Змагання проводились з 30 березня по 01 квітня 2018 року в районі смт. Вигода, Долинського району Івано-Франківської області на  річці Свіча урочище "Шандра".

У  змаганнях прийняли участь 99 учасників,  із Львівської, Полтавської, Івано-Франківської,  Тернопільської областей, міста Києва та команда Білорусії..

Карпатські ралі проводяться з метою:

-         подальшого розвитку спортивного (водного) туризму в Україні, як ефективного засобу підвищення ролі фізичної культури і спорту у всебічному гармонійному розвитку особи, сприяння формування здорового способу життя населення;

-         перевірка та підвищення рівня технічної та тактичної майстерності спортсменів;

-         сприяння підвищення безпеки змагань та спортивних походів з водного туризму.

Самі змагання – явище надзвичайно яскраве та видовищне. Спортсмени виступали на катамаранах – «четвірках», катамаранах - «двійках» та каяках – коротких легких човниках, якими керує одна людина. Спритно та вправно долали водники-екстремали круговерті та бистрину течії річки.

Призові місця зайняли:

1. Львіська обласна федерація спортивного туризму,

2. Львіська ОФСТ Держслужба з надзвичайних ситуацій ,

3. Івано-Франківська ОФСТ.

Керівництво проведення змагань здійснювало Мінмолодьспорт та Федерація спортивного туризму України.

Відповідальність за підготовку та безпосереднє проведення всеукраїнського змагання покладалось на управління молоді і спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації, на суддівську колегію, яка рекомендована Федерацією і склад якої затверджений Мінмолодьспорт.

Для забезпечення безпеки проведення «Карпатських ралі» було залучено, зокрема, 16 рятувальників гірської пошуково-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення, 3 одиниці техніки, повідомляє прес-службу ДСНС

Перед стартом  змагань рятувальники провели  розвідку водних трас та усунули  ряд  перешкод, що загрожували безпеці спортсменів.

Під час проведення змагань рятувальники надали допомогу декільком учасникам змагань. Випадків травмування учасників змагань не було.

Фото із змагань ТУТ.

Віктор ПАВЛІВ

 

Коментарі

Залишити коментар

Код