Кожна людина в своєму житті стикався з проблемою відсутності «цивілізованого» водопостачання. Це особливо актуально в поході, на дачі, у тривалій подорожі. Та й відключення гарячої води на профілактичне обслуговування системи її подачі, в літній час, не дуже здорово сприяє дотриманню правил особистої гігієни, зокрема прийняття елементарного душа. Далеко не кожен може погодитися на таку процедуру під напором холодної води. Нагріти то її можна на газу або за допомогою електрики, але от як помитися? Ось саме в цих ситуаціях і може прийти на допомогу душ "ДОЩИК"!.

Цей переносний душ справжня знахідка! Він здатний забезпечити вам комфортне, повноцінне миття під струменем душа, використовуючи і розпорошуючи воду практично з будь-якої ємності. Адже ніяка гуртка або ківш не здатний замінити душову насадку. Та й за допомогою інших пристосувань вам може знадобитися помічник. Але, погодьтеся, він не завжди може бути поруч, та й з деяких інших міркувань його не завжди зручно використовувати.

Чому вам потрібен душ "Дощик"?!
Ножний душ "Дощик" має цілий ряд незаперечних переваг властивих тільки йому. Це і відсутність прихильності до електрики, яку мають деякі переносні моделі душа, легкість і надійність в експлуатації, мала вага, що особливо незаперечно в пішому поході, де кожен кілограм через деякий час стає набагато «важчим». Займаючись улюбленою справою в спекотний літній день на дачі, ви можете в лічені секунди освіжитися під струменем прохолодної води прямо на вулиці. І абсолютно немає необхідності для цього споруджувати складні пристосування, будь то довгі шланги або встановлена ​​на висоті бочка з водою. А як бути під час сезонних робіт з обслуговування гарячого водопостачання? З переносним Душем дощик ви забудете про проблеми прийняття душу в таких ситуаціях. Нагріли воду, опустили туди кінець шланга, встали на гумовий килимок, переступили з ноги на ногу, і процедура миття благополучно почалася. Але й це ще не все! душ "ДОЩИК" можна використовувати в багатьох інших випадках, де потрібно розпорошення або перекачування рідини. Це може бути полив ділянки, миття машини і найзвичайніша перекачування води з однієї непідйомною ємності в іншу. І все це може зробити одне невелике пристрій -душ "ДОЩИК"! А у вас він є?

Опис і використання переносного пристрою «душ" Дощик "»
Що ж являє собою цей чудо душ? Все дуже просто. Ножний душ, або як його ще називают душ топтун, дуже простий у використанні. У його основі лежить насос клапанного типу, що приводиться в дію звичайним, легким натисканням ніг. Опустивши кінець шланга в ємність з водою, і переступаючи з ноги на ногу, стоячи на килимку зі спеціальної гуми, ви мимоволі приводите в дію механізм, який і забезпечує рівномірну подачу води в душову насадку. До речі, у неї є кілька варіантів розпилення, що значно скорочує витрату води при її недостатній кількості. А це теж досить актуально в деяких випадках. Ось і всі премудрості! Неправда дуже легко і просто?

Коментарі

Залишити коментар

Код