Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації спільно з суб’єктами туристичної діяльності і профільними громадськими організаціями презентують туристичний потенціал Івано-Франківської області на міжнародній виставці «ТурЕКСПО», яка відбувається у рамках Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності упродовж 30 жовтня – 1 листопад 2019 року.

Основна мета заходу – активізація розвитку внутрішнього та в’їзного туризму, просування українського туристичного продукту на міжнародний ринок, популяризація туристичних можливостей та маловідомих об`єктів України та світу, демонстрація широкому колу фахівців новітніх досягнень в сфері послуг, створення майданчику для проведення переговорів, в тому числі, з іноземними учасниками.

Виставка зібрала велику кількість експонентів. Окрім господарів - Львівщини та міста Львова, це – Київ, Херсонщина, Одещина, Миколаївщина, Закарпаття, Вінниця, Тернопілля, Житомирщина, Полтавщина, Рівненщина, Донеччина, Буковина, Харківщина, Запоріжжя та ін. Всього «ТурЕКСПО» зібрала у Львові представників бізнесу, влади, науки із 9 країн та 19 міст і областей України.

Учасниками консолідованого презентаційного стенду Івано-Франківщини є представники Івано-Франківської міської ради, Центру спадщини Вигодської вузькоколійки, ГО «Асоціація Карпатських Ватагів», ОКП «Дністровський регіональний ландшафтний парк ім. С. Дідича» та ін.

Відвідувачів найбільше зацікавив інтерактивний інтерпретаційний візит-центр у Вигоді і туристичні продукти, пов’язані з активним відпочинком.
Доповнювала туристичну пропозицію області презентація гуцульської коров’ячої бриндзи.

Насиченою і різноманітною є ділова програма Форуму.
Представники Івано-Франківщини взяли участь у таких заходах:
- презентація-дегустація нового туристичного продукту Одеської області «Дороги вина та смаку Української Бессарабії»;
- презентація: City Card: міжнародний досвід та українські реалії.

31 жовтня відбудеться панельна дискусія «Природно-заповідні території та екологічний туризм в Україні», а 1 листопада - тренінг «Як зробити туристичний бізнес успішним?»

Коментарі

Залишити коментар

Код