На думку очільника держави, Україна має великий потенціал для збільшення ринку внутрішнього туризму.

Розвиток туризму є одним з п’яти головних напрямків, по яких в Україні відбуватиметься економічне зростання. Про це заявив Президент України Петро Порошенко в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV.

За його словами, найбільшу економічну перспективу в Україні мають агросектор, IT, індустріалізація, потужні інфрастуктурні проекти і туризм.

"П’ятий напрямок – туризм. Я переконаний, що кожний іноземний турист, який приїхав в Україну, одразу ж закохується в неї. Іншої такої красивої країни, як України, немає. Але у структурі ВВП туризм зараз дає – 1,5%. А в середньому у світі – 10%. Скільки нам багато можна рости!" – підкреслив Петро Порошенко.

Також глава держави наголосив на тих успіхах у розвитку туризму, яких вдалося досягти за попередні роки.

"Ми будуємо аеропорти. Більше 20 мільйонів людей перевезені минулого року. У країну зайшли лоукости і можна купити квиток за 10-30 євро. Завдяки безвізу можна їздити без бюрократичної тяганини", – наголосив Президент України.

Як повідомляв Zruchno.Travel, минулого тижня Петро Порошенко назвав туризм одним з пріоритетів для України під час Форуму "Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом", наголосивши, що ця галузь створює колосальний ринок для малого і середнього бізнесу.

Коментарі

Залишити коментар

Код