Мапа гірських вершин зі скретч покриттям це унікальний та оригінальний візуалізатор особистих досягнень та мотиватор до нових пригод. 

Стираючи скретч покриття відкривай вершини, де Ти побував, ділися своїм досвідом і враженнями та обирай наступні покорення.

Мапа слугуватиме не тільки яскравим доповненням Твого інтер’єру, а також надихатиме на нові здобутки та покорення нових власних вершин.

Наші мапи будуть найкращим подарунком для завзятих туристів, що мають за плечима значний досвід і для тих, кого тільки починають вабити гори. Адже такий візуалізатор створений не тільки щоб відзначати власні здобутки, але й надихати на нові пригоди!

На сайті інтернет-магазину www.compass.if.ua Ви знайдете Мапи Гірських Вершин зі Скретч Покриттям Карпат та Світу. Ці карти виготовлені із якісного еластичного пластику, на якому Ви можете робити власні позначки, а потім стирати їх. Можливі два варіанти виготовлення: з пластиковими планками або в готовій металевій рамі – зручні готові рішення для кріплення мапи на стіну.

Коментарі

Залишити коментар

Код