Нещодавно з'явився новий законопроект - проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері туризму»

Серед новел:
1. Запропоновано ввести адміністративну відповідальність за: 
- незаконне використання категорії об’єкта туристичної інфраструктури;
- не забезпечення організованого в’їзду туриста в Україну та його виїзду на період туристичного обслуговування у визначені в договорі на туристичне обслуговування строки перебування туриста.

2. Пропонується нова редакція ст. 15 "Фінансове забезпечення відповідальності туроператора та турагента".

Сума гарантії або страхова сума за договором страхування цивільної відповідальності туроператора (турагента) перед туристами має бути не меншою 5 відсотків від річного обсягу продажу туристичних продуктів туроператора (без урахування доходу від продажу авіаквитка, якщо послуга не включена до туристичного продукту) за попередній рік.

Фінансове забепечення туроператорів в'їзного, виїзного і внутрішнього туризму диференційоване.

Запропоновано механім відшкодування відповідальності за збитки, що можуть бути заподіяні споживачу туристичних послуг в результаті невиконання туроператором/турагентом зобов’язань за договором на туристичне обслуговування.

Покласти відшкодування пропонується на установу, що надала фінансове забезпечення з наступним правом задоволення регресних вимог у туроператора.

3. Пропонується нова редакція ст. 20 "Договір на туристичне обслуговування".

Деталі за посиланням: Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері туризму»

Коментарі

Залишити коментар

Код