11 липня у Карпатах на Говерлі Тарас Краженко разом із сином знайшли пляшку з двома записками. Про це чоловік розповів на своїй сторінці у Facebook та поширив інформацію у туристичні групи, пише Інтернет-видання "Компас-тур" з посиланням на Суспільне Карпати.

У першій записці повідомлялося, хто зійшов на вершину 4 липня 1971 року. А в наступній мовилося, що тут були учні 10 класу середньої школи 131.

"Увага, розшук! Репост має допомогти. 11 липня 2021 року на вершині Говерли моїм сином було знайдено/розкопано цікавинку — пляшку з двома записками. Давайте спробуємо знайти учасників подій 50-річної давнини", — йшлося у повідомленні.

Віднайти учасників експедиції таки вдалося. Школярі вчилися у московській середній школі № 131, каже франківець Ігор Воронько. Він — племінник одного з учасників експедиції. Суспільному Карпати він розмовів, що жартома надіслав інформацію про знахідку своєму дядькові.

"Я у групі "Хочу в гори" побачив пост, а потім скинув йому фото пляшки, жартома спитавши, чи не він то загубив? Він був у шоці... І знайшов ті фотки (момент закопування — ред.), які я виставив. Григор'єв А., який в списку перший і на фото тримає ту пляшку, це — Григор'єв Олександр Іванович, мешкає зараз у Москві", — розповів племінник Ігор Воронько.

Чоловік каже, що зараз уже деякі учасники експедиції дізналися про знахідку і здивовані, що через роки "капсула часу" збереглася.

"Четверо із першого списку прочитали. Дякую, хлопці. Такий подарунок через пів століття. І дякую племіннику Сашка Григор'єва, що звернув увагу і йому переслав", — написав Андрей Павлов.

Також у коментарях учасники експедиції дякують за такий спогад.

Коментарі

Залишити коментар

Код