На Закарпатті триває дослідна експлуатація мобільних застосунків «Порятунок» і «Порятунок у горах», покликаних облегшити справу пошуку туристів, що заблукали під час відпочинку в Українських Карпатах. Зокрема, програми дозволяють повідомити Службу порятунку про своє становище та передати координати власного місця знаходження.

В оперативно-диспетчерській службі вже встановили необхідне програмне забезпечення і в тестовому режимі диспетчери приймають сигнали про допомогу. Для цього рятувальники застосовують додатки в різних точках гірських районів краю, аби визначити точність переданих координатів.

І хоча тестування мобільних додатків триває, уже зараз кожен турист, який встановив один із них на телефон, може через нього звернутися по допомогу до рятувальників. Тож радимо вам під час планування гірської мандрівки завантажити застосунок на ваш вибір. «Порятунок» доступний для Android https://bit.ly/3tUwFgd чи iOS https://apple.co/3pDTmCz. «Порятунок у горах» можна встановити на Android https://bit.ly/3grwscn.

ГУ ДСНС України у Закарпатській області

До теми:

  1. До уваги туристичної спільноти!
  2. Турист SOS. 
Хочете отримувати актуальні туристичні новини в месенджер?
Підписуйтеся на наш канал Telegram або Viber!

Коментарі

Залишити коментар

Код