«Green Tramps» – це молодий виробник їжі швидкого приготування, з ресторанним досвідом і традиціями якості, що стрімко розвивається. Виробнича база якого знаходиться у Львові.

Особливу увагу, оцінюючи можливості збуту, потреби споживача та ціноутворення ринку України, пропонуємо Вам розглянути першочергово, такі  позиції:

«Борщ Український»

Традиційно українська страва, смак якої знайомий кожному туристу ще з дитинства. Завдяки використанню технології дегідраційної сушки ми можемо запропонувати насолодитися цим смаком будь-де та будь-коли.

«Гречка з м'ясом»

Не менш знайома їжа для туристів. Невід'ємна частина кожної подорожі. Наш продукт дозволить зменшити вагу та отримати насичений смак готової страви всього за 5 хв, маючи під рукою лише окріп.

Виробник їжі швидкого приготування «Green Tramps» додатково пропонує співпрацю у розробці ексклюзивної лінійки їжі для Вашої мережі. Це дозволить підібрати смак, який максимально підійде Вашим споживачам, а також дозволить Вам мати додатковий маркетинговий привід.

Процес виробництва здійснюється на сучасному обладнанні за температурними режимами дегідрації до 75⁰С. Це дозволяє досягти високу температуру сушки, що гарантує якість і мікробіологічну чистоту виробів, а також продовжує термін їх придатності.

Придбати продукцію Green Tramps можна у МАГАЗИНІ

Коментарі

Залишити коментар

Код