На Прикарпатті атовець п’ять років відбудовував приміщення для страусиної ферми на хуторі Ловаги, що на Рожнятівщині.

Ще нещодавно страусиний бізнес вважався елітарним – мовляв, тільки олігархи можуть дозволити його собі як хобі. Але за 19 років започаткування “страусиного бізнесу” елітарність відійшла в минуле – і підтверджує це досвід атовця із Івано-Франківська, пише gk-press.if.ua .

Нещодавно відкрившись, страусина ферма "САВАННА" уже заробляє на туризмі близько двох тисяч гривень на день. І це ще тільки початок.

За рік до служби мати придумала ідею зі страусиним бізнесом, коли десь побачила якусь телепередачу про цей бізнес. Мені ідея сподобалась, я проаналізував інформацію – з усього виходило, що це вигідно і рентабельно. Тоді ж і почали готувати ділянку. Коли повернувся і ситуація трохи стабілізувалась, ми з родиною зрозуміли, що можна розпочинати бізнес“, – каже підприємець та АТОвець Сергій Швець.

Також Сергій додає, що  паралельно шукали варіанти, де би можна було купити страусів, адже цей ринок поки не надто насичений – десь на відсотків 15, тому попит перевищував пропозицію.

Ми тільки набираємо оберти – навіть у селі поблизу багато людей не знають, що тут є ферма зі страусами.  Зараз одна екскурсія без дегустації коштує 50 гривень, із дегустацією – 300. За екскурсію нас відвідує людей із тридцять“, – зауважує чоловік.

 Автор: Боднар Ріта

Коментарі

Залишити коментар

Код