Тих державних структур, які на сьогоднішній день відповідають за розвиток туризму в Україні, недостатньо.

Державне агентство з розвитку туризму планують створити в Україні. Про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з молодими підприємцями.

Під час зустрічі керівник туристичного порталу Zruchno.Travel Єгор Стефанович зазначив, що тих державних структур, які на сьогоднішній день відповідають за розвиток туризму в Україні, недостатньо.

"На сьогоднішній день в Україні є державний орган, який відповідає за туризм – це департамент в Мінекономрозвитку, у нього є певна стратегія, є плани по створенню реєстру об’єктів індустрії гостинності, є ще проекти, мабуть, але все це робиться непрозоро, без прямої роботи з турбізнесом. Як показує практика, у багатьох державах сфера туризму керується громадськими організаціями. У нашій Асоціації (індустрії гостинності України, – ред.) також є стратегія щодо розвитку туризму...", – сказав Стефанович.

Прем’єр-міністр України, в свою чергу заявив, що в планах уряду – відновити роботу державного агентства з розвитку туризму.

"Я думаю, що потрібно створити невелике, буквально на 20 осіб, агентство з розвитку туризму і набрати туди людей не з влади. Набрати креативних людей, які могли б займатися, в основному, двома речами: по-перше, власне, розвитком туризму та сервісу в Україні, а по-друге, промоушен туристичної України", – сказав Гройсман.

Нагадаємо, Державне агентство з питань курортів і туризму раніше функціонувало в Україні, проте в січні 2015 року воно було ліквідовано Кабінетом міністрів України.

Фото: kmu.gov.ua

Коментарі

Залишити коментар

Код