Разом працюємо – разом відпочиваємо! Разом працюємо – разом відпочиваємо! 16-18 серпня 2019 року Українська Туристична Компанія «Компас-Тур» на замовлення Cтрахової Групи ТАС організувала наметове містечко у популярному гірськолижному курорті Пилипець.
Українець створив мобільний додаток для туристів. ВІДЕО Українець створив мобільний додаток для туристів. ВІДЕО Українські Карпати щороку притягують все більше мандрівників. Вони складають наплічники та рушають у гірські мандрівки. Та не знаючи складності маршруту, часто туристи наражають себе на небезпеку.
Змагання з пейнтболу у "Говерляна 2019 імені В'ячеслава Чорновола". ФОТО Змагання з пейнтболу у Тим часом, поки ви займаєтеся своїми справами в місті, ВГО "Молодий Народний Рух" проводить наметове таборування "Говерляна 2019 імені В'ячеслава Чорновола".
12 основних переваг SUP-бордингу 12 основних переваг SUP-бордингу Ви хочете зайнятися спортом, який не тільки поліпшить Ваше здоров’я, а й дозволить Вам весело проводити час з усією родиною, поліпшить Ваш настрій і додасть Вам величезний заряд бадьорості?
Туристам радять, як обрати заклад для відпочинку та харчування на Прикарпатті Туристам радять, як обрати заклад для відпочинку та харчування на Прикарпатті Карпатський регіон - де сьогодні активно розвиваються піший, лікувально-оздоровчий, сільський зелений, водний, екологічний та релігійний туризм - приваблює не лише жителів Прикарпаття, але й гостей з інших областей України та з-за кордону.
П’ять кроків для розвитку туризму в громаді П’ять кроків для розвитку туризму в громаді Об'єднані територіальні громади мають звертати увагу на туризм як ще одне джерело доходів у місцеві бюджети. Хто сьогодні в Україні не говорить про розвиток туризму? Багато українських міст і навіть громад прагнуть стати схожими на Львів. Але для розвитку туризму потрібно зробити певні кроки.
Раковець - руїни замку. ВІДЕО Раковець - руїни замку. ВІДЕО Розташована на березі річки Дністер, фортеця була зведена близько 1660 р. Домініком Войцехом Бєнєвським, галицьким чашником.
ПЕРЛИНА ВОЛИНІ ПІД ЗАГРОЗОЮ: ЧОМУ КАТАСТРОФІЧНО МІЛІЄ ОЗЕРО СВІТЯЗЬ ПЕРЛИНА ВОЛИНІ ПІД ЗАГРОЗОЮ: ЧОМУ КАТАСТРОФІЧНО МІЛІЄ ОЗЕРО СВІТЯЗЬ Найглибше в Україні озеро Світязь катастрофічно обміліло: вода відійшла від берега на десятки метрів.
Проект "52 вікенди на Івано-Франківщині" Проект Запрошую туристичний бізнес краю запропонувати цікавий туристичний продукт. А ми допоможемо туристам про нього дізнатись. Маю надію, що наш спільний проект внутрішнього туризму стимулюватиме розвиток інфраструктури, сталої рекреації, а потім і в'їзного (іноземного) туризму.
Як на Прикарпатті атовець заробляє на страусиній фермі Як на Прикарпатті атовець заробляє на страусиній фермі На Прикарпатті атовець п’ять років відбудовував приміщення для страусиної ферми на хуторі Ловаги, що на Рожнятівщині.