайте ям Яма для багаття як правило наповнюється водою через вологість, так що спорудити невеликий насип. Це збереже вогнище від вологості і дозволить йому яскраво палати.
А у вас є прийоми, які допомагають при розведенні багаття в погану погоду? Приділіть кілька секунд і розкажіть про свої кращі або гірші багаття.
Хочете отримувати актуальні туристичні новини в месенджер? Підписуйтеся на наш канал Telegram або Viber!
Коментарі