На вихідні українська туристична компанія «Компас-тур» організувала для працівників ТОВ «Східні ласощі» незабутній оздоровчий захід – одноденний сплав Дністровським каньйоном.

Як розповіла заступниця директора ТОВ «Східні ласощі» Оксана Вальчук, «Компас-тур» вже не вперше організовує такі заходи для компанії. Цього разу до активного відпочинку на Дністрі долучилися 16 працівників. Сформували дві команди і сплавлялися 12 кілометрів на двох катамаранах від с. Долина до с. Петрів Тлумацького району.

– Я вже сплавлялася по Дністру і раніше, а ось всі інші наші працівники до такого відпочинку долучилися вперше, –  розповідає пані Оксана. – Багато хто думав, що це такий екстремальний сплав, як по Черемошу, тому трохи переживав. А насправді ми отримали релаксуючий відпочинок, який не потребує особливої підготовки. До сплаву можуть долучитися навіть діти. 

При цьому пані Оксана додала, що компанія організувала все на найвищому рівні: від безпеки учасників сплаву до смачнезної вечері на природі після завершення мандрівки Дністром. Запашна грибова юшка, шашлики і все інше цього разу смакували, як ніколи.

–  Нам всім видали необхідне спорядження, провели інструктаж, тож незважаючи на те, що Дністер після інтенсивних дощів був повноводним і течія дещо сильнішою, ніж зазвичай, всі почувалися в безпеці. І загалом все в цей день склалося – погода, компанія і природа. Адже ми не лише веслували, а й виходили на берег полюбуватися каскадами водоспадів, піднімалися також на гору Баба, що поблизу села Возилів Бучацького району Тернопільської області, про яку навіть складена легенда, – розповіла вона.

За словами заступниці директора, нестандартний відпочинок настільки сподобався працівникам, що вони знову просять повторити активність на Дністрі. Учасники водної подорожі не лише оздоровилися і відпочили морально, а ще й відчули командний дух, бо без перегонів таки не обійшлося.

Людмила СТЕПОВА

Коментарі

Залишити коментар

Код